Önüm kategoriýalary
YS-FACE4.3-CR-FP
YS-FACE4.3-CR-FP kompakt 4,3 dýuýmlyk biometrik giriş dolandyryş terminaly bolup, ýüz tanamak, barmak izini barlamak, RFID kartoçkasy we PIN tassyklamasyny goldaýar, islege görä QR kody skanirläp bilýär. Howpsuz we çeýe giriş dolandyryş üçin niýetlenen bu enjam göni ýüz anyklamak, WDR tehnologiýasy we maska anyklamak aýratynlyklaryna eýe bolup, söwda binalary, ofisler we taslama esasly giriş dolandyryş ulgamlary üçin amatlydyr.
Baha teklibiňizi soraň
Aşakda käbir maglumatlary berip beriň, we toparymyz size gysga wagtda şahsylaşdyrylan baha teklibini ugrar.
YS-FACE4.3-CR-FP häzirki zaman giriş dolandyryş gurşawlarynda ynamdar şahsyýeti tassyklamak üçin niýetlenen hünär derejesindäki biometrik giriş dolandyryş terminaldyr. Ol görünýän ýagtylykdaky ýüz tanamagy barmak izini barlamak, RFID kartoçkasy we PIN kody tassyklamagy bilen birleşdirýär, bir ulanyjy we köp ulanyjy tanamak ýagdaýlaryny goldaýar.
Iki sany 2MP kamerasy we ösen göni ýüz tanamak tehnologiýasy bilen enjamlaşdyrylan enjam, güýçli ýagtylyk, pes ýagtylyk we arkadan ýagtylandyrylan şertlerde takyk tanamagy üpjün edip, surat we wideo sahtalaşdyrylyşyny netijeli öňüni alýar. WDR tehnologiýasy we maska tanamak real durmuşa degişli ulanyşlarda tanamagyň durnuklylygyny has-da ýokarlandyrýar.
TCP/IP, WiFi, USB, islege bagly 4G we RS485 ýaly birnäçe aragatnaşyk opsiýasy we bulut baglanyşygy bilen terminali giriş dolandyryjylary, elektrik kilitleri, turniketler we howpsuzlyk platformalary bilen aňsatlyk bilen integrirlemek bolýar. Onuň kompakt 4,3 dýuýmlyk sensor ekrany ofislerde, söwda binalarynda, ýaşaýyş jaýlarynda we kärhana giriş dolandyryş çözgütlerinde diwaryň üstüne gurnamak üçin amatlydyr.
Aýratynlyklar
Birnäçe awtentifikasiýa usullary
Görnüşli ýagtylykda ýüz tanamagy, barmak izini tassyklamagy, RFID kartoçkasyny, PIN tassyklamagy we islege görä QR kody skanirläp goldaýar, işgärler, myhmanlar we wagtlaýyn ulanyjylar üçin çeýe giriş dolandyryş çözgütlerini üpjün edýär.
Göni ýüz anyklama we aldawçylyga garşy gorag
Ösen diri bolmak anyklama tehnologiýasy foto we wideo sahtalaşdyrylyşyny netijeli öňüni alýar, real dünýäde giriş dolandyryş senariýalarynda ynamdar we howpsuz şahsyýetiň tassyklanmagyny üpjün edýär.
Tez we takyk tanamak
0,2 sekuntdan az wagtda ýokary takyklyk bilen tanamak tizligini üpjün edýär, gündelik giriş dolandyryş işleri we orta ýa-da ýokary gatnawly giriş nokatlary üçin amatlydyr.
WDR we Maskany Aňyrdan Tanamak goldawy
Giň dinamik diapazon (WDR) tehnologiýasy güýçli ýagty, pes ýagty we arkadan ýagtylandyrylan şertlerde durnukly we takyk ýüz tanamagy üpjün edýär, maskalar geýilende hem ýüz tanamagy goldaýar.
Ösen giriş dolandyryş interfeýsleri
Relýe çykyşy, Wiegand 26/34, gapy sensory girizişi, çykmak düwmesi, signal çykyşy we ýangyn girizişi bilen enjamlaşdyrylan. Taslama derejesindäki giriş dolandyryş ulgamy integrasiýasy üçin islege bagly RS485, 4G we OSDP elýeterlidir.
Aňsat ulgam integrasiýasy
TCP/IP, USB disk, WiFi, islege bagly RS485 we 4G, şeýle hem bulut aragatnaşygyny goldaýar, bu bolsa giriş dolandyryjylary, turniketler, elektrik kilitler we merkezi howpsuzlyk platformalary bilen sazlaşykly integrasiýa etmäge mümkinçilik berýär.
4,3 dýuýmlyk professional dizaýnly sensor ekrany
Ofislerde, söwda binalarynda, ýaşaýyş taslamalarynda we giriş dolandyryş ulgamlarynda diwaryň üstüne gurnamak üçin niýetlenen kompakt we professional korpusly, 4,3 dýuýmlyk kapasitif sensorly ekrana eýe.
Parametreler
| Modeli | YS-FACE4.3-CR-FP |
| Tanyşdyrmak usuly | Üz tanamak, parol, RFID kartoçkasy, barmak izi (QR kody islege bagly) |
| Aýyrma režimi | 1:1, 1:N |
| Tanyşdyrma takyklygy | ≥99.70% |
| Tanyşdyrma tizligi | < 0,2 s |
| Aýyrma aralygy | 0,5–2,5 m (janly ýüz tanamak bilen 0,5–1,5 m) |
| Göni ýüz anyklama | Iki gözlü kamera, surat we wideo aldawçylygyna garşy |
| Iş ulgamy | Linux 3.10 |
| Prosessor | Iki ýadroly ARM Cortex-A7 @ 1,2 GHz, NPU: 0,6 T |
| Ýatlama | 256MB DDR3L operatiw ýady, 4GB eMMC |
| Görkez | 4,3″ HD tutuşly sensor ekrany (272*480) |
| Kamera | 2MP WDR reňk + 2MP IR göni kamera |
| Doldurma yşyk | Ak LED + iki sany IR doldurýan çyralar |
| Üz tutumy | 5,000 (50,000 islege görä) |
| Kart tutumy | 15,000 (150,000 islege görä) |
| Barmaq izi tutumy | 10,000 (100,000 islege görä) |
| Parol kuwwaty | 5,000 (50,000 islege görä) |
| Ýazgy kuwwaty | 500,000 ýazgy |
| Aragatnaşyk | TCP/IP, USB (WiFi, 4G, bulut, RS485 islege görä) |
| Giriş dolandyryş interfeýsi | Relýe, Wiegand 26/34, gapy sensory, çykmak düwmesi |
| Tok üpjünçiligi | DC 12V / 2A |
| Gurnama | Döwre gurnama, stolüstü duralgah; turniket braketi islege görä |
| Material | Alýumin garyndysy |
| Önümiň ölçegi | 187,5*87,5*26 mm |
| Garant | 1 ýyllyk kepillik, ömürboýy tehniki goldaw |
Iň köp berilýän soraglar
Hawa, biz enjam üpjünçiligi, firmware, logo we gaplama ýaly OEM we ODM ýöriteleşdirmelerini goldaýarys.
Modele baglylykda, enjamlarymyz ýüz tanamagy, barmak izini, el izini, RFID kartoçkasyny, QR kody/ştrihkody ýa-da bu usullaryň utgaşmasyny goldap biler.
Hawa. Biz dolandyryş programmasyny mugt üpjün edýäris, bu size ulanyjylary, enjamlary, gatnaşyk ýazgylaryny we giriş rugsatlaryny aňsatlyk bilen dolandyrmaga mümkinçilik berýär.
Hawa. Biziň ýüz tanamak enjamlarymyz Wiegand, RS485, RS232, TCP/IP ýa-da relýe signaly ýaly standart interfeýsler arkaly bar bolan giriş dolandyryş ulgamyňyz bilen sazlaşykly birleşip biler. Şeýle hem biz ikinji derejeli işläp düzmek we ulgam integrasiýasy üçin SDK we API üpjün edýäris.
Minimum sargyt mukdary talap edilmeýär. Islendik mukdarda sargyt bermäge erkin. Sargyt mukdaryna görä basgançakly arzanladyşlar hödürleýäris.
Ähli enjamlar 1 ýyllyk kepillik we ömürboýy tehniki goldaw bilen üpjün edilýär.
Eltip beriş wagtymyz önümiň görnüşine we sargydyň mukdaryna baglydyr:
Standart önümçilik wagty: 1–3 iş günü
Topar önümçilik wagty: Bu sargyt mukdaryna we özleşdirme talaplaryna görä kesgitlenýär. Sargyt tassyklanan soň takyk ýerine ýetiriş möhletini bereris.
Sypaly barlagy: Ähli önümler gaplanmazdan ozal ygtybarly işini üpjün etmek üçin doly synagdan geçirilýär.
Eger proýektiňiz üçin takyk ýerine ýetiriş möhletini bilmek isleseňiz, satuw toparymyz bilen erkin aragatnaşyk saklaň we biz size jikme-jik meýilnamany çalt hödürleris.
Ähli önümler Shenzhendäki zawodymyzdan göni iberilýär. Shenzheniň ösen logistika ulgamyny ulanmak bilen biz deňiz, howa, ýer we ekspres ýetiriliş usullaryny hödürleýäris. Howpsuz we wagtynda eltip bermek üçin ýerleşýän ýeriňize, islegleriňize we sargydyň jikme-jikliklerine görä iň amatly ýetiriliş usulyny saýlarys.
Biz EXW, FOB, CIF, DDU, DDP, CY/CY, FCA, FAS, DAP we DPU ýaly giň gerimli halkara söwda şertlerini goldaýarys. Bu şertleri proýektiňiziň talaplaryna görä saýlap bilersiňiz.
Biz bank geçirilişlerini, kredit kartlaryny we dürli onlaýn töleg platformalaryny kabul edýäris, bu bolsa amallaryň ýumşak we amatly bolmagyny üpjün edýär.
Biziň kompaniýamyz Hytaýyň Guangdong welaýatynyň Şençjen şäherinde ýerleşýär.



