Önüm kategoriýalary
Elektromagnit kilidi YS-WEL280 (280 kg / 600 funt saklaýyş güýji)
Söwda we senagat ulanylyşlary üçin niýetlenen bu maglock içerki gapylar, daşarky gapylar, şüşe gapylar (U-braketli) we gapy ulgamlary üçin ajaýyp saklaýyş güýji we uzak möhletleýin ygtybarlylyk üpjün edýär.
Täminlenýär 12V/24V DC, di YS-WEL280 Uzak ömürli korpus we inçe, häzirki zaman profili bilen enjamlaşdyrylan we köpçülikleýin giriş dolandyryş ulgamlaryna sazlaşykly gabat gelýär. Onuň ösen elektromagnit döngüsi kilit bedeni bilen armatura plastinkasynyň arasynda berk, işden çykmaýan berkidiji baglanyşygy üpjün edýär—talap edýär 280 kg / 600 funt güýç Aýyrmak üçin. Bu zor bilen girilmegine garşy berk garşylyk berýär we durnukly, abatlamagy talap etmeýän işjeňligi üpjün edýär.
Ofisler, binalar, mekdepler, zawodlar we ygtybarly giriş dolandyryş howpsuzlygyny talap edýän islendik taslamalar üçin iň amatly.
Baha teklibiňizi soraň
Aşakda käbir maglumatlary berip beriň, we toparymyz size gysga wagtda şahsylaşdyrylan baha teklibini ugrar.
| Modeli | YS-WEL280 |
| Ölçeg | 250*48,5*25 mm (Uzynlyk*Genişlik*Belentlik) |
| Tutma güýji | 280 kg / 600 funt |
| Giriş wolt | DC12V (Saýlaw DC24V) |
| Häzirki | 12V/500mA(±10%);24V/250mA(±10%) |
| Laýyk | Agajy gapy, şüşe gapy, metal gapy, otga çydamly gapy |
| Sirt temperaturasy | ≤+20℃ |
| Iş temperaturasy | -20℃~+55℃(-4—131°F) |
| Nemlilik | 0~90% (kondensirleýän däl) |
| Üst örtük tamamlama | Anodizlenen alýumin |
| Kilidiň örtügi | Sink |
| Armatur plitasynyň örtükli ýüzü | Sink |
| Agram | 2 kg |
Iň köp berilýän soraglar
Ähli enjamlar 1 ýyllyk kepillik we ömürboýy tehniki goldaw bilen üpjün edilýär.
Minimum sargyt mukdary talap edilmeýär. Islendik mukdarda sargyt bermäge erkin. Sargyt mukdaryna görä basgançakly arzanladyşlar hödürleýäris.
Ähli önümler Shenzhendäki zawodymyzdan göni iberilýär. Shenzheniň ösen logistika ulgamyny ulanmak bilen biz deňiz, howa, ýer we ekspres ýetiriliş usullaryny hödürleýäris. Howpsuz we wagtynda eltip bermek üçin ýerleşýän ýeriňize, islegleriňize we sargydyň jikme-jikliklerine görä iň amatly ýetiriliş usulyny saýlarys.
Biz EXW, FOB, CIF, DDU, DDP, CY/CY, FCA, FAS, DAP we DPU ýaly giň gerimli halkara söwda şertlerini goldaýarys. Bu şertleri proýektiňiziň talaplaryna görä saýlap bilersiňiz.
Biz bank geçirilişlerini, kredit kartlaryny we dürli onlaýn töleg platformalaryny kabul edýäris, bu bolsa amallaryň ýumşak we amatly bolmagyny üpjün edýär.
Biziň kompaniýamyz Hytaýyň Guangdong welaýatynyň Şençjen şäherinde ýerleşýär.



