Iindidi zeemveliso
YS-FACE5
Esi sixhobo sokulawula ufikelelo esikwazi ukubona ubuso, esizi-intshi ezi-5, sixhasa ukubonwa kobuso, ukuskenwa kwe-QR code, ikhadi le-RFID, kunye nokuqinisekiswa kwe-PIN, sinoyilo olungangeni manzi olu-IP65 ukuze sisebenze ngokuthembekileyo kulawulo lufikelelo lwangaphakathi nangaphandle.
Cela iQuote yakho
Nceda unikeze iinkcukacha ezimbalwa ngezantsi, kwaye iqela lethu liza kubuyela kuwe kungekudala ngexabiso elilungiselelwe wena.
I-YS-FACE05 sisixhobo sokulawula ufikelelo esisebenza kakhulu, esiyi-5-intshi, esikwaziyo ukubona ubuso, esiyilelwe iinkqubo zobuchwepheshe zokulawula ufikelelo. Idibanisa ukubona ubuso kukukhanya okubonakalayo nokuskenwa kwe-QR code, ukufundwa kwamakhadi e-RFID, kunye nokuqinisekiswa nge-PIN, ibonelela ngokuqinisekiswa kobuni okuguquguqukayo nokukhuselekileyo kubasebenzi, iindwendwe, kunye nabasebenzi abagunyazisiweyo.
Ixhotyiswe ngekhamera ezimbini ze-2MP HD, izibane ze-infrared, kunye netekhnoloji ephucukileyo yokubona ubuso bukhona, esi sixhobo sithintela ngokufanelekileyo ukukhohlisa ngeefoto neevidiyo ukuqinisekisa ukubonwa okuchanekileyo nokukhuselekileyo. Itekhnoloji ye-Wide Dynamic Range (WDR) yenza ukuba isebenze ngokuthembekileyo phantsi kokukhanya okunamandla, ukukhanya okuncinci, kunye neemeko zokukhanya okusemva, ngelixa ukubonwa kweemaski kuvumela ukubonwa kobuso nokuba abasebenzisi banxibe iimaski.
Ixhobiswe ngeqonga eline-dual-core ARM Cortex-A7 eline-AI acceleration, esi sixhobo sinika isantya sokuchonga esingaphantsi kwemizuzwana engama-0.2 kwaye sixhasa ukuchongwa kobuso kwabasebenzisi abaninzi. Ine-TCP/IP, i-USB, i-WiFi, kunye nonxibelelwano lwe-cloud, kwakunye neendawo zokusebenzisana ezipheleleyo zokulawula ufikelelo, inokudityaniswa lula nezilawuli zofikelelo, iiturnstiles, kunye neenkqubo ze-alam. Inesakhiwo esenziwe nge-aluminiyam alloy esinomgangatho we-IP65, i-YS-FACE05 ilungele ukufakwa ngaphandle, kwiindawo zemizi-mveliso, kwiikhampasi, kunye neeprojekthi zokulawula ufikelelo zorhwebo.
Iimpawu
Iindlela ezininzi zokuqinisekisa
Ixhasa ukuqaphela ubuso, ukuskenwa kwe-QR code, ikhadi le-RFID, kunye nokuqinisekiswa kwe-PIN kulawulo oluguquguqukayo lokufikelela.
Ukubona Ubuso Okuphilayo Nokuthintela Ukuqhathwa
Itekhnoloji ephucukileyo yokufumanisa ubunyani ithintela ngokufanelekileyo ukukhohlisa ngeefoto neevidiyo, iqinisekisa ukuqinisekiswa kobuni okukhuselekileyo.
Ukuqaphela okukhawulezayo nokuchanekileyo
Inika isantya sokuchonga esingaphantsi kwemizuzwana engama-0.2 ngokuchaneka okuphezulu, ilungele iimeko zolawulo lokungena ezinabantu abaninzi.
Inkxaso ye-WDR nokuFunyanwa kweZigqubuthelo zobuso
Itekhnoloji ye-Wide Dynamic Range (WDR) iqinisekisa ukuchongwa kobuso okuchanekileyo phantsi kweemeko zokukhanya okunamandla, ukukhanya okuncinci, kunye nokukhanya okuvela ngasemva, kwaye ikwaxhasa ukuchongwa kobuso xa unxibe iimaski.
Ayangenwa ngamanzi yi-IP65 & Indlu ye-Aluminiyam
Uyilo olungangeni manzi olulingana ne-IP65, olunendlwana eyomeleleyo ye-aluminiyam alloy, olulungele ukufakwa ngaphandle nakwiindawo ezinzima.
Ii-Intifeyisi eziPhucukileyo zoLawulo loFikelelo
Ixhasa i-relay output, isensor yasemnyango, iqhosha lokuphuma, i-alarm output, i-Wiegand 26/34, kunye nediski ye-USB ukuze inkqubo idibane ngokungenamthungo.
Isikrini Sokuchukumisa se-HD esizi-intshi ezi-5
Isikrini sokuchukumisa i-HD esiyi-5-intshi (720×1280) sinika ujongano lomsebenzisi olucacileyo nolulula ukuqondwa kwiinkqubo zolawulo lokufikelela zobuchwepheshe.
Iiparamitha
| Imodeli | YS-FACE5 |
| Indlela yokuqaphela | Ukuqaphela ubuso, i-password, ikhadi le-RFID (i-QR code ikhethekile) |
| Indlela Yokuchonga | 1:1, 1:N |
| Uchano lokuQonda | ≥99.70% |
| Isantya sokwamkela | < 0.2s |
| Umgama wokufunyanwa | 0.5–2.5m (0.5–1.5m ngokubona ubuso obuphilayo) |
| Ukufunyanwa kobuso bukhoma | Ikhamera yamehlo amabini, ukuthintela ukuqhatheka kweefoto neevidiyo |
| Inkqubo yokusebenza | I-Linux 3.10 |
| Isisebenzisi | Dual-core ARM Cortex-A7 @ 1.2GHz, NPU: 0.6T |
| Inkumbulo | 256MB DDR3L RAM, 4GB eMMC |
| Uboniso | Isikrini sokuchukumisa i-HD capacitive esiyi-5″ (720*1280) |
| Ikhamera | Ikhamera ebukhoma ye-2MP WDR enemibala + ye-2MP IR |
| Ukukhanya okuzalisayo | I-LED emhlophe + izibane zokuzalisa ze-IR ezimbini |
| Umthamo Wobuso | 5,000 (50,000 ngokuzikhethela) |
| Umthamo wekhadi | 5,000 (50,000 ngokuzikhethela) |
| Umthamo wephasiwedi | 5,000 (50,000 ngokuzikhethela) |
| Umthamo wokurekhoda | 500,000 iirekhodi |
| Unxibelelwano | TCP/IP, USB (i-WiFi kunye ne-Cloud zikhethekile) |
| Ujongano loLawulo loFikelelo | Irelay, iWiegand 26/34, isivamvo somnyango, iqhosha lokuphuma |
| Ukhuseleko lwe-Ingress | Ipasi 65 |
| Umthombo wamandla | DC 12V / 2A |
| Ukufakwa | Isibambi sodonga, isimi setafile; ibhakethi yokujikeleza ikhethekile |
| Izinto | I-alloy ye-aluminiyam |
| Ubungakanani bemveliso | 185*110*20mm |
| Iwaranti | Iwaranti yonyaka omnye, inkxaso yobuchwepheshe yobomi bonke |
Imibuzo Ebuzwa Rhoqo
Ewe, siyayixhasa i-OEM ne-ODM customization, kuquka i-hardware, i-firmware, ilogo, kunye nokupakishwa.
Kuxhomekeke kwimodeli, izixhobo zethu zinokuxhasa ukuqaphela ubuso, umnqwazi wesandla, umzobo wesandla, ikhadi le-RFID, i-QR code/ibhakhowudi, okanye umdibaniso wezi ndlela.
Ewe. Sinikezela ngesoftware yolawulo simahla, evumela ukuba ulawule abasebenzisi, izixhobo, iirekhodi zokubakho, kunye neemvume zokufikelela ngokulula.
Ewe. Izixhobo zethu zokuqaphela ubuso zinokusebenzisana ngokungenamthungo nenkqubo yakho ekhoyo yokulawula ufikelelo ngeendlela zokudibanisa eziqhelekileyo ezifana ne-Wiegand, RS485, RS232, TCP/IP, okanye umqondiso wereleyi. Sikwabonelela nge-SDK ne-API kuphuhliso lwesibini nokudityaniswa kwenkqubo.
Akukho MOQ ifunekayo. Ukhululekile uku-odola nangayiphi na imilinganiselo. Sinikezela ngezaphulelo ezikwinqanaba ngokuxhomekeke kubungakanani be-odolo.
Zonke izixhobo ziza newaranti yonyaka omnye kunye nenkxaso yobuchwepheshe yobomi bonke.
Ixesha lethu lokuhambisa lixhomekeke kuhlobo lwemveliso kunye nobungakanani boodawo:
Ixesha eliqhelekileyo lokuvelisa: 1–3 iintsuku zokusebenza
Ixesha Lokwenziwa Kwenani Elikhulu: Kuya kugqitywa ngokusekelwe kubungakanani be-odolo kunye neemfuno zokwenza ngokwezifiso. Siza kunika ixesha elichanekileyo lokuhanjiswa emva kokuqinisekiswa kwe-odolo.
Uvavanyo loMgangatho: Zonke iimveliso ziyavavanywa ngokupheleleyo phambi kokuba zipakishwe ukuqinisekisa ukusebenza okuthembekileyo.
Ukuba ufuna ixesha elichanekileyo lokugqitywa kweprojekthi yakho, nceda uqhagamshelane neqela lethu lezentengiso, kwaye siya kukunika ishedyuli eneenkcukacha ngokukhawuleza.
Zonke iimveliso zithunyelwa ngqo ukusuka kumzi-mveliso wethu oseShenzhen. Sisebenzisa inethiwekhi yaseShenzhen yezothutho ephucukileyo, sinikezela ngothutho ngolwandle, ngenqwelomoya, ngomhlaba, kunye nokuthunyelwa okukhawulezayo. Siza kukhetha eyona ndlela yokuthumela ilungele wena ngokusekelwe kwindawo okuyo, izinto ozikhethayo, kunye neenkcukacha zoluhlu lwakho, ukuqinisekisa ukuhanjiswa okukhuselekileyo nokufika ngexesha.
Siyaxhasa uluhlu olubanzi lwemigaqo yorhwebo lwamazwe ngamazwe, kuquka i-EXW, i-FOB, i-CIF, i-DDU, i-DDP, i-CY/CY, i-FCA, i-FAS, i-DAP, kunye ne-DPU. Le migaqo inokukhethwa ngokusekelwe kwiimfuno zeprojekthi yakho.
Samkela iintshukumo-mali zebhanki, amakhadi etyala, kunye neendlela ezahlukeneyo zokuhlawula kwi-intanethi ukuqinisekisa ukuba iintengiselwano zethu zihamba kakuhle kwaye kulula.
Inkampani yethu isekelwe eShenzhen, kwiphondo laseGuangdong, eTshayina.



