Iindidi zeemveliso
YS-TDX08-QR
I-YS-TDX08-QR sisixhobo sokulawula ufikelelo esine-intshi ezisi-8 esisebenzisa i-biometric, esidibanisa ukuqaphela ubuso nokuskenwa kwe-QR/barcode ukuze kulawulwe ungeno olukhuselekileyo nolungenamqhagamshelwano. Yenzelwe iinkqubo zangoku zokulawula ufikelelo ezifuna isiqinisekiso esiguquguqukayo nesebenzisa iindlela ezininzi. Ixhotyiswe ngeekhamera ezimbini ze-HD, isivamvo se-infrared, kunye nesifundi se-QR/barcode esinesantya esiphezulu, i-YS-TDX08-FR iqinisekisa ukuchongwa okukhawulezayo nokuchanekileyo phantsi kweemeko ezahlukeneyo zokukhanya. Isikrini sayo esikhulu se-intshi ezisi-8 sinika ujongano lomsebenzisi olucacileyo nolunokusebenzisana, nto leyo eyenza ukuba ilungele iiofisi, iifektri, iindawo zokuhlala, kunye nezakhiwo zoluntu.
Cela iQuote yakho
Nceda unikeze iinkcukacha ezimbalwa ngezantsi, kwaye iqela lethu liza kubuyela kuwe kungekudala ngexabiso elilungiselelwe wena.
| Imodeli | YS-TDX08-QR |
| Indlela yokuqaphela | Ukuqaphela ubuso, ikhowudi ye-QR |
| Iialgorithm zokuqaphela ubuso | I-algorithm yeMegEye |
| Izinga lokuqatshelwa | ≥99% |
| Ukuqaphela ukuba ubuso buyaphila | Amandla amakhulu okulwa iminyobo kusetyenziswa ikhamera ye-binocular + i-algorithm yokuqaphela ubomi. |
| Umgama Wokuqaphela | 0.5m-3m |
| Isantya sokwamkela | Ukuqaphela ubuso okukhawulezayo nge-0.3s |
| Inkqubo yokusebenza | Inkqubo yokusebenza ye-Android: Android 11 (Okanye i-Android 7 onokukhetha) |
| Isisebenzisi | Quad-core 64-bit cortex-A55, ukuya kutsho kwi-2.0GHz, RK3568 |
| Jonga | Isikrini se-LCD se-IPS esijonge yonke indawo esizi-intshi ezisi-8 |
| Isigqibo | I-800×1280 |
| Ikhamera | Ikhamera ye-2 Megapixel enomsebenzi obanzi wokuguquguquka kwesibane, ekwazi ukulandela ubuso nokulungelelanisa ukukhanya xa abantu behamba kwiimeko zokukhanya okuqinileyo okusemva. |
| Imeko yomsebenzi | -20℃~+60℃ |
| Iinkcukacha zeMphezulu yamandla | DC 12V/2A |
| Ubungakanani bomzimba wesixhobo | 24.45*133*260.24mm / 1*5.2*10.2in ( Ubude*Ububanzi*Ukuphakama ) |
| Ukufakwa | Inkxaso yesango, yokufakelwa eludongeni, yedesktopu, njl. |
| Umthamo Wobuso | 40,000 |
| Umthamo weKhowudi ye-QR | 40,000 |
| Ulawulo Lwabantu | Ukongeza, ukucima, ukutshintsha, nokufumana imvume yokufikelela kunokusetyenziswa simahla kwi-back office. |
| Inethiwekhi yezintambo | Uqwalaselo oluqhelekileyo lwenethiwekhi enomtya ye-RJ45 |
| I-WIFI | Uqhagamshelo lwenethiwekhi ye-WiFi olusisiseko (i-4G onokuyikhetha) |
| Okunye | I-Wiegand I/O, RS485, 232 serial, iireleyi |
| Iklasi yokungangeni manzi | Ipasi 67 |
| Umgama wokuFunda iKhadana | 3~20cm |
Imibuzo Ebuzwa Rhoqo
Ewe, siyayixhasa i-OEM ne-ODM customization, kuquka i-hardware, i-firmware, ilogo, kunye nokupakishwa.
Kuxhomekeke kwimodeli, izixhobo zethu zinokuxhasa ukuqaphela ubuso, umnqwazi wesandla, umzobo wesandla, ikhadi le-RFID, i-QR code/ibhakhowudi, okanye umdibaniso wezi ndlela.
Ewe. Sinikezela ngesoftware yolawulo simahla, evumela ukuba ulawule abasebenzisi, izixhobo, iirekhodi zokubakho, kunye neemvume zokufikelela ngokulula.
Ewe. Izixhobo zethu zokuqaphela ubuso zinokusebenzisana ngokungenamthungo nenkqubo yakho ekhoyo yokulawula ufikelelo ngeendlela zokudibanisa eziqhelekileyo ezifana ne-Wiegand, RS485, RS232, TCP/IP, okanye umqondiso wereleyi. Sikwabonelela nge-SDK ne-API kuphuhliso lwesibini nokudityaniswa kwenkqubo.
Akukho MOQ ifunekayo. Ukhululekile uku-odola nangayiphi na imilinganiselo. Sinikezela ngezaphulelo ezikwinqanaba ngokuxhomekeke kubungakanani be-odolo.
Zonke izixhobo ziza newaranti yonyaka omnye kunye nenkxaso yobuchwepheshe yobomi bonke.
Ixesha lethu lokuhambisa lixhomekeke kuhlobo lwemveliso kunye nobungakanani boodawo:
Ixesha eliqhelekileyo lokuvelisa: 1–3 iintsuku zokusebenza
Ixesha Lokwenziwa Kwenani Elikhulu: Kuya kugqitywa ngokusekelwe kubungakanani be-odolo kunye neemfuno zokwenza ngokwezifiso. Siza kunika ixesha elichanekileyo lokuhanjiswa emva kokuqinisekiswa kwe-odolo.
Uvavanyo loMgangatho: Zonke iimveliso ziyavavanywa ngokupheleleyo phambi kokuba zipakishwe ukuqinisekisa ukusebenza okuthembekileyo.
Ukuba ufuna ixesha elichanekileyo lokugqitywa kweprojekthi yakho, nceda uqhagamshelane neqela lethu lezentengiso, kwaye siya kukunika ishedyuli eneenkcukacha ngokukhawuleza.
Zonke iimveliso zithunyelwa ngqo ukusuka kumzi-mveliso wethu oseShenzhen. Sisebenzisa inethiwekhi yaseShenzhen yezothutho ephucukileyo, sinikezela ngothutho ngolwandle, ngenqwelomoya, ngomhlaba, kunye nokuthunyelwa okukhawulezayo. Siza kukhetha eyona ndlela yokuthumela ilungele wena ngokusekelwe kwindawo okuyo, izinto ozikhethayo, kunye neenkcukacha zoluhlu lwakho, ukuqinisekisa ukuhanjiswa okukhuselekileyo nokufika ngexesha.
Siyaxhasa uluhlu olubanzi lwemigaqo yorhwebo lwamazwe ngamazwe, kuquka i-EXW, i-FOB, i-CIF, i-DDU, i-DDP, i-CY/CY, i-FCA, i-FAS, i-DAP, kunye ne-DPU. Le migaqo inokukhethwa ngokusekelwe kwiimfuno zeprojekthi yakho.
Samkela iintshukumo-mali zebhanki, amakhadi etyala, kunye neendlela ezahlukeneyo zokuhlawula kwi-intanethi ukuqinisekisa ukuba iintengiselwano zethu zihamba kakuhle kwaye kulula.
Inkampani yethu isekelwe eShenzhen, kwiphondo laseGuangdong, eTshayina.



