Önüm kategoriýalary
YS-FACE2.8-CR-PIN
Bu 2,8 dýuýmlyk ýüz tanamak giriş dolandyryş terminaly ýüz tanamagy, RFID kartoçkasy we PIN kod klawiaturasy arkaly tassyklamany goldaýar, zawodlar, ofisler we ýaşaýyş jaýlary üçin howpsuz we tygşytly giriş dolandyryşyny üpjün edýär.
Baha teklibiňizi soraň
Aşakda käbir maglumatlary berip beriň, we toparymyz size gysga wagtda şahsylaşdyrylan baha teklibini ugrar.
YS-FACE2.8-CR+PIN howpsuz we netijeli şahsyýeti tassyklamak üçin niýetlenen kompakt 2,8 dýuýmlyk ýüz tanamak giriş dolandyryş terminaldyr. Ol görünýän ýagtylykdaky ýüz tanamagy RFID kartoçka tassyklamasy we PIN kod girizmek bilen birleşdirýär, bu bolsa biometrik we el bilen tassyklama usullaryny talap edýän gurşawlar üçin amatlydyr.
HD reňkli we infraqyzyl kameralar, şeýle hem ösen göni ýüz tanamak tehnologiýasy bilen enjamlaşdyrylan terminal, real şertlerde ygtybarly tanamany üpjün etmek üçin surat we wideo aldaw synanyşyklaryny netijeli öňüni alýar. Giň dinamik diapazon (WDR) tehnologiýasy güýçli ýagtylyk, pes ýagtylyk we arkadan ýagtylandyrylan şertlerde takyk ýüz tanamaga mümkinçilik berýär, maskany tanamak tehnologiýasy bolsa ulanyjylaryň maskaly bolan ýagdaýynda hem tanamaga ýol açýar.
AI çaltlandyryşly ARM Cortex-A7 prosessory bilen üpjün edilen bu enjam 0,2 sekuntdan az wagtyň içinde çalt tanamak tizligini üpjün edýär. TCP/IP, USB, WiFi we bulut aragatnaşygyny goldap, ol giriş dolandyryjylary, elektrik kilitleri we turniket ulgamlary bilen aňsatlyk bilen integrirlenip bilner. Onuň gurnalan klawiaturasy we kompakt dizaýny ony zawotlara, ýaşaýyş jaýlaryna, gurluşyk meýdançalaryna we PIN-kod esasynda tassyklamany talap edýän beýleki giriş dolandyryş ulgamlaryna laýyk edýär.
Aýratynlyklar
Birnäçe awtentifikasiýa usullary
Üzüni tanamak, RFID kartoçkasy we PIN tassyklaýyş arkaly elýeterlilik dolandyryşyny çeýe dolandyrmak üçin goldaw berýär.
Göni ýüz anyklama we aldawçylyga garşy gorag
Ösen diri bolmak anyklama usuly foto we wideo hüjümleriniň öňüni netijeli alýar we howpsuz şahsyýetiň barlagyny üpjün edýär.
Tez we takyk tanamak
0,2 sekuntdan az wagtda ýokary takyklyk bilen tanamak, ýokary traffikli giriş nokatlary üçin amatly.
WDR we Maskany Aňyrdan Tanamak goldawy
Giň dinamik diapazonly tehnologiýa çylşyrymly yşyk şertlerinde ynamly tanamagy üpjün edýär we maska geýilende ýüz tanamagy hem goldaýar.
Aňsat ulgam integrasiýasy
TCP/IP-i, WiFi-i, U-disk-i we bulut aragatnaşygyny goldaýar, giriş dolandyryş ulgamlary, elektrik kilitleri we turniketler bilen gabat gelýär.
Köp dilli interfeýs
Sesli görkezmeler bilen iňlis, ispan, türk we 20-den gowrak beýleki diller üçin gurlan goldaw.
Kompakt we hünärli dizaýn
4 dýuýmlyk kapasitif sensorly ekran, diwara gurnamak, stolüstü stendde gurnamak we islege görä aýlanma gapy braketleri bilen üpjün edilýär; dürli giriş dolandyryş ornaşdyryş senariýalary üçin amatly.
Parametreler
| Modeli | YS-FACE2.8-CR-PIN |
| Tanyşdyrmak usuly | Üz tanamak, parol/PIN, RFID kartoçka |
| Aýyrma režimi | 1:1, 1:N |
| Üzüni tanamak tizligi | < 0,2 s |
| Aýyrma aralygy | 0,5–2,5 m |
| Göni ýüz anyklama | Göni ýüz anyklamagy we surat-we wideo aldawçylygyna garşy goragy goldaýar. |
| Iş ulgamy | Linux |
| Prosessor | Ýeke ýadro ARM Cortex-A7 @ 0.8GHz, NPU: 0.8T |
| Ýatlama | 256MB DDR RAM, 4GB EMMC |
| Görkez | 2,8″ tutuşly LCD sensor ekrany |
| Kamera | 1MP HD reňkli WDR kamera + 1MP infraqyzyl kamera |
| Doldurma yşyk | LED nyşan doldurma yşygy + iki sany ýokary kuwwatly infraqyzyl yşyklar |
| Üz tutumy | 5,000 |
| Kart tutumy | 5,000 |
| Ýazgy kuwwaty | 500,000 ýazgy |
| Aragatnaşyk | TCP/IP, USB (WiFi, bulut islege görä) |
| Giriş dolandyryş interfeýsi | Relýe çykyşy, Wiegand (WG girýän / çykýan), çykmak düwmesi, gapy zangy / signal çykyşy |
| Tok üpjünçiligi | DC 12V / 1A |
| Dil | Sesli görkezmeler bilen iňlis, ispan, türk we 20-den gowrak beýleki diller |
| Ehtiyat batareýa | Islege bagly |
| Gurnama | Döwre gurnama, stolüstü duralgah; turniket braketi islege görä |
| Önümiň ölçegi | 165*80*25mm |
| Garant | 1 ýyllyk kepillik, ömürboýy tehniki goldaw |
Iň köp berilýän soraglar
Hawa, biz enjam üpjünçiligi, firmware, logo we gaplama ýaly OEM we ODM ýöriteleşdirmelerini goldaýarys.
Modele baglylykda, enjamlarymyz ýüz tanamagy, barmak izini, el izini, RFID kartoçkasyny, QR kody/ştrihkody ýa-da bu usullaryň utgaşmasyny goldap biler.
Hawa. Biz dolandyryş programmasyny mugt üpjün edýäris, bu size ulanyjylary, enjamlary, gatnaşyk ýazgylaryny we giriş rugsatlaryny aňsatlyk bilen dolandyrmaga mümkinçilik berýär.
Hawa. Biziň ýüz tanamak enjamlarymyz Wiegand, RS485, RS232, TCP/IP ýa-da relýe signaly ýaly standart interfeýsler arkaly bar bolan giriş dolandyryş ulgamyňyz bilen sazlaşykly birleşip biler. Şeýle hem biz ikinji derejeli işläp düzmek we ulgam integrasiýasy üçin SDK we API üpjün edýäris.
Minimum sargyt mukdary talap edilmeýär. Islendik mukdarda sargyt bermäge erkin. Sargyt mukdaryna görä basgançakly arzanladyşlar hödürleýäris.
Ähli enjamlar 1 ýyllyk kepillik we ömürboýy tehniki goldaw bilen üpjün edilýär.
Eltip beriş wagtymyz önümiň görnüşine we sargydyň mukdaryna baglydyr:
Standart önümçilik wagty: 1–3 iş günü
Topar önümçilik wagty: Bu sargyt mukdaryna we özleşdirme talaplaryna görä kesgitlenýär. Sargyt tassyklanan soň takyk ýerine ýetiriş möhletini bereris.
Sypaly barlagy: Ähli önümler gaplanmazdan ozal ygtybarly işini üpjün etmek üçin doly synagdan geçirilýär.
Eger proýektiňiz üçin takyk ýerine ýetiriş möhletini bilmek isleseňiz, satuw toparymyz bilen erkin aragatnaşyk saklaň we biz size jikme-jik meýilnamany çalt hödürleris.
Ähli önümler Shenzhendäki zawodymyzdan göni iberilýär. Shenzheniň ösen logistika ulgamyny ulanmak bilen biz deňiz, howa, ýer we ekspres ýetiriliş usullaryny hödürleýäris. Howpsuz we wagtynda eltip bermek üçin ýerleşýän ýeriňize, islegleriňize we sargydyň jikme-jikliklerine görä iň amatly ýetiriliş usulyny saýlarys.
Biz EXW, FOB, CIF, DDU, DDP, CY/CY, FCA, FAS, DAP we DPU ýaly giň gerimli halkara söwda şertlerini goldaýarys. Bu şertleri proýektiňiziň talaplaryna görä saýlap bilersiňiz.
Biz bank geçirilişlerini, kredit kartlaryny we dürli onlaýn töleg platformalaryny kabul edýäris, bu bolsa amallaryň ýumşak we amatly bolmagyny üpjün edýär.
Biziň kompaniýamyz Hytaýyň Guangdong welaýatynyň Şençjen şäherinde ýerleşýär.



