Önüm kategoriýalary
Awtoulag duralgasyndan çykmagy tassyklamak terminaly – YS-QPX02B
Awtoulag çykalgy töleg we tassyklama terminaly ulagyň çykalgyny işläp taýýarlamak üçin niýetlenendir; ol biletleri tassyklamak, QR-kodlary barlamak we gapy açylmazdan öň töleg bilen baglanyşykly amallary goldaýar.
LCD displeý, QR kod skaneri, kwit printeri we kameraly interkom bilen enjamlaşdyrylan terminalyň kömegi bilen gözegçilikli ýa-da gözegçiliksiz awtoulag duralgalarynda çykmak iş akymlaryny ýumşak we tertipli geçirmek mümkin bolýar. Ekrandaky düşnükli görkezmeler we real wagtly aragatnaşyk çykmak nokatlarynda ýygnanmagy azaltmaga we ulanyjy tejribesini gowulandyrmaga kömek edýär.
Durnukly polat korpus we ygtybarly dolandyryş ulgamy bilen gurlan, durnukly we netijeli işlemegi talap edýän söwda, jemgyýetçilik we ýaşaýyş jaýlarynyň awtoulag duralgalarynyň çykalgalary üçin iň amatlydyr.
Baha teklibiňizi soraň
Aşakda käbir maglumatlary berip beriň, we toparymyz size gysga wagtda şahsylaşdyrylan baha teklibini ugrar.
◆ Çykmagyň netijeli tassyklanmasy we işlenmegi: Bilet barlagy, QR kodynyň tassyklanmasy we çykmak rugsady üçin niýetlenen.
◆ Aýdyň sürüji görkezme ekrany: LCD ekrany tassyklama netijelerini, duýduryşlary we çykmak görkezmelerini görkezýär.
◆ Işän QR kody tanamak: Gijeki görme QR kod skaneri pes ýagtylyk şertlerinde takyk okalmagy üpjün edýär.
◆ Garaşylmadyk ýagdaýlary dolandyrmak üçin interkom: Kamera esasynda işleýän interkom çykalga nokatlarynda çalt kömek etmäge mümkinçilik berýär.
◆ Çydamly we az hyzmat talap edýän gurluşyk: Köçürilen polat korpusly senagat derejeli komponentler.
Parametreler
| Modeli | YS-QPX02B |
| Önümiň ölçegi | 455*370*1550 mm / 455*435*1550 mm (U*G*B) |
| Dolap materialy | Sowuk haddalanan polat |
| Material galyňlygy | ≥1,5 mm (Islege görä üýtgedilip bilner) |
| Önümiň reňki | Sary we gara (özleşdirilip bolýar) |
| Görkezme ekrany | LCD displeý, islege görä 10,1 dýuým |
| QR kody okaýjy | Gece görme ukyply QR/ştrihkod skaneri |
| Tanyşdyrma takyklygy | 95%-den ýokary |
| Interkom ulgamy | Gurnalan kamera, mikrofon, ses gürleýji we jaň düwmesi |
| Dolandyryş esasy platasy | Daşary ýurt wersiýasy awtoulag duralgasyny dolandyrmak esasy platasy |
| Ses ulgamy | Umumdünýä köp dilli ses paneli |
| Aragatnaşyk usuly | Ethernet (TCP/IP) Islege bagly: WiFi / 4G |
| Tok üpjünçiligi | AC 220V ±10%, 50Hz / 60Hz |
| Iş gurşawy | Içeride / Daşarda (gündiz we gijäniň işledilmegi) |
| Paket | Agaj kartony eksport etmek |
| Garant | Bir ýyl |
| Arza | Söwda awtoulag duralgalary Jemgyýetçilik we şäher awtoulag duralgalary Ofis binalary we söwda merkezleri awtoulag duralgalary Ýaşaýyş toplumlarynyň awtoulag duralgalary |
Iň köp berilýän soraglar
Çykýan terminaly ulag çykmazdan ozal bileti tassyklamak we QR-kody barlamak üçin niýetlenendir, şeýlelik bilen diňe ygtyýarly ulaglaryň awtoulag duralga meýdançasyndan çykmagyna ýol berilýär.
Ol bilet we QR kodynyň derňewini goldaýar we taslama talaplaryna görä awtoulag duralga töleg ulgamlaryna ýa-da töleg stansiýalaryna birleşdirilip bilner.
Kamera esasynda işleýän interkom sürüjilere bilet ýa-da QR kody tanalmadyk ýagdaýynda operatora derrew jaň etmäge mümkinçilik berýär.
Hawa. Birleşdirilen LCD displeý sürüjilere tassyklama netijelerini, görkezmeleri we çykmak boýunça görkezmeleri düşnükli görkezýär.
Hawa. Terminaly doly awtoulag duralgasy çykalga çözgüminiň bir bölegi hökmünde baryer gapylary, awtoulag duralgasy dolandyryş programmasy we LPR ulgamlary bilen integrirlemek bolýar.
Terminal 1 ýyllyk kepillik bilen üpjün edilýär. Kepillik möhleti dowamynda adaty ulanyş şertlerinde ýüze çykan näsaz bölekler abatlanar ýa-da çalşyrylar. Kepillik möhleti tamamlanandan soň ömürboýy tehniki goldaw we ehtiyat bölekler üpjünçiligi elýeterlidir.



