Önüm kategoriýalary
YS-FACE4.3-CR
Bu 4,3 dýuýmlyk ýüz tanamak girelgäni dolandyrmak terminaly ýüz tanamagy, RFID kartoçkasy we PIN tassyklaýşyny goldaýar, söwda we ýaşaýyş jaýlarynda çalt, howpsuz we çeýe girelgäni dolandyrmagy üpjün edýär.
Baha teklibiňizi soraň
Aşakda käbir maglumatlary berip beriň, we toparymyz size gysga wagtda şahsylaşdyrylan baha teklibini ugrar.
YS-FACE4.3-CR-QR kompakt 4,3 dýuýmlyk ýüz tanamak giriş dolandyryş terminaly bolup, QR kody we biometrik tassyklamany talap edýän häzirki zaman giriş dolandyryş ulgamlary üçin niýetlenendir. Ol görünýän ýagtylykdaky ýüz tanamagy QR kody skanirläp, RFID kartoçkany okaýar we PIN tassyklamasy bilen birleşdirýär, işgärler, myhmanlar we wagtlaýyn ulanyjylar üçin çeýe şahsyýet tassyklamagy goldaýar.
Iki HD kamerasy, infraqyzyl yşyklandyryş we ösen göni ýüz tanamak tehnologiýasy bilen enjamlaşdyrylan terminal, surata we wideo aldaw synanyşyklaryny netijeli öňüni alýar we howpsuz hem takyk tanamagy üpjün edýär. Giň dinamik diapazon (WDR) tehnologiýasy güýçli ýagtylyk, pes ýagtylyk we arkadan ýagtylandyrylan şertlerde ygtybarly işlemegi üpjün edýär, maskany tanamak tehnologiýasy bolsa ulanyjylaryň maskaly bolan ýagdaýynda hem ýüz tanamaga mümkinçilik berýär.
AI çaltlandyryşly iki ýadroly ARM Cortex-A7 prosessory bilen üpjün edilen bu enjam 0,2 sekuntdan az wagtda tanamak tizligini üpjün edýär we köp ulanyjynyň ýüzüni tanamagy goldaýar. TCP/IP, USB, WiFi, islege bagly RS485 we 4G, bulut baglanyşygy we islege bagly OSDP ýaly giň gerimli interfeýsleri bilen ol giriş dolandyryjylary, turniketler we howpsuzlyk platformalary bilen aňsatlyk bilen birleşdirilip bilner. Hakyky wagtly bildiriş goldawy we çeýe signal interfeýsleri ony ofis binalary, kampuslar, söwda desgalary we giriş dolandyryş taslamalary üçin amatly edýär.
Aýratynlyklar
Birnäçe awtentifikasiýa usullary
Üzüni tanamak, QR kody skanirlemek, RFID kartoçkasy we PIN tassyklaýyşyny goldaýar, işgärleriň we myhmanlaryň dolandyrylyşynda çeýe giriş dolandyryşyny üpjün edýär.
Göni ýüz anyklama we aldawçylyga garşy gorag
Ösen diri bolmak anyklama tehnologiýasy surat we wideo sahtalaşdyrylyşyny netijeli öňüni alýar we howpsuz şahsyýeti tassyklamagy üpjün edýär.
Tez we takyk tanamak
0,2 sekuntdan az wagtda ýokary takyklyk bilen tanamak tizligini üpjün edýär, gündelik we ýokary traffikli giriş dolandyryş gurşawlary üçin amatlydyr.
WDR we Maskany Aňyrdan Tanamak goldawy
Giň dinamik diapazon (WDR) tehnologiýasy güýçli ýagty, pes ýagty we arkadan ýagtylandyrylan şertlerde ýüzü takyk tanamagy üpjün edýär we maskaly ýagdaýda hem ýüzü tanamagy goldaýar.
Ösen giriş dolandyryş interfeýsleri
Relýe çykyşyny, Wiegand 26/34, gapy sensoryny, çykmak düwmesini, signal çykyşyny, ýangyn girizmesini we taslama derejesindäki ulgam integrasiýasy üçin islege bagly RS485, 4G we OSDP-ni goldaýar.
Aňsat ulgam integrasiýasy
TCP/IP, USB disk, WiFi, islege bagly RS485 we 4G, şeýle hem bulut aragatnaşygyny goldaýar; giriş dolandyryş ulgamlary, turniketler we howpsuzlyk platformalary bilen gabat gelýär.
4,3 dýuýmlyk professional dizaýnly sensor ekrany
4,3 dýuýmlyk kapasitif degme ekrany kompakt korpusly, söwda we taslama esasly gurşawlarda hünärli giriş dolandyryş gurnamalary üçin niýetlenen.
Parametreler
| Modeli | YS-FACE4.3-CR |
| Tanyşdyrmak usuly | Üzüni tanamak, parol, RFID kartoçkasy (QR kody islege bagly) |
| Aýyrma režimi | 1:1, 1:N |
| Tanyşdyrma takyklygy | ≥99.70% |
| Tanyşdyrma tizligi | < 0,2 s |
| Aýyrma aralygy | 0,5–2,5 m (janly ýüz tanamak bilen 0,5–1,5 m) |
| Göni ýüz anyklama | Iki gözlü kamera, surat we wideo aldawçylygyna garşy |
| Iş ulgamy | Linux 3.10 |
| Prosessor | Iki ýadroly ARM Cortex-A7 @ 1,2 GHz, NPU: 0,6 T |
| Ýatlama | 256MB DDR3L operatiw ýady, 4GB eMMC |
| Görkez | 4,3″ HD tutuşly sensor ekrany (272 × 480) |
| Kamera | 2MP WDR reňk + 2MP IR göni kamera |
| Doldurma yşyk | Ak LED + iki sany IR doldurýan çyralar |
| Üz tutumy | 5,000 (50,000 islege görä) |
| Kart tutumy | 5,000 (50,000 islege görä) |
| Parol kuwwaty | 5,000 (50,000 islege görä) |
| Ýazgy kuwwaty | 500,000 ýazgy |
| Aragatnaşyk | TCP/IP, USB (WiFi, 4G, bulut, RS485 islege görä) |
| Giriş dolandyryş interfeýsi | Relýe, Wiegand 26/34, gapy sensory, çykmak düwmesi |
| Giriş goragy | IP65 |
| Tok üpjünçiligi | DC 12V / 2A |
| Gurnama | Döwre gurnama, stolüstü duralgah; turniket braketi islege görä |
| Material | Alýumin garyndysy |
| Önümiň ölçegi | 187,5*87,5*26 mm |
| Garant | 1 ýyllyk kepillik, ömürboýy tehniki goldaw |
Iň köp berilýän soraglar
Hawa, biz enjam üpjünçiligi, firmware, logo we gaplama ýaly OEM we ODM ýöriteleşdirmelerini goldaýarys.
Modele baglylykda, enjamlarymyz ýüz tanamagy, barmak izini, el izini, RFID kartoçkasyny, QR kody/ştrihkody ýa-da bu usullaryň utgaşmasyny goldap biler.
Hawa. Biz dolandyryş programmasyny mugt üpjün edýäris, bu size ulanyjylary, enjamlary, gatnaşyk ýazgylaryny we giriş rugsatlaryny aňsatlyk bilen dolandyrmaga mümkinçilik berýär.
Hawa. Biziň ýüz tanamak enjamlarymyz Wiegand, RS485, RS232, TCP/IP ýa-da relýe signaly ýaly standart interfeýsler arkaly bar bolan giriş dolandyryş ulgamyňyz bilen sazlaşykly birleşip biler. Şeýle hem biz ikinji derejeli işläp düzmek we ulgam integrasiýasy üçin SDK we API üpjün edýäris.
Minimum sargyt mukdary talap edilmeýär. Islendik mukdarda sargyt bermäge erkin. Sargyt mukdaryna görä basgançakly arzanladyşlar hödürleýäris.
Ähli enjamlar 1 ýyllyk kepillik we ömürboýy tehniki goldaw bilen üpjün edilýär.
Eltip beriş wagtymyz önümiň görnüşine we sargydyň mukdaryna baglydyr:
Standart önümçilik wagty: 1–3 iş günü
Topar önümçilik wagty: Bu sargyt mukdaryna we özleşdirme talaplaryna görä kesgitlenýär. Sargyt tassyklanan soň takyk ýerine ýetiriş möhletini bereris.
Sypaly barlagy: Ähli önümler gaplanmazdan ozal ygtybarly işini üpjün etmek üçin doly synagdan geçirilýär.
Eger proýektiňiz üçin takyk ýerine ýetiriş möhletini bilmek isleseňiz, satuw toparymyz bilen erkin aragatnaşyk saklaň we biz size jikme-jik meýilnamany çalt hödürleris.
Ähli önümler Shenzhendäki zawodymyzdan göni iberilýär. Shenzheniň ösen logistika ulgamyny ulanmak bilen biz deňiz, howa, ýer we ekspres ýetiriliş usullaryny hödürleýäris. Howpsuz we wagtynda eltip bermek üçin ýerleşýän ýeriňize, islegleriňize we sargydyň jikme-jikliklerine görä iň amatly ýetiriliş usulyny saýlarys.
Biz EXW, FOB, CIF, DDU, DDP, CY/CY, FCA, FAS, DAP we DPU ýaly giň gerimli halkara söwda şertlerini goldaýarys. Bu şertleri proýektiňiziň talaplaryna görä saýlap bilersiňiz.
Biz bank geçirilişlerini, kredit kartlaryny we dürli onlaýn töleg platformalaryny kabul edýäris, bu bolsa amallaryň ýumşak we amatly bolmagyny üpjün edýär.
Biziň kompaniýamyz Hytaýyň Guangdong welaýatynyň Şençjen şäherinde ýerleşýär.



