Önüm kategoriýalary
YS-FACE4.3L-CR-FP
Bu 4,3 dýuýmlyk ýüz tanamak terminaly ýüz tanamagy, barmak izini barlamagy, RFID kartoçkasy we PIN kod bilen tassyklamagy goldaýar, söwda we öý ulanyşlary üçin howpsuz we çeýe köp biometrik giriş dolandyryşyny üpjün edýär.
Baha teklibiňizi soraň
Aşakda käbir maglumatlary berip beriň, we toparymyz size gysga wagtda şahsylaşdyrylan baha teklibini ugrar.
YS-FACE4.3L-CR-FP howpsuz we akylly şahsyýeti tassyklamak üçin niýetlenen kompakt 4,3 dýuýmly köp biometrik giriş dolandyryş terminaldyr. Ol görünýän ýagtylykdaky ýüz tanamak, barmak izini barlamak, RFID kartoçkasyny okamak we PIN girizmek ýaly birnäçe tassyklama usulyny öz içine alýar we dürli giriş dolandyryş talaplaryny kanagatlandyrmak üçin köpugurly tassyklama usullaryny goldaýar.
Iki HD kamerasy we ösen göni ýüz tanamak tehnologiýasy bilen enjamlaşdyrylan terminál, foto we wideo sahtalaşdyrylyşyny netijeli öňüni alýar we hakyky durmuş şertlerinde takyk hem-de ygtybarly tanamagy üpjün edýär. Giň dinamik diapazon (WDR) tehnologiýasy güýçli ýagtylyk, pes ýagtylyk we arkadan ýagtylandyrylan şertlerde durnukly işjeňligi üpjün edýär, maskany tanamak tehnologiýasy bolsa ulanyjylar maskany geýende hem ýüz tanamagy mümkin edýär.
AI-esasly prosessor we optimizirlenen tanama algoritmleri bilen üpjün edilen bu enjam ýokary takyklyk bilen 0,2 sekuntdan az wagtyň içinde tanama tizligini üpjün edýär. TCP/IP, WiFi, U-disk we bulut baglanyşygy ýaly çeýe aragatnaşyk mümkinçilikleri bilen ol giriş dolandyryjylary, elektrik kilitleri we turniket ulgamlary bilen aňsatlyk bilen birleşdirilip bilner. Köp dilli interfeýs we sesli görkezmeler ony ofislerde, zawodlarda, ýaşaýyş jaýlarynda, mekdeplerde we beýleki kommersiýa giriş dolandyryş ulgamlarynda ulanmak üçin amatly edýär.
Aýratynlyklar
Birnäçe awtentifikasiýa usullary
Üz tanamagy, barmak izini tanamagy, RFID kartoçkasyny we PIN tassyklamany goldaýar, bu hem çeýe giriş dolandyryşyny ýeňilleşdirýär.
Göni ýüz anyklama we aldawçylyga garşy gorag
Ösen diri bolmak anyklama usuly foto we wideo hüjümleriniň öňüni netijeli alýar we howpsuz şahsyýetiň barlagyny üpjün edýär.
Tez we takyk tanamak
0,2 sekuntdan az wagtda ýokary takyklyk bilen tanamak, ýokary traffikli giriş nokatlary üçin amatly.
WDR we Maskany Aňyrdan Tanamak goldawy
Giň dinamik diapazonly tehnologiýa çylşyrymly yşyk şertlerinde ynamly tanamagy üpjün edýär we maska geýilende ýüz tanamagy hem goldaýar.
Aňsat ulgam integrasiýasy
TCP/IP-i, WiFi-i, U-disk-i we bulut aragatnaşygyny goldaýar, giriş dolandyryş ulgamlary, elektrik kilitleri we turniketler bilen gabat gelýär.
Köp dilli interfeýs
Sesli görkezmeler bilen iňlis, ispan, türk we 20-den gowrak beýleki diller üçin gurlan goldaw.
Kompakt we hünärli dizaýn
4,3 dýuýmlyk kondensatorli sensor ekrany kompakt görnüşde, diwara gurnalan giriş dolandyryş enjamlary üçin amatly.
Parametreler
| Modeli | YS-FACE4.3L-CR-FP |
| Tanyşdyrmak usuly | Üzüni tanamak, barmak izini tanamak, parol/PIN, RFID kartoçka |
| Aýyrma režimi | 1:1, 1:N |
| Üzüni tanamak tizligi | < 0,2 s |
| Aýyrma aralygy | 0,5–2,5 m |
| Göni ýüz anyklama | Göni ýüz anyklamagy we surat-we wideo aldawçylygyna garşy goragy goldaýar. |
| Iş ulgamy | Linux |
| Prosessor | Ýeke ýadro ARM Cortex-A7 @ 0.8GHz, NPU: 0.8T |
| Ýatlama | 256MB DDR RAM, 4GB EMMC |
| Görkez | 4,3″ kapasitif LCD degme ekrany |
| Kamera | 1MP HD reňkli WDR kamera + 1MP infraqyzyl kamera |
| Doldurma yşyk | LED nyşan doldurma yşygy + iki sany ýokary kuwwatly infraqyzyl yşyklar |
| Üz tutumy | 5,000 |
| Barmaq izi tutumy | 10,000 |
| Kart tutumy | 15,000 |
| Ýazgy kuwwaty | 500,000 ýazgy |
| Aragatnaşyk | TCP/IP, WiFi, USB disk, bulut |
| Giriş dolandyryş interfeýsi | Relýe çykyşy, Wiegand (WG girýän / çykýan), çykmak düwmesi, gapy zangy / signal çykyşy |
| Tok üpjünçiligi | DC 12V / 1A |
| Dil | Sesli görkezmeler bilen iňlis, ispan, türk we 20-den gowrak beýleki diller |
| Ehtiyat batareýa | Islege bagly |
| Önümiň ölçegi | 130*125*61,7 mm |
| Garant | 1 ýyllyk kepillik, ömürboýy tehniki goldaw |
Iň köp berilýän soraglar
Hawa, biz enjam üpjünçiligi, firmware, logo we gaplama ýaly OEM we ODM ýöriteleşdirmelerini goldaýarys.
Modele baglylykda, enjamlarymyz ýüz tanamagy, barmak izini, el izini, RFID kartoçkasyny, QR kody/ştrihkody ýa-da bu usullaryň utgaşmasyny goldap biler.
Hawa. Biz dolandyryş programmasyny mugt üpjün edýäris, bu size ulanyjylary, enjamlary, gatnaşyk ýazgylaryny we giriş rugsatlaryny aňsatlyk bilen dolandyrmaga mümkinçilik berýär.
Hawa. Biziň ýüz tanamak enjamlarymyz Wiegand, RS485, RS232, TCP/IP ýa-da relýe signaly ýaly standart interfeýsler arkaly bar bolan giriş dolandyryş ulgamyňyz bilen sazlaşykly birleşip biler. Şeýle hem biz ikinji derejeli işläp düzmek we ulgam integrasiýasy üçin SDK we API üpjün edýäris.
Minimum sargyt mukdary talap edilmeýär. Islendik mukdarda sargyt bermäge erkin. Sargyt mukdaryna görä basgançakly arzanladyşlar hödürleýäris.
Ähli enjamlar 1 ýyllyk kepillik we ömürboýy tehniki goldaw bilen üpjün edilýär.
Eltip beriş wagtymyz önümiň görnüşine we sargydyň mukdaryna baglydyr:
Standart önümçilik wagty: 1–3 iş günü
Topar önümçilik wagty: Bu sargyt mukdaryna we özleşdirme talaplaryna görä kesgitlenýär. Sargyt tassyklanan soň takyk ýerine ýetiriş möhletini bereris.
Sypaly barlagy: Ähli önümler gaplanmazdan ozal ygtybarly işini üpjün etmek üçin doly synagdan geçirilýär.
Eger proýektiňiz üçin takyk ýerine ýetiriş möhletini bilmek isleseňiz, satuw toparymyz bilen erkin aragatnaşyk saklaň we biz size jikme-jik meýilnamany çalt hödürleris.
Ähli önümler Shenzhendäki zawodymyzdan göni iberilýär. Shenzheniň ösen logistika ulgamyny ulanmak bilen biz deňiz, howa, ýer we ekspres ýetiriliş usullaryny hödürleýäris. Howpsuz we wagtynda eltip bermek üçin ýerleşýän ýeriňize, islegleriňize we sargydyň jikme-jikliklerine görä iň amatly ýetiriliş usulyny saýlarys.
Biz EXW, FOB, CIF, DDU, DDP, CY/CY, FCA, FAS, DAP we DPU ýaly giň gerimli halkara söwda şertlerini goldaýarys. Bu şertleri proýektiňiziň talaplaryna görä saýlap bilersiňiz.
Biz bank geçirilişlerini, kredit kartlaryny we dürli onlaýn töleg platformalaryny kabul edýäris, bu bolsa amallaryň ýumşak we amatly bolmagyny üpjün edýär.
Biziň kompaniýamyz Hytaýyň Guangdong welaýatynyň Şençjen şäherinde ýerleşýär.



