YS-QPX01
Bu awtoulag duralga bilet/kart beriji enjam söwda we jemgyýetçilik awtoulag duralgalary üçin niýetlenip, birleşdirilen terminalda ygtybarly bilet bermek, QR kody okamak, interkom arkaly aragatnaşyk we real wagt görkezmesini üpjün edýär.
Senagat derejesindäki bilet printeri, ýokary ýagtylykly LCD displeý, gijeki görüşli QR kod okýjysy we kameraly interkom ulgamy bilen enjamlaşdyrylan bu enjam gündiz hem gije ulaglaryň girizilmegini ýumşak we tertipli amala aşyrmagy üpjün edýär.
Kabinet agyr ýükli sowuk basylan polatdan öndürilip, açyk howa şertlerinde uzak möhletleýin durnuklylygy üpjün edýär. Ýokary tanamak takyklygy we çalt bilet çykarmak tizligi bilen bu bilet beriji dükan merkezleri, ofis binalary, hassahanalar, aeroportlar, ýaşaýyş toplumlary we jemgyýetçilik awtoulag duralgalary üçin amatlydyr.
Baha teklibiňizi soraň
Aşakda käbir maglumatlary berip beriň, we toparymyz size gysga wagtda şahsylaşdyrylan baha teklibini ugrar.
1. Senagat bilet basyş ulgamy
- Gaty kagyz biletleriň çap edilmegini goldaýar
- Aýdyň, çalt we az hyzmat talap edýän çap etmek üçin termal kwitantsiýa printeri
- Bilet çykarmak tizligi sekuntda 10 bilete çenli
- Uly bilet saklama tutumy: takmynan 700 bilet (kagyzyň galyňlygyna bagly)
2. LCD displeý interfeýsi
- Birleşdirilen ýokary ýagtylykly LCD ekran
- 10,1 dýuýmlyk displeý opsiýasy bilen elýeterli
- Giriş görkezmelerini, status maglumatlaryny we ulgam soraglaryny düşnükli görkezýär.
3. Kamera bilen integrirlenen interkom
- Gurnalan kamera + mikrofon + ses gürleýji
- Sürüji bilen dolandyryş merkezi arasynda iki taraplaýyn ses aragatnaşygyny goldaýar
- Daşary ýurtlar üçin niýetlenen interkom esasy platasy, halkara taslamalar üçin optimizirlenen
- Ýardam üçin niýetlenen çagyryş düwmesi
4. Gece Görüşlü QR Kod Okyjysy
- Gijeki görme bilen ýokary öndürijilikli QR kod skaneri
- Pes ýagtylyk ýa-da gijeki şertlerde ygtybarly skanirleme
- Tanyşdyrma takyklygy 95%-e çenli
- Mobil QR kodlary we çap edilen biletler bilen gabat gelýär
5. Agyr ýükli şkaf gurluşy
- Sowuk preslenen polatdan ýasalypdyr
- Standart material galyňlygy ≥1,5 mm, islege görä üýtgedilip bilner
- Daşarda ulanyş üçin berkitilen içerki gurluş
- Ýokary hilli metal işleri (gözden geçirilen listaly metal prosesi)
6. Durnukly we halkara laýyk gelýän dolandyryş ulgamy
- Daşary ýurt bazarlary üçin niýetlenen awtoulag duralgy dolandyryş esasy platasy
- Umumdünýä köp dilli ses paneli
- Uzak möhletli yzygiderli ulanyşa laýyk ahyr işledişi
| Modeli | YS-QPX01 |
| Önümiň ölçegi | 266*380*1365 mm (Uzynlyk*Genişlik*Böýüklük) |
| Dolap materialy | Sowuk haddalanan polat |
| Material galyňlygy | ≥1,5 mm (Islege görä üýtgedilip bilner) |
| Önümiň reňki | Sary / Gümüş (Islege görä üýtgedilip bilner) |
| Görkezme ekrany | LCD displeý, islege görä 10,1 dýuým |
| Bilet çap ediji | Senagat derejesindäki berk kagyzly printer / Termiki çek printeri |
| Bilet çykarma tizligi | Sekundda 10 bilete çenli |
| Bilet kuwwaty | Takmynan 700 bilet (kagzyň galyňlygyna bagly) |
| QR kody okaýjy | Gece görme ukyply QR/ştrihkod skaneri |
| Tanyşdyrma takyklygy | 95%-den ýokary |
| Interkom ulgamy | Gurnalan kamera, mikrofon, ses gürleýji we jaň düwmesi |
| Dolandyryş esasy platasy | Daşary ýurt wersiýasy awtoulag duralgasyny dolandyrmak esasy platasy |
| Ses ulgamy | Umumdünýä köp dilli ses paneli |
| Aragatnaşyk usuly | Ethernet (TCP/IP) Islege bagly: WiFi / 4G |
| Tok üpjünçiligi | AC 220V ±10%, 50Hz / 60Hz |
| Iş gurşawy | Içeride / Daşarda (gündiz we gijäniň işledilmegi) |
| Paket | Agaj kartony eksport etmek |
| Garant | Bir ýyl |
| Arza | Söwda awtoulag duralgalary Jemgyýetçilik we şäher parkinq desgalary Ofis binalary we söwda merkezleri Ýaşaýyş toplumy üçin awtoulag duralgasy |
Bu bilet beriji gaty kagyz biletleri we termal kwitans çap etmegi goldaýar. Senagat derejesindäki printer ýokary gatnawly awtoulag duralgalarynda düşnükli çap etmegi, çalt bilet beriş tizligini we durnukly uzak möhletli işläp bilmegini üpjün edýär.
Hawa. Dispenser gijeki görme QR kod okýjysy bilen enjamlaşdyrylan bolup, az yşykly we gijeki şertlerde QR kodlaryny ygtybarly skanirläp bilýär. LCD ekrany hem sürüjilere gijede düşnükli görnüşi üpjün edýär.
Ulgam sekuntda 10 bilet çykaryp biler, bu bolsa pik sagatlarda hem ulaglaryň aňsatlyk bilen girmegini üpjün edýär we awtoulag duralgalarynyň girişindäki nobatlaryň doly bolmagyny azaltýar.
Bilet gutusy kagzynyň galyňlygyna baglylykda takmynan 700 bilet saklap biler. Bu abatlaýyş we gaýtadan doldurmak ýygylygyny azaldýar.
Hawa. Ol kömek üçin sürüjiler bilen duralga gözegçilik otagy arasynda iki taraplaýyn ses aragatnaşygyny üpjün edýän, kamerasy, mikrofonu, ses gürleýjisi we jaň düwmesi bilen enjamlaşdyrylan interkom ulgamyny öz içine alýar.
Dispenser LCD displeýi goldaýar, islege görä 10,1 dýuýmlyk ýokary ýagtylykly ekrany bolup, ulgam habarlary, girmegiň görkezmeleri we iş ýagdaýyny görkezmek üçin ulanylýar.
Kabinet agyr ýükli sowuk basylan polatdan, standart galyňlygy ≥1,5 mm bolan (islege görä üýtgedilip bilner) ýasalýar. Ol açyk howa we ýarym açyk howa şertleri üçin niýetlenip, ajaýyp durnuklylyk we vandalizm garşylygyny hödürleýär.
QR kody tanamak takyklygy 95%-e çenli ýetýär, bu bolsa mobil QR kodlaryny we çap edilen biletleri ygtybarly we çalt okalmagyny üpjün edýär.
Hawa. Dispenser parkir baryer gapylary, awtoulag nomerlerini tanamak (LPR) ulgamlary we parkir dolandyryş programmasy bilen integrirlenip, doly parkir girişini dolandyrmak çözgüdi döredip biler.
Hawa. Biz proýekt talaplaryna laýyklykda şkafyň reňki, materialyň galyňlygy, ekranyň ululygy, içerki modullar we ulgam integrasiýasy ýaly OEM/ODM sazlamalaryny goldaýarys.
Terminal 1 ýyllyk kepillik bilen üpjün edilýär. Kepillik möhleti dowamynda adaty ulanyş şertlerinde ýüze çykan näsaz bölekler abatlanar ýa-da çalşyrylar. Kepillik möhleti tamamlanandan soň ömürboýy tehniki goldaw we ehtiyat bölekler üpjünçiligi elýeterlidir.



