Önüm kategoriýalary
Elektromagnit kilidi YS-WEL60 (60 kg / 130 funt saklaýyş güýji)
Kompakt we ygtybarly, YS-WEL60 elektromagnit kilidi (60 kg / 130 funt saklaýyş güýji) Bu mini maglock ýer tygşytlaýjy gurnama we durnukly işledişi zerur bolan ýeňil agramly giriş dolandyryş ulgamlary üçin niýetlenendir. Ol kiçi gapylar, sergilik şkaflary, çekmeceler we elektrik kilitlemäniň esasy görnüşini talap edýän pes howpsuzlykly giriş nokatlary üçin amatlydyr.
Täminlenýär 12V/24V DC, YS-WML60 ultra inçe korpusy bilen dar çarçuwalara we kompakt gurluşlara aňsatlyk bilen gabat gelýär. Onuň takyk elektromagnit döngüsi armatura plastinkasy bilen berk baglanyşyk döredýär—talap edýär 60 kg / 130 funt güýç Aýyrmak—adaty girmek ýa-da rugsatsyz girişden ynamdar goragy üpjün etmek.
Witrinler, kiçi korpuslar, içerki gapylar we kompakt giriş dolandyryş ulgamlary üçin amaly saýlaw.
Baha teklibiňizi soraň
Aşakda käbir maglumatlary berip beriň, we toparymyz size gysga wagtda şahsylaşdyrylan baha teklibini ugrar.
| Modeli | YS-WEL60 |
| Ölçeg | 80*33*19 mm (Uzynlyk*Genişlik*Böýüklük) |
| Tutma güýji | 60kg / 130lbs |
| Giriş wolt | DC12V (Saýlaw DC24V) |
| Häzirki | 12V/160mA(±10%); 24V/80mA(±10%) |
| Laýyk | Faýl şkafy, görkezme şkafy |
| Sirt temperaturasy | ≤+20℃ |
| Iş temperaturasy | -20℃~+55℃(-4—131°F) |
| Nemlilik | 0~90% (kondensirleýän däl) |
| Üst örtük tamamlama | Anodizlenen alýumin |
| Kilidiň örtügi | Sink |
| Armatur plitasynyň örtükli ýüzü | Sink |
| Agram | 0,5 kg |
Iň köp berilýän soraglar
Ähli enjamlar 1 ýyllyk kepillik we ömürboýy tehniki goldaw bilen üpjün edilýär.
Minimum sargyt mukdary talap edilmeýär. Islendik mukdarda sargyt bermäge erkin. Sargyt mukdaryna görä basgançakly arzanladyşlar hödürleýäris.
Ähli önümler Shenzhendäki zawodymyzdan göni iberilýär. Shenzheniň ösen logistika ulgamyny ulanmak bilen biz deňiz, howa, ýer we ekspres ýetiriliş usullaryny hödürleýäris. Howpsuz we wagtynda eltip bermek üçin ýerleşýän ýeriňize, islegleriňize we sargydyň jikme-jikliklerine görä iň amatly ýetiriliş usulyny saýlarys.
Biz EXW, FOB, CIF, DDU, DDP, CY/CY, FCA, FAS, DAP we DPU ýaly giň gerimli halkara söwda şertlerini goldaýarys. Bu şertleri proýektiňiziň talaplaryna görä saýlap bilersiňiz.
Biz bank geçirilişlerini, kredit kartlaryny we dürli onlaýn töleg platformalaryny kabul edýäris, bu bolsa amallaryň ýumşak we amatly bolmagyny üpjün edýär.
Biziň kompaniýamyz Hytaýyň Guangdong welaýatynyň Şençjen şäherinde ýerleşýär.



