Önüm kategoriýalary
YS-FACE8P-CR
Bu 8 dýuýmlyk ýüz tanamak terminaly ýüz we RFID kartoçkasy arkaly tassyklamany goldaýar, model saýlamagy bilen islege görä QR kody funksiýasyny hem üpjün edýär. Howpsuz we çeýe giriş dolandyryşy üçin niýetlenen bu enjam dürli söwda we ýaşaýyş maksatly ulanyşlarda çalt we takyk identifikasiýa üpjün edýär.
Baha teklibiňizi soraň
Aşakda käbir maglumatlary berip beriň, we toparymyz size gysga wagtda şahsylaşdyrylan baha teklibini ugrar.
YS-FACE8P-CR uly ekrany bolan ýüz tanamak giriş dolandyryş terminaly bolup, ýokary görünýänlik we taslama derejesindäki giriş dolandyryş gurşawlary üçin niýetlenendir. Ol görünýän ýagtylykdaky ýüz tanamagy RFID kartoçkasy, PIN kody we QR kody arkaly tassyklamany birleşdirýär, hem ýeke ulanyjy, hem-de köp ulanyjy tanamak senariýalaryny goldaýar.
Iki sany 2MP kamerasy we ösen göni ýüz tanamak tehnologiýasy bilen enjamlaşdyrylan bu enjam, güýçli ýagtylyk, pes ýagtylyk we arkadan ýagtylandyrylan şertlerde takyk tanamagy üpjün edip, surat we wideo aldaw synanyşyklaryny netijeli öňüni alýar. WDR tehnologiýasy we maska tanamak real dünýä şertlerinde tanamagyň durnuklylygyny ýokarlandyrýar.
Aýdyň görme yz-ýöriteleşdirme bilen 8 dýuýmlyk HD IPS degme ekrany bolan terminalyň ulanyjy bilen aragatnaşygy we ýerinde dolandyryş netijeliligi ýokarlanýar. Ol TCP/IP, WiFi, USB, islege görä 4G we bulut aragatnaşygyny goldaýar hem-de relý çykyşy, Wiegand girizme/çykarma, gapy sensory, çykmak düwmesi we signal çykyşy ýaly standart giriş dolandyryş interfeýslerini üpjün edýär. YS-FACE8P-CR ofis binalary, söwda kompleksleri, kampuslar we kärhana giriş dolandyryş taslamalary üçin amatlydyr.
Aýratynlyklar
Birnäçe awtentifikasiýa usullary
Görnüp duran ýagtylykdaky ýüz tanamagy, RFID kartoçkasy, PIN we QR kody bilen tassyklamany goldaýar, işgärleriň we myhmanlaryň dolandyrylyşynda çeýe giriş gözegçiligini üpjün edýär.
Göni ýüz anyklama we aldawçylyga garşy gorag
Ösen diri bolmak anyklama tehnologiýasy surat we wideo sahtalaşdyrylyşyny netijeli öňüni alýar, howpsuz we ygtybarly şahsyýeti tassyklamagy üpjün edýär.
Tez we takyk tanamak
0,2 sekuntdan az wagtda ýokary takyklyk bilen tanamak tizligini üpjün edýär, gündelik giriş dolandyryşy we orta ýa-da ýokary gatnawly girişler üçin amatlydyr.
WDR we Maskany Aňyrdan Tanamak goldawy
Giň dinamik diapazon (WDR) tehnologiýasy güýçli ýagty, pes ýagty we arka ýagty şertlerinde ýüzü takyk tanamagy üpjün edýär we maskalar geýilende hem ýüzü tanamak üçin goldaw berýär.
Uly 8 dýuýmlyk HD degiş ekrany
8 dýuýmlyk HD IPS kapasitif degme ekrany (800×1280) bilen üpjün edilýär, bu arassa görkeziş we giriş dolandyryşy üçin ulanyjy bilen gowulaşdyrylan özara täsir üpjün edýär.
Ösen giriş dolandyryş interfeýsleri
Relýe çykyşyny, Wiegand girizme/çykşyny, gapy sensoryny, çykmak düwmesini we signal çykyşyny ygtybarly giriş dolandyryş ulgamy integrasiýasy üçin goldaýar.
Aňsat ulgam integrasiýasy
TCP/IP, USB disk, WiFi, islege bagly 4G we bulut aragatnaşygyny goldaýar, giriş dolandyryjylary, turniketler, elektrik kilitler we howpsuzlyk platformalary bilen gabat gelýär.
Parametreler
| Modeli | YS-FACE8P-CR |
| Tanyşdyrmak usuly | Üzüni tanamak, parol, RFID kartoçkasy (QR kody islege bagly) |
| Aýyrma režimi | 1:1, 1:N |
| Tanyşdyrma takyklygy | ≥99.70% |
| Tanyşdyrma tizligi | < 0,2 s |
| Aýyrma aralygy | 0,5–2,5 m (janly ýüz tanamak bilen 0,5–1,5 m) |
| Göni ýüz anyklama | Iki gözlü kamera, surat we wideo aldawçylygyna garşy |
| Iş ulgamy | Linux 3.10 |
| Prosessor | Iki ýadroly ARM Cortex-A7 @ 1,2 GHz, NPU: 1,2 T |
| Ýatlama | 512MB DDR3L operatiw ýady, 8GB EMMC |
| Görkez | 8″ HD tutuşly sensor ekrany (800*1280) |
| Kamera | 2MP WDR reňk + 2MP IR göni kamera |
| Doldurma yşyk | Ak LED + iki sany IR doldurýan çyralar |
| Üz tutumy | 50,000 |
| Kart tutumy | 50,000 |
| Parol kuwwaty | 50,000 |
| Ýazgy kuwwaty | 500,000 ýazgy |
| Aragatnaşyk | TCP/IP, USB (WiFi, 4G, bulut islege görä) |
| Giriş dolandyryş interfeýsi | Relýe, Wiegand 26/34, gapy sensory, çykmak düwmesi |
| Tok üpjünçiligi | DC 12V / 2A |
| Gurnama | Döwre gurnama, stolüstü duralgah; turniket braketi islege görä |
| Material | Alýumin garyndysy |
| Önümiň ölçegi | 265×132,6×20 mm |
| Garant | 1 ýyllyk kepillik, ömürboýy tehniki goldaw |
Iň köp berilýän soraglar
Hawa, biz enjam üpjünçiligi, firmware, logo we gaplama ýaly OEM we ODM ýöriteleşdirmelerini goldaýarys.
Modele baglylykda, enjamlarymyz ýüz tanamagy, barmak izini, el izini, RFID kartoçkasyny, QR kody/ştrihkody ýa-da bu usullaryň utgaşmasyny goldap biler.
Hawa. Biz dolandyryş programmasyny mugt üpjün edýäris, bu size ulanyjylary, enjamlary, gatnaşyk ýazgylaryny we giriş rugsatlaryny aňsatlyk bilen dolandyrmaga mümkinçilik berýär.
Hawa. Biziň ýüz tanamak enjamlarymyz Wiegand, RS485, RS232, TCP/IP ýa-da relýe signaly ýaly standart interfeýsler arkaly bar bolan giriş dolandyryş ulgamyňyz bilen sazlaşykly birleşip biler. Şeýle hem biz ikinji derejeli işläp düzmek we ulgam integrasiýasy üçin SDK we API üpjün edýäris.
Minimum sargyt mukdary talap edilmeýär. Islendik mukdarda sargyt bermäge erkin. Sargyt mukdaryna görä basgançakly arzanladyşlar hödürleýäris.
Ähli enjamlar 1 ýyllyk kepillik we ömürboýy tehniki goldaw bilen üpjün edilýär.
Eltip beriş wagtymyz önümiň görnüşine we sargydyň mukdaryna baglydyr:
Standart önümçilik wagty: 1–3 iş günü
Topar önümçilik wagty: Bu sargyt mukdaryna we özleşdirme talaplaryna görä kesgitlenýär. Sargyt tassyklanan soň takyk ýerine ýetiriş möhletini bereris.
Sypaly barlagy: Ähli önümler gaplanmazdan ozal ygtybarly işini üpjün etmek üçin doly synagdan geçirilýär.
Eger proýektiňiz üçin takyk ýerine ýetiriş möhletini bilmek isleseňiz, satuw toparymyz bilen erkin aragatnaşyk saklaň we biz size jikme-jik meýilnamany çalt hödürleris.
Ähli önümler Shenzhendäki zawodymyzdan göni iberilýär. Shenzheniň ösen logistika ulgamyny ulanmak bilen biz deňiz, howa, ýer we ekspres ýetiriliş usullaryny hödürleýäris. Howpsuz we wagtynda eltip bermek üçin ýerleşýän ýeriňize, islegleriňize we sargydyň jikme-jikliklerine görä iň amatly ýetiriliş usulyny saýlarys.
Biz EXW, FOB, CIF, DDU, DDP, CY/CY, FCA, FAS, DAP we DPU ýaly giň gerimli halkara söwda şertlerini goldaýarys. Bu şertleri proýektiňiziň talaplaryna görä saýlap bilersiňiz.
Biz bank geçirilişlerini, kredit kartlaryny we dürli onlaýn töleg platformalaryny kabul edýäris, bu bolsa amallaryň ýumşak we amatly bolmagyny üpjün edýär.
Biziň kompaniýamyz Hytaýyň Guangdong welaýatynyň Şençjen şäherinde ýerleşýär.



