Önüm kategoriýalary
Awtoulag duralgasyna giriş biletini beriji enjam – YS-QPX01A
Awtoulag duralgasyna giriş biletini berýän enjam ulag girişini dolandyrmak üçin niýetlenendir we duralga girişlerinde çalt hem-de ygtybarly bilet berişini üpjün edýär.
Ol ýokary tizlikli bilet çap etmegi, gijeki görüşli QR kod okamak, LCD displeý we interkom aragatnaşygyny bir kompakt enjamda birleşdirýär. Sürüjiler çaltlyk bilen giriş biletlerini alyp ýa-da QR kodlary skanirläp bilerler, operatorlar bolsa gurnalan kamera interkom ulgamy arkaly real wagtda kömek edip bilerler.
Agyr ýükli polat şkafy we senagat derejesindäki komponentleri bilen bu dispenser ýokary hereketli, açyk howa we 24 sagatlyk, hepdede 7 gün işleýän awtoulag duralgalarynda durnukly işlemegi üpjün edýär.
Baha teklibiňizi soraň
Aşakda käbir maglumatlary berip beriň, we toparymyz size gysga wagtda şahsylaşdyrylan baha teklibini ugrar.
◆ Giriş gözegçiligi üçin çalt bilet beriş: Ýokary tizlikli bilet çap etmek pik sagatlarda ulaglaryň aňsatlyk bilen girmegini üpjün edýär.
◆ QR kody we bilet esasynda giriş: Basylyp çykarylan biletleri we mobil QR kodlary ygtybarly gijä-gündiz skanirläp goldaýar.
◆ Birleşdirilen LCD displeý: Sürüjiler üçin düşnükli giriş görkezmeleri we ulgamyň ýagdaýy.
◆ Kamera esasynda interkom kömegi: Dolandyryş otagy bilen real wagtly aragatnaşyk üçin gurnalan kamera we interkom.
◆ Senagat daşarky dizaýn: Durnukly 24/7 açyk howa işini üpjün etmek üçin agyr ýükli polat şkaf.
Parametreler
| Modeli | YS-QPX01A |
| Önümiň ölçegi | 455*370*1550 mm / 455*435*1550 mm (U*G*B) |
| Dolap materialy | Sowuk haddalanan polat |
| Material galyňlygy | ≥1,5 mm (Islege görä üýtgedilip bilner) |
| Önümiň reňki | Gülgüne we gara (özleşdirilip bolýar) |
| Görkezme ekrany | LCD displeý, islege görä 10,1 dýuým |
| Bilet çap ediji | Senagat derejesindäki berk kagyzly printer / Termiki çek printeri |
| Bilet kuwwaty | Takmynan 700 bilet (kagzyň galyňlygyna bagly) |
| QR kody okaýjy | Gece görme ukyply QR/ştrihkod skaneri |
| Tanyşdyrma takyklygy | 95%-den ýokary |
| Interkom ulgamy | Gurnalan kamera, mikrofon, ses gürleýji we jaň düwmesi |
| Dolandyryş esasy platasy | Daşary ýurt wersiýasy awtoulag duralgasyny dolandyrmak esasy platasy |
| Ses ulgamy | Umumdünýä köp dilli ses paneli |
| Aragatnaşyk usuly | Ethernet (TCP/IP) Islege bagly: WiFi / 4G |
| Tok üpjünçiligi | AC 220V ±10%, 50Hz / 60Hz |
| Iş gurşawy | Içeride / Daşarda (gündiz we gijäniň işledilmegi) |
| Paket | Agaj kartony eksport etmek |
| Garant | Bir ýyl |
| Arza | Söwda awtoulag duralgalary Jemgyýetçilik we şäher awtoulag duralgalary Ofis binalary we söwda merkezleri awtoulag duralgalary Ýaşaýyş toplumlarynyň awtoulag duralgalary |
Iň köp berilýän soraglar
Bu enjam awtoulag duralgalarynyň girişlerinde giriş biletlerini bermek ýa-da QR kodlaryny okamak üçin ulanylýar, bu awtoulaglaryň duralgany tertipli we gözegçilikli ýagdaýda girmesine mümkinçilik berýär.
Hawa. Ol gijeki görme QR kod okýjysy we düşnükli LCD displeý bilen enjamlaşdyrylan bolup, gündiz we gije ygtybarly işlemegini üpjün edýär.
Dispenser ýokary tizlikli bilet bermegi goldaýar, bu pik sagatlaryň ýol hereketine we ýokary akymly awtoulag duralga girişlerine laýyk gelýär.
Hawa. Içinde gurnalan kamera interkom ulgamy sürüjilere zerur wagty kömek almak üçin dolandyryş otagy bilen aragatnaşyk saklamaga mümkinçilik berýär.
Hawa. Kabinet agyr ýükli polatdan ýasalyp, daşarky ýa-da ýarym daşarky gurşaw üçin niýetlenendir we 24/7 işlemegi üpjün edýär.
Terminal 1 ýyllyk kepillik bilen üpjün edilýär. Kepillik möhleti dowamynda adaty ulanyş şertlerinde ýüze çykan näsaz bölekler abatlanar ýa-da çalşyrylar. Kepillik möhleti tamamlanandan soň ömürboýy tehniki goldaw we ehtiyat bölekler üpjünçiligi elýeterlidir.



