Önüm kategoriýalary
Iki kameraly el damary moduli
The Iki kameraly el damary moduli integrirleýän ýokary öndürijilikli biometrik tanama çözgüdidir RGB + IR iki kameraly surat alyş El damarynyň, el iziniň we diri bolmak derejesiniň ýokary derejede anyklanylmagy üçin. Giň tanamak aralygy we ösen aldawdan goramak mümkinçilikleri bilen ol howpsuzlyk, giriş dolandyryş we akylly enjam programmalary üçin çalt, takyk we kontaktdan azat tassyklamany üpjün edýär.
Professional integrasiýalar üçin niýetlenen modul goldaýar El içi şekillerini köp burçdan almak, ýokary takyklykly damar çykarmak we real wagtly surat işlemek. Onuň iki kameraly gurluşy hem ýüzüň el izini, hem-de el içi damarlaryny bir wagtda düşürýär, güýçli ýagtylyk ýa-da pes ýagtylyk şertlerinde hem iň ýokary howpsuzlygy we durnuklylygy üpjün edýär.
Modul şol bir zat bilen gabat gelýär Windows, Android, Linux, we aňsat ikinji derejeli işläp düzmek üçin SDK/API goldawyny hödürleýär. Turniketler, akylly dolaplar, kiosklar, akylly satuw terminallary we beýleki şahsyýeti tassyklamak çözgütleri üçin amatlydyr.
Baha teklibiňizi soraň
Aşakda käbir maglumatlary berip beriň, we toparymyz size gysga wagtda şahsylaşdyrylan baha teklibini ugrar.
| Modeli | Iki kameraly el damary moduli |
| Ölçeg | 16*55*10mm (Uzynlyk*Genişlik*Böýüklük) |
| Surat sensory | Iki reňkli RGB + IR surat alyş |
| Karar | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Piksel ululygy | 3.0 mikrometr * 3.0 mikrometr |
| Awtentifikasiýa tizligi | 1:N < 1 sekunt |
| Dogrylyk | 99.5% Canly Aýyrma bilen |
| Ýalan kabul etme derejesi (FAR) | < 0.00001% |
| Ýalňyş ret derejesi (FRR) | < 0.01% |
| Palmanyň damar tutumy | 10 000 ýazgy |
| Görme meýdany | 92° (DFOV) |
| Burç ulanmak | 360° ykrar |
| Linz | 3.2mm, F/NO 2.4 |
| Goldanýan operasiýa ulgamy | Windows, Android, Linux, Wince, Mac OS |
| Aragatnaşyk ýüzü | 5-PIN 1,25 mm soket |
| Işleýän wolt/toka | USB DC +5V / < 200mA |
| Özleşdiriş | SDK/API we OEM/ODM goldanýar |
Iň köp berilýän soraglar
Hawa. Biz synag, hasaba almak we enjam dolandyryş üçin ulanmaga taýýar Windows we Android programma üpjünçiligini hödürleýäris.
Hawa. Ulanyjylar 5–20 sm aralygynda barlag edýärler, bu arassaçylygy üpjün edýär we ömrüni uzaldýar.
Modul 99,5% diri-däldigi anyklamak bilen ýokary takyk gabatlaşdyryşy goldaýar.
Hawa. Biz Windows, Android, Linux we beýleki platformalar üçin modulüňizi aňsatlyk bilen integrirlemek üçin doly SDK-lar we API-lar üpjün edýäris.
Modele baglylykda USB, UART, RS232/RS485, Wiegand ýa-da TCP/IP.
Ýazgy almak 0,1 sekunt alýar we tassyklama 0,5 sekuntdan az wagtda tamamlanýar.
Ýerli şablonlar üçin 10 000-e çenli; server integrasiýasy bilen çäksiz.
Döner darwazalar, metro/aeroport gapylary, ofis binalary, akylly dolaplar, akylly satuw nokatlary, kiosklar we akylly gapy kilitleri.
Hawa. El damary nusgalary içerki bolup, olaryň surata, wideolara we galp ellere garşy durnukly bolmagyny üpjün edýär.
Ähli enjamlar 1 ýyllyk kepillik we ömürboýy tehniki goldaw bilen üpjün edilýär.
Minimum sargyt mukdary talap edilmeýär. Islendik mukdarda sargyt bermäge erkin. Sargyt mukdaryna görä basgançakly arzanladyşlar hödürleýäris.
Ähli önümler Shenzhendäki zawodymyzdan göni iberilýär. Shenzheniň ösen logistika ulgamyny ulanmak bilen biz deňiz, howa, ýer we ekspres ýetiriliş usullaryny hödürleýäris. Howpsuz we wagtynda eltip bermek üçin ýerleşýän ýeriňize, islegleriňize we sargydyň jikme-jikliklerine görä iň amatly ýetiriliş usulyny saýlarys.
Biz EXW, FOB, CIF, DDU, DDP, CY/CY, FCA, FAS, DAP we DPU ýaly giň gerimli halkara söwda şertlerini goldaýarys. Bu şertleri proýektiňiziň talaplaryna görä saýlap bilersiňiz.
Biz bank geçirilişlerini, kredit kartlaryny we dürli onlaýn töleg platformalaryny kabul edýäris, bu bolsa amallaryň ýumşak we amatly bolmagyny üpjün edýär.
Biziň kompaniýamyz Hytaýyň Guangdong welaýatynyň Şençjen şäherinde ýerleşýär.



