Kategorie produktů
TCP/IP 2 Řídicí jednotka přístupu ke dveřím
Řídicí jednotka přístupu TCP/lP 2 door 2 ways je jednou z řídicích jednotek přístupu TCP/lP, které používají standardní průmyslovou síť TCP/P. Připojuje 4 čtečky karet, které umožňují přejetí karty při vstupu nebo výstupu a zabraňují průchodu zpět.Má vestavěný WEB management a můžeme jej spravovat přímo.
Vyžádejte si cenovou nabídku
Níže uveďte několik údajů a náš tým se vám brzy ozve s individuální nabídkou.
◆ Přímá integrace komunikace 10MTCP/lP s vynikajícím přenosovým výkonem.
◆ Velká kapacita flash paměti dokáže uchovat data po dobu 10 let, pokud je bez napájení.
◆ Všechna vstupní rozhraní mají optočlenovou ochranu a systém je stabilnější.
◆ WEB server má zabudovanou kontrolu přístupu. Můžeme spravovat a sledovat v reálném čase a není třeba instalovat software.
◆ Časové pásmo řízení přístupu může dosáhnout až 16 skupin a každá skupina může mít různá ověření.
◆ Podpora více ověření: Karta, karta + PSW, PSW, dvojité karty, první otevření karty, časovač dveří, časovaný alarm.
◆ Podpora dálkového otevírání nebo zavírání dveří, alarmu, požární signalizace.
◆ Podpora softwaru nebo správa dveří prostřednictvím WEBu a realizace globální ochrany proti zpětnému průchodu.
◆ Podpora výstupu alarmu více událostí, jako je neplatná karta a čas, alarm dveří, otevření dveří přesčas.
◆ Všechna rozhraní wiegand jsou kompatibilní s protokoly wiegand jako 26,34,37.
◆ Data se automaticky odesílají bez omezení počtu přístupových řadičů.
◆ Odděleně nastavte platnost každé karty.
◆ Všechny naše přístupové řadiče podporují instalaci směšování řadičů 485,TCP/P.
◆ Podpora docházky a funkce on line prohlídky strážného.
◆ Podpora sledování správy v reálném čase více uživateli a více zařízeními.
◆ Spolupráce s IP kamerou pro realizaci síťového monitoru v reálném čase a snímání videa.
Parametry
| Uživatel | 30000 |
| Událost | 50000 |
| Poplachová událost | 60000 |
| Komunikace | TCP / IP |
| Komunikační vzdálenost | Správa softwaru bez omezení |
| Čtečka karet | Protokol Wiegand |
| Metoda otevření dveří | Karta, Karta+PSW, PSW, Dvojitá karta, Software, Volný průkaz, Tlačítko, Časovač dveří |
| Čtečka karet | 4 |
| Výstup alarmu | 1 |
| Vstup alarmu | 1 |
| Vstup požárního poplachu | 1 |
| Výstup požárního poplachu | 1 |
| Tlačítko pro uvolnění | 2 |
| Vstup pro dveřní senzor | 2 |
| Výstup uzamčení | 2 |
| Komunikace TCP/lP | 1 |
| Velikost panelu | 210*125*22mm / 6,3*4,9*0,9in ( D*Š*V ) |
| Hmotnost panelu | 0,2 kg |
| Pracovní napětí | 12V |
| Pracovní proud | <80mA |
| Jmenovitý výkon | ≤5W |
ČASTO KLADENÉ DOTAZY
Na všechny naše výrobky poskytujeme až dvouletou záruku, což je důkazem naší důvěry v jejich kvalitu a trvanlivost.
Standardní produkty: 1-3 pracovní dny
Skutečná doba dodání se může lišit v závislosti na objednávce.
Všechny výrobky jsou dodávány přímo z naší továrny v Šen-čenu. S využitím vyspělé logistické sítě v Šen-čenu nabízíme námořní, leteckou, pozemní a expresní přepravu. Na základě vaší polohy, preferencí a podrobností objednávky vybereme nejvhodnější způsob přepravy, abychom zajistili bezpečné a včasné doručení.
Podporujeme širokou škálu mezinárodních obchodních podmínek, včetně EXW, FOB, CIF, DDU, DDP, CY/CY, FCA, FAS, DAP a DPU. Podmínky lze zvolit na základě požadavků vašeho projektu.
Přijímáme bankovní převody, kreditní karty a různé online platební platformy, abychom zajistili hladké a pohodlné transakce.
Naše společnost sídlí v Shenzhenu v provincii Guangdong v Číně.



