Önüm kategoriýalary
YS-FACE10.1-CR-FP
YS-FACE10.1-CR-FP 10,1 dýuýmlyk HD degişli ekrany bolan uly ekrany biometrik giriş dolandyryş terminaly bolup, ýüz tanamak, barmak izini barlamak, RFID kartoçkasy, PIN we QR kody arkaly tassyklamany goldaýar. Ýokary görünýänlik we taslama esasly gurşawlar üçin niýetlenen bu enjam çalt, takyk we howpsuz giriş dolandyryş öndürijiligini üpjün edýär.
Baha teklibiňizi soraň
Aşakda käbir maglumatlary berip beriň, we toparymyz size gysga wagtda şahsylaşdyrylan baha teklibini ugrar.
YS-FACE10.1-CR-FP kärhana derejesindäki we taslama esasly ulanyşlar üçin niýetlenen ýokary öndürijilikli uly ekrany bolan biometrik giriş dolandyryş terminaldyr. Ol görünýän ýagtylykdaky ýüz tanamagy barmak izini barlamak, RFID kartoçkasy, PIN we QR kody arkaly tassyklama bilen birleşdirýär we ýeke ulanyjy hem-de köp ulanyjy tanamak senariýalaryny goldaýar.
SONY-nyň 2MP göze görünýän we infraqyzyl kameralary hem-de ösen göni ýüz tanamak tehnologiýasy bilen enjamlaşdyrylan bu enjam, güýçli ýagtylyk, pes ýagtylyk we arkadan ýagtylandyrylan şertlerde takyk tanamagy üpjün edip, surat we wideo sahtalaşdyrylyşyny netijeli öňüni alýar. WDR tehnologiýasy we maska tanamak çylşyrymly hakyky dünýä şertlerinde tanamagyň durnuklylygyny has-da ýokarlandyrýar.
10,1 dýuýmlyk HD kapasitif degiş ekrany bilen terminaly ulanyjy bilen aragatnaşyk we şahsyýeti tassyklamak üçin ajaýyp görünüş üpjün edýär. Ol TCP/IP, WiFi, USB, islege görä 4G we bulut aragatnaşygyny goldaýar hem-de relý çykyşy, Wiegand girizme/çykaryş, gapy sensory, çykmak düwmesi we signal çykyşy ýaly standart giriş dolandyryş interfeýslerini hödürleýär. YS-FACE10.1-CR-FP ofis binalary, kampuslar, zawodlar, döwlet edaralary we uly göwrümli giriş dolandyryş taslamalary üçin amatlydyr.
Aýratynlyklar
Birnäçe awtentifikasiýa usullary
Görnüşli ýagtylykda ýüz tanamagy, barmak izini tassyklamagy, RFID kartoçkasy, PIN we QR kody arkaly tassyklamagy goldaýar, işgärler, myhmanlar we wagtlaýyn ulanyjylar üçin çeýe giriş dolandyryş çözgütlerini üpjün edýär.
SONY iki kameraly we göni ýüz tanamak
Surat we wideo aldawçylygyny netijeli öňüni almak üçin ösen janlylyk anyklama ulgamy bilen enjamlaşdyrylan SONY 2MP göze görünýän ýagtylyk we infraqyzyl kameralar bilen üpjün edilen.
Tez we takyk tanamak
0,2 sekuntdan az wagtda ýokary takyklyk bilen tanamak tizligini üpjün edýär, gündelik giriş dolandyryşy we ýokary gatnawly giriş ýerleri üçin amatlydyr.
WDR we Maskany Aňyrdan Tanamak goldawy
Giň dinamik diapazon (WDR) tehnologiýasy güýçli ýagty, pes ýagty we arkadan ýagtylandyrylan şertlerde ýüzü takyk tanamagy üpjün edýär we maskaly ýagdaýda hem ýüzü tanamagy goldaýar.
Uly 10,1 dýuýmlyk HD sensorly ekran
10,1 dýuýmlyk HD kapasitif sensor ekrany (800×1280) bilen üpjün edilýär, bu arassa görkeziş we giriş dolandyryşyna ýokary derejeli ulanyjy aragatnaşygyny üpjün edýär.
Ösen giriş dolandyryş interfeýsleri
Relýe çykyşyny, Wiegand girizme/çykşyny, gapy sensoryny, çykmak düwmesini we signal çykyşyny ygtybarly giriş dolandyryş ulgamy integrasiýasy üçin goldaýar.
Aňsat ulgam integrasiýasy
TCP/IP-i, USB diski, WiFi-i, islege bagly 4G-i we bulut aragatnaşygyny goldaýar, giriş dolandyryş ulgamlary, turniketler, elektrik kilitler we howpsuzlyk platformalary bilen gabat gelýär.
Parametreler
| Modeli | YS-FACE10.1-CR-FP |
| Tanyşdyrmak usuly | Üz tanamak, parol, RFID kartoçkasy, barmak izi (QR kody islege bagly) |
| Aýyrma režimi | 1:1, 1:N |
| Tanyşdyrma takyklygy | ≥99.70% |
| Tanyşdyrma tizligi | < 0,2 s |
| Aýyrma aralygy | 0,5–2,5 m (janly ýüz tanamak bilen 0,5–1,5 m) |
| Göni ýüz anyklama | Iki gözlü kamera, surat we wideo aldawçylygyna garşy |
| Iş ulgamy | Linux 3.10 |
| Prosessor | Iki ýadroly ARM Cortex-A7 @ 1,2 GHz, NPU: 1,2 T |
| Ýatlama | 512MB DDR3L operatiw ýady, 8GB eMMC |
| Görkez | 10.1″ HD tutuşly sensor ekrany (800×1280) |
| Kamera | 2MP WDR reňk + 2MP IR göni kamera |
| Doldurma yşyk | Ak LED + iki sany IR doldurýan çyralar |
| Üz tutumy | 50,000 (100,000 islege görä) |
| Kart tutumy | 150,000 |
| Barmaq izi tutumy | 50,000 (100,000 islege görä) |
| Parol kuwwaty | 5,000 (50,000 islege görä) |
| Ýazgy kuwwaty | 500,000 ýazgy |
| Aragatnaşyk | TCP/IP, USB (WiFi, 4G, bulut islege görä) |
| Giriş dolandyryş interfeýsi | Relýe, Wiegand 26/34, gapy sensory, çykmak düwmesi |
| Tok üpjünçiligi | DC 12V / 2A |
| Gurnama | Döwre gurnama, stolüstü duralgah; turniket braketi islege görä |
| Material | Alýumin garyndysy |
| Önümiň ölçegi | 299×161×20 mm |
| Garant | 1 ýyllyk kepillik, ömürboýy tehniki goldaw |
Iň köp berilýän soraglar
Hawa, biz enjam üpjünçiligi, firmware, logo we gaplama ýaly OEM we ODM ýöriteleşdirmelerini goldaýarys.
Modele baglylykda, enjamlarymyz ýüz tanamagy, barmak izini, el izini, RFID kartoçkasyny, QR kody/ştrihkody ýa-da bu usullaryň utgaşmasyny goldap biler.
Hawa. Biz dolandyryş programmasyny mugt üpjün edýäris, bu size ulanyjylary, enjamlary, gatnaşyk ýazgylaryny we giriş rugsatlaryny aňsatlyk bilen dolandyrmaga mümkinçilik berýär.
Hawa. Biziň ýüz tanamak enjamlarymyz Wiegand, RS485, RS232, TCP/IP ýa-da relýe signaly ýaly standart interfeýsler arkaly bar bolan giriş dolandyryş ulgamyňyz bilen sazlaşykly birleşip biler. Şeýle hem biz ikinji derejeli işläp düzmek we ulgam integrasiýasy üçin SDK we API üpjün edýäris.
Minimum sargyt mukdary talap edilmeýär. Islendik mukdarda sargyt bermäge erkin. Sargyt mukdaryna görä basgançakly arzanladyşlar hödürleýäris.
Ähli enjamlar 1 ýyllyk kepillik we ömürboýy tehniki goldaw bilen üpjün edilýär.
Eltip beriş wagtymyz önümiň görnüşine we sargydyň mukdaryna baglydyr:
Standart önümçilik wagty: 1–3 iş günü
Topar önümçilik wagty: Bu sargyt mukdaryna we özleşdirme talaplaryna görä kesgitlenýär. Sargyt tassyklanan soň takyk ýerine ýetiriş möhletini bereris.
Sypaly barlagy: Ähli önümler gaplanmazdan ozal ygtybarly işini üpjün etmek üçin doly synagdan geçirilýär.
Eger proýektiňiz üçin takyk ýerine ýetiriş möhletini bilmek isleseňiz, satuw toparymyz bilen erkin aragatnaşyk saklaň we biz size jikme-jik meýilnamany çalt hödürleris.
Ähli önümler Shenzhendäki zawodymyzdan göni iberilýär. Shenzheniň ösen logistika ulgamyny ulanmak bilen biz deňiz, howa, ýer we ekspres ýetiriliş usullaryny hödürleýäris. Howpsuz we wagtynda eltip bermek üçin ýerleşýän ýeriňize, islegleriňize we sargydyň jikme-jikliklerine görä iň amatly ýetiriliş usulyny saýlarys.
Biz EXW, FOB, CIF, DDU, DDP, CY/CY, FCA, FAS, DAP we DPU ýaly giň gerimli halkara söwda şertlerini goldaýarys. Bu şertleri proýektiňiziň talaplaryna görä saýlap bilersiňiz.
Biz bank geçirilişlerini, kredit kartlaryny we dürli onlaýn töleg platformalaryny kabul edýäris, bu bolsa amallaryň ýumşak we amatly bolmagyny üpjün edýär.
Biziň kompaniýamyz Hytaýyň Guangdong welaýatynyň Şençjen şäherinde ýerleşýär.



