YS-ABCG01
YS-ABCG01 Awtomatiki Serhet Geçelgesi howa menziliniň immigrasiýa, gümrük, serhet barlagy we ýokary howpsuzlyk giriş gözegçilik taslamalary üçin döredilip, pasport okaýjy, ýüz tanalş, ce tanalş, QR/barkod, RFID, SDK/API we OEM/ODM ýöriteleşdirmesini goldaýar.
Baha teklibiňizi soraň
Aşakda käbir maglumatlary berip beriň, we toparymyz size gysga wagtda şahsylaşdyrylan baha teklibini ugrar.

The Awtonom Serhet Gözegçilik Derwezesi howa menzillerinde, gümrük zolaklarynda, immigrasiýa nokatlarynda, serhet barlag zolaklarynda, VIP kanallarda, işgär girişlerinde we beýleki ýokary howpsuzlyk giriş nokatlarynda howpsuz we netijeli ýolagçy giriş gözegçiligi üçin döredilendir.
Taslamanyň talaplaryna görä pasport okaýjylar, ýüz tanalş terminallary, QR/barkod skanerleri, RFID kartoçka okaýjylar, barmak yzy modullary we üçünji tarap dolandyryş platformalary bilen birleşdirilip bilner.
Çydamly poslamaýan polat korpus, akylly datçik ulgamy we ýöriteleşdirilip bilinýän geçelge gurluşy bilen bu önüm ýolagçy akymynyň netijeliligini ýokarlandyrmaga, el bilen barlag basyşyny azaltmaga we giriş howpsuzlygyny güýçlendirmäge kömek edýär.
YUNSHAO howa menzili, gümrük, transport we ýokary howpsuzlyk giriş gözegçilik taslamalary üçin ýöriteleşdirilip bilinýän awtomatiki serhet geçelgesi enjamlaryny we giriş gözegçilik integrasiýa çözgütlerini hödürleýär.
Aýratynlyklar
Ýokary Howpsuzlyk Geçelge Gözegçiligi
Howa menziliniň immigrasiýasy, gümrük nokatlary, serhet barlag zolaklary we howpsuz ýolagçy giriş gözegçilik taslamalary üçin döredilendir.
Köp Tassyklama Usullary
Pasport okaýjy, ýüz tanalş, QR/barkod skanirleme, RFID kartoçka, barmak yzy, şahsyýetnamasy we uzakdan dolandyryş girişini goldaýar.
Yzarlama Garşy Aýyrmak
Gurluşykly infragyzyl datçikler yzarlamany, ters geçişi, rugsatsyz girişi we adaty bolmadyk ce hereketini ýüze çykarmaga kömek edýär.
Üçünji tarap ulgam integrasiýasy
Giriş dolandyryş ulgamlary, şahsyýet tassyklama platformalary, bilet ulgamlary, myhman dolandyryş ulgamlary we beýleki üçünji tarap platformalary bilen integrasiýany goldaýar.
Saýlanyp bilinýän derweze gurluşy
Derwezäniň ölçegi, zolagyň giňligi, aýnanyň beýikligi, şkafyň reňki, okamak enjamyň ýerleşişi, ce düzülişi we tassyklama usuly saýlanyp bilner.
Gyssagly açyş funksiýasy
Gyssagly ýagdaýlarda howpsuz ewakuasiýa üçin ýangyn signaly baglanyşygyny we gyssagly signal girişini goldaýar.
Parametreler
| Modeli | YS-BCG01 |
| Önümiň ölçegi | 3100*240*1415mm / 122*9.4*55.7in (U*Gi*Be) |
| Önümiň reňki | Kümüş / Gara (Saýlanyp bilner) |
| Geçelginiň ini | 750 mm / 21,7 inç (proýekt talaplaryna görä sazlap bolýar) |
| Derweze panel materialy | Akril (Özleşdirilip bilýär) |
| Çarçuwanyň materialy | Adaty 304 poslamaýan polat (Islege görä 316 poslamaýan polat) |
| Motor görnüşi | Çotgasyz motor |
| Geçiş ugry | Bir taraplaýyn / Iki taraplaýyn |
| Aragatnaşyk | Gury kontakt, Relay Signal, RS485, RS232, Wiegand, TCP/IP, SDK/API |
| Girişi dolandyrmak | Pasport okaýjy, RFID kartoçka, QR kod, Barkod, Barmak yzy, Ýüz tanalma, Şahsyýetnamasy, Uzakdan dolandyryş |
| Ulanyş senariýalary | Aeroport, Gümrük, Immigrasiýa, Serhet barlag nokady, VIP kanal, Işgär girelgesice, Hökümet binasy, Transport merkezi |
| Tok üpjünçiligi | AC 220V / 110V, 50/60Hz |
| Iş temperaturasy | -30 °C ~ 70 °C |
| Iş gurşawy | Içerde / Ýarym açyk |
| Özleşdiriş | OEM / ODM goldanýar |
Iň köp berilýän soraglar
Hawa. Önümiň ölçegi, geçelgiň ini, aýnanyň beýikligi, şkafyň reňki, okyjynyň ýerleşişi, tassyklama enjamlary ce, aragatnaşyk interfeýsleri ce we programma üpjünçiliginiň integrasiýa usullary taslama talaplaryna görä ýöriteleşdirilip bilner.
Pasport okyjysyny, ýüz tanamany, QR kod skanerini, barkod skanerini, RFID kartoçka okyjysyny, barmak yzy modulyny, şahsyýetnamasy okyjysyny we uzakdan dolandyryş ce girişini goldap biler.
YUNSHAO esasan awtomatik serhet gözegçilik geçelgesiniň enjamlaryny we ce giriş gözegçilik integrasiýa çözgütlerini üpjün edýär. Döwlet derejesindäki immigrasiýa maglumat bazasynyň integrasiýasy taslamanyň interfeýsine ce we ýerli düzgünlere laýyklykda tassyklanmalydyr.
Hawa. Goldanýan interfeýsler ce arkaly ce giriş gözegçilik ulgamlary, şahsyýet tassyklama platformalary, bilet ulgamlary, myhman dolandyryş ulgamlary we beýleki üçünji tarap platformalary bilen integrasiýa edip biler.
Biz TCP/IP, RS485, RS232, Wiegand, Relay, SDK we API integrasiýa wariantlaryny goldaýarys.
YUNSHAO, turniket derwezesiniň enjamlary üçin 3 ýyl kepillik we ömürlik tehniki goldaw berýär. Integrirlenen ce giriş gözegçilik enjamlarynyň ce kepillik şertleri konfigurasiýa baglylykda üýtgäp biler.



