Önüm kategoriýalary
YS-FACE5L-QR
Bu 5 dýuýmlyk ýüz tanamak giriş dolandyryş terminaly ýüz tanamagy, QR kody skanirläp okamak, RFID kartoçkasy we PIN tassyklamagy goldaýar, ofisler, kampuslar we myhman dolandyryş programmalary üçin çeýe we netijeli giriş dolandyryşyny üpjün edýär.
Baha teklibiňizi soraň
Aşakda käbir maglumatlary berip beriň, we toparymyz size gysga wagtda şahsylaşdyrylan baha teklibini ugrar.
YS-FACE5L-QR häzirki zaman giriş dolandyryş senariýalary üçin niýetlenen ýokary öndürijilikli 5 dýuýmlyk köp awtentifikasiýaly giriş dolandyryş terminaldyr. Ol görünýän ýagtylykdaky ýüz tanamagy QR-kod skanirläp, RFID kartoçkany okaýar we PIN-kod arkaly awtentifikasiýa bilen birleşdirýär, işgärler, myhmanlar we wagtlaýyn ulanyjylar üçin çeýe şahsyýet barlagyny üpjün edýär.
Iki HD kamerasy, infraqyzyl yşyklandyryş we ösen göni ýüz tanamak tehnologiýasy bilen enjamlaşdyrylan terminal, foto we wideo aldaw synanyşyklaryny netijeli öňüni alýar we hakyky durmuş şertlerinde takyk tanamagy üpjün edýär. Giň dinamik diapazon (WDR) tehnologiýasy güýçli ýagtylyk, pes ýagtylyk we arkadan ýagtylandyrylan şertlerde durnukly işleme mümkinçilik berýär, maskany tanamak tehnologiýasy bolsa ulanyjylar maskaly bolanda hem ýüzü tanamaga mümkinçilik berýär.
AI çaltlandyryşly iki ýadroly ARM Cortex-A7 prosessory bilen üpjün edilen enjam 0,2 sekuntdan az wagtyň içinde çalt tanamak tizligini üpjün edýär we köp ulanyjynyň ýüzüni tanamagy goldaýar. TCP/IP, WiFi, islege görä 4G, USB disk we bulut baglanyşygy arkaly enjam giriş dolandyryş ulgamlary, döner gapylar we myhman dolandyryş platformalary bilen aňsatlyk bilen integrirlenip bilner. Onuň 5 dýuýmlyk kapasitif degiş ekrany we köp dilli ses interfeýsi ony ofis binalary, kampuslar, söwda desgalary we beýleki ýokary gatnawly giriş dolandyryş ulgamlary üçin amatly edýär.
Aýratynlyklar
Birnäçe awtentifikasiýa usullary
Üzüni tanamak, QR kody skanirlemek we RFID kartoçkasynyň awtentifikasiýasyny goldaýar, işgärleriň we myhmanlaryň dolandyrylyşynda çeýe giriş dolandyryşyny üpjün edýär.
Göni ýüz anyklama we aldawçylyga garşy gorag
Ösen diri bolmak anyklama tehnologiýasy surat we wideo sahtalaşdyrylyşyny netijeli öňüni alýar, howpsuz we ygtybarly şahsyýeti tassyklamagy üpjün edýär.
Tez we takyk tanamak
0,2 sekuntdan az wagtda ýokary takyklyk bilen tanamak tizligini üpjün edýär, köp hereketli gurşawda netijeli giriş dolandyryşyny goldaýar.
WDR we Maskany Aňyrdan Tanamak goldawy
Giň dinamik diapazon (WDR) tehnologiýasy güýçli ýagty, pes ýagty we arkadan ýagtylandyrylan şertlerde ýüzü takyk tanamagy üpjün edýär we maskaly ýagdaýda hem ýüzü tanamagy goldaýar.
Aňsat ulgam integrasiýasy
TCP/IP-i, WiFi-i, USB diskini, islege bagly 4G-i we bulut aragatnaşygyny goldaýar, giriş dolandyryş ulgamlary, turniketler we myhman dolandyryş platformalary bilen gabat gelýär.
Köp dilli interfeýs
Iňlis, ispan, türk we 20-den gowrak beýleki dilleri goldaýar, ulanyjynyň aňsatlyk bilen işlemegine kömek edýän sesli görkezmeler bilen.
5 dýuýmlyk professional dizaýnly sensor ekrany
5 dýuýmlyk kapasitif IPS degme ekrany, diwara gurnamak üçin goldaw bilen, döwrebap giriş dolandyryş ulgamlary üçin düşnükli görkezme we hünärli görnüş berýär.
Parametreler
| Modeli | YS-FACE5L-QR |
| Tanyşdyrmak usuly | Üzüni tanamak, QR kody, parol/PIN, RFID kartoçka |
| Aýyrma režimi | 1:1, 1:N |
| Üzüni tanamak tizligi | < 0,2 s |
| Aýyrma aralygy | 0,5–2,5 m |
| Göni ýüz anyklama | Göni ýüz anyklamagy we surat-we wideo aldawçylygyna garşy goragy goldaýar. |
| Iş ulgamy | Linux |
| Prosessor | Ýeke ýadro ARM Cortex-A7 @ 1,2 GHz, NPU: 0,6 T |
| Ýatlama | 256MB DDR RAM, 4GB EMMC |
| Görkez | 4″ kapasitif LCD degme ekrany |
| Kamera | 2MP HD reňkli WDR kamerasy + 2MP infraqyzyl kamerasy |
| Doldurma yşyk | LED nyşan doldurma yşygy + iki sany ýokary kuwwatly infraqyzyl yşyklar |
| Üz tutumy | 5,000 (50,000 islege görä) |
| QR kartasynyň tutumy | 15,000 |
| Kart tutumy | 15,000 |
| Ýazgy kuwwaty | 500,000 ýazgy |
| Aragatnaşyk | TCP/IP, USB (WiFi, Bulut, 4G islege görä) |
| Giriş dolandyryş interfeýsi | Relýe çykyşy, Wiegand (WG girýän / çykýan), çykmak düwmesi, gapy zangy / signal çykyşy |
| Tok üpjünçiligi | DC 12V / 1A |
| Dil | Sesli görkezmeler bilen iňlis, ispan, türk we 20-den gowrak beýleki diller |
| Ehtiyat batareýa | Islege bagly |
| Gurnama | Döwre gurnama, stolüstü duralgah; turniket braketi islege görä |
| Önümiň ölçegi 165 | 155*133*25,5 mm |
| Garant | 1 ýyllyk kepillik, ömürboýy tehniki goldaw |
Iň köp berilýän soraglar
Hawa, biz enjam üpjünçiligi, firmware, logo we gaplama ýaly OEM we ODM ýöriteleşdirmelerini goldaýarys.
Modele baglylykda, enjamlarymyz ýüz tanamagy, barmak izini, el izini, RFID kartoçkasyny, QR kody/ştrihkody ýa-da bu usullaryň utgaşmasyny goldap biler.
Hawa. Biz dolandyryş programmasyny mugt üpjün edýäris, bu size ulanyjylary, enjamlary, gatnaşyk ýazgylaryny we giriş rugsatlaryny aňsatlyk bilen dolandyrmaga mümkinçilik berýär.
Hawa. Biziň ýüz tanamak enjamlarymyz Wiegand, RS485, RS232, TCP/IP ýa-da relýe signaly ýaly standart interfeýsler arkaly bar bolan giriş dolandyryş ulgamyňyz bilen sazlaşykly birleşip biler. Şeýle hem biz ikinji derejeli işläp düzmek we ulgam integrasiýasy üçin SDK we API üpjün edýäris.
Minimum sargyt mukdary talap edilmeýär. Islendik mukdarda sargyt bermäge erkin. Sargyt mukdaryna görä basgançakly arzanladyşlar hödürleýäris.
Ähli enjamlar 1 ýyllyk kepillik we ömürboýy tehniki goldaw bilen üpjün edilýär.
Eltip beriş wagtymyz önümiň görnüşine we sargydyň mukdaryna baglydyr:
Standart önümçilik wagty: 1–3 iş günü
Topar önümçilik wagty: Bu sargyt mukdaryna we özleşdirme talaplaryna görä kesgitlenýär. Sargyt tassyklanan soň takyk ýerine ýetiriş möhletini bereris.
Sypaly barlagy: Ähli önümler gaplanmazdan ozal ygtybarly işini üpjün etmek üçin doly synagdan geçirilýär.
Eger proýektiňiz üçin takyk ýerine ýetiriş möhletini bilmek isleseňiz, satuw toparymyz bilen erkin aragatnaşyk saklaň we biz size jikme-jik meýilnamany çalt hödürleris.
Ähli önümler Shenzhendäki zawodymyzdan göni iberilýär. Shenzheniň ösen logistika ulgamyny ulanmak bilen biz deňiz, howa, ýer we ekspres ýetiriliş usullaryny hödürleýäris. Howpsuz we wagtynda eltip bermek üçin ýerleşýän ýeriňize, islegleriňize we sargydyň jikme-jikliklerine görä iň amatly ýetiriliş usulyny saýlarys.
Biz EXW, FOB, CIF, DDU, DDP, CY/CY, FCA, FAS, DAP we DPU ýaly giň gerimli halkara söwda şertlerini goldaýarys. Bu şertleri proýektiňiziň talaplaryna görä saýlap bilersiňiz.
Biz bank geçirilişlerini, kredit kartlaryny we dürli onlaýn töleg platformalaryny kabul edýäris, bu bolsa amallaryň ýumşak we amatly bolmagyny üpjün edýär.
Biziň kompaniýamyz Hytaýyň Guangdong welaýatynyň Şençjen şäherinde ýerleşýär.



