
YS-TTG01
I-YS-TTG01 Ticketing Turnstile Gate yenzelwe ikhowudi ye-QR, ibhakhowudi, RFID, i-e-tikiti, ubulungu bejim, indawo yomsitho, i-metro, ibala lezemidlalo, umboniso, kunye neeprojekthi zolawulo lokungena ce.
Cela iQuote yakho
Nceda unikeze iinkcukacha ezimbalwa ngezantsi, kwaye iqela lethu liza kubuyela kuwe kungekudala ngexabiso elilungiselelwe wena.
I- Isango Lokungenisa ngeetikiti isisombululo solawulo lokungena esinokwenziwa ngokwezifiso ce esiyilelwe iindawo ezifuna ukuqinisekiswa kwetikiti, ukuqinisekiswa kobulungu, ukuqokelela imali yokukhwela, kunye nolawulo olucwangcisiweyo lokuhamba kwabatyeleli.
Inokudityaniswa nezikena QR zekhowudi, izifundi zebhakhowudi, izifundi zamakhadi RFID, iinkqubo zetikiti ze-elektroniki, iinkqubo zobulungu bejem, iinkqubo zemali yokukhwela kwimetro, amaqonga okuthengisa amatikiti emisitho, kunye nesoftware yolawulo lokungena ce yomntu wesithathu ngokweemfuno zeprojekthi.
Le mveliso inceda ukunciphisa ce ukujongwa kwetikiti ngesandla, ukuphucula ukusebenza kakuhle kokungena, ukuthintela ukungena okungagunyaziswanga ce, kunye nokudala amava okungena ce agudileyo ce kubatyeleli, amalungu, abakhweli, kunye nabasebenzi.
I-YUNSHAO ibonelela ngezisombululo zesango lokungenisa ngetikiti ezinokwenziwa ngokwezifiso kwiindawo zemisitho, iijim, amaziko ce okuzilolonga, izikhululo zemetro, amabala emidlalo, imiboniso, iipaki zokuzonwabisa, iindawo ezinomtsalane zabakhenkethi, kunye nezinye iiprojekthi zolawulo lokungena ce ezisekwe kwitikiti okanye ubulungu.
Iimpawu
UlLawulo Lokungena lweTikiti noBulungu ce
Yiyelwe ukuqinisekiswa kokungena ce ngekhowudi QR, ibhakhowudi, ikhadi RFID, itikiti le-elektroniki, itikiti elihambahambayo, ikhadi lobulungu, kunye nemali yokukhwela.
Iindlela eziNinzi zokuQinisekisa
Ixhasa iskena sekhowudi QR, isifundi sebhakhowudi, isifundi sekhadi RFID, ikhadi le-IC, itikiti le-elektroniki, itikiti elihambahambayo, ikhadi lobulungu, ukuqatshelwa kobuso, kunye nokungena ngolawulo olukude ce.
Umdibaniso weNkqubo yeQela lesiThathu
Inokudityaniswa namaqonga okuthengisa amatikiti, iinkqubo zolawulo lwejem, iinkqubo zemali yokukhwela kwimetro, iinkqubo zolawulo lwabatyeleli, iinkqubo zobulungu, kunye nesoftware yolawulo lokungena ce.
Ukuhamba Okugudileyo kwabaTyeleli nabaKhweli
Inceda ukuphucula isantya sokungena, ukunciphisa uxinzelelo lokujonga ngesandla, kunye nokugcina inkqubo yokungena ecwangcisiweyo kwiindwendwe, amalungu, kunye nabakhweli.
Ifanelekile kwiindawo ezinabantu abaninzi
Ifanelekile kwiindawo zomsitho, iindawo zokuzilolonga, amaziko okuzilolonga, izikhululo zemetro, amabala emidlalo, iipaki zokuzonwabisa, imiboniso, iindawo ezinomtsalane kubakhenkethi, iimyuziyam, kunye neendawo ezifanayo zolawulo lokungena.
Ukubhaqwa kokuNgena ngokuLandelayo
Iisensi ezakhelwe ngaphakathi zinceda ukubona ukulandela okungagunyaziswanga, ukudlula ngasemva, kunye nokuziphatha okungaqhelekanga kokungena.
Iinketho ezinokwenziwa ngokwezifiso zeSango
Inokumiselwa nge-speed gates, tripod turnstiles, flap barriers, swing gates, okanye ezinye iintlobo zeturnstile ngokweemfuno zeprojekthi.
Ukwenza ngokweemfuno ze-OEM / ODM
Uhlobo lwesango, ubukhulu, ububanzi bendlela, indawo yeskena, umbala wekhabhinethi, ilogo, indlela yokulawula ukungena, kunye nojongano lwenkqubo lunokwenziwa ngokwezifiso.
Iiparamitha
| Imodeli | YS-TTG01 |
| Ubungakanani bemveliso | 1850*210*1350mm / 72.8*8.3*53.1in ( Ubude*Ububanzi*Ukuphakama ) |
| Umbala womveliso | Isilivere (Inokulungiswa) |
| Ububanzi bendlela | 750mm / 21.7in (Inokulungiswa ngokweemfuno zeprojekthi) |
| Isixhobo sePaneli yeSango | I-Acrylic (Inokwenziwa ngokwezifiso) |
| Imathiriyeli yesakhelo | I-304 stainless steel esisiseko (I-316 stainless steel ngokukhetha) |
| Uhlobo lomatshini | Imoto engenabhrashi |
| Indlela yokudlulisela | Isalathiso esinye / Isalathiso esibini |
| Unxibelelwano | Uqhagamshelo olomileyo, Relay Signal, RS485, RS232, Wiegand, TCP/IP, SDK/API |
| Ulawulo loFikelelo | Ikhowudi ye-QR, Ikhowudi ye-Bar, Ikhadi le-RFID, Ikhadi le-IC, I-Tikethi ye-E, I-Tikethi yeSellula, Ikhadi loBulungu, Ukuqatshelwa kobuso, Ulawulo olukude |
| Iimeko Zokusetyenziswa | Indawo yoMsitho, Indawo yokuZilolonga, iZiko lokuZilolonga, iSikhululo seMetro, iBala leMidlalo, iHolo yeMiboniso, iPaki yokuZonwabisa, iNdawo eNomtsalane yaBakhenkethi, iMyuziyam, iSikhululo seenqwelomoya |
| Umthombo wamandla | AC 220V / 110V, 50/60Hz |
| Iqondo lobushushu lokusebenza | -30 °C ~ 70 °C |
| Imeko yomsebenzi | Ngaphakathi / Ngaphandle |
| Ukwenza ngokwezifiso | OEM / ODM iyaxhaswa |
Imibuzo Ebuzwa Rhoqo
Ewe. Uhlobo lwesango, ubungakanani bemveliso, ububanzi bendlela, indawo yeskena, umbala wekhabhinethi, indlela yolawulo lofikelelo, kunye nojongano lonxibelelwano lunokwenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zeprojekthi yakho.
Inokuxhasa ikhowudi, ibhakhowudi, ikhadi, ikhadi le-IC, itikiti le-elektroniki, itikiti elihambahambayo, ikhadi lobulungu, ukuqatshelwa kobuso, kunye nolawulo lofikelelo olukude.
Ewe. Isango linokudityaniswa neenkqubo zetikiti zomntu wesithathu, iinkqubo zobulungu bejim, iinkqubo zomrhumo wemetro, iinkqubo zolawulo lweendwendwe, kunye namaqonga olawulo lofikelelo ngokusebenzisa ujongano oluxhaswayo.
Ewe. Inokuxhasa ukufikelela kwamalungu ejim ngekhowudi, ikhadi, ikhadi lobulungu, ukuqatshelwa kobuso, okanye ukudityaniswa nesoftware yolawulo lwejim yomntu wesithathu.
Ewe. Inokwenziwa ngokwezifiso kwizikhululo zemetro, iindawo zokungena kwezothutho, kunye neeprojekthi zolawulo lofikelelo olusekwe kumrhumo ngekhowudi, ikhadi, itikiti, okanye ukudityaniswa nenkqubo yomrhumo yomntu wesithathu.
Sikuxhasa TCP/IP, RS485, RS232, Wiegand, Relay, SDK, kunye neenketho zokudibanisa i-API.
I-YUNSHAO ibonelela ngewaranti yeminyaka emi-3 kwizixhobo zamasango ajikayo kunye nenkxaso yobugcisa yobomi bonke. Imiqathango yewaranti yezixhobo zolawulo lokungena ce ezidityanisiweyo ce inokwahluka ngokuxhomekeke kuqwalaselo.



