Iindidi zeemveliso
YS-FACE5-CR-FP
I-YS-FACE5-CR-FP sisixhobo sobuchwepheshe sokulawula ufikelelo esiyi-5-intshi esisebenzisa i-biometric, esixhasa ukuqondwa kobuso, ukuqinisekiswa kweminwe, ikhadi le-RFID, i-PIN, kunye ne-QR code. Yenzelwe ulawulo lofikelelo olukhuselekileyo noluguquguqukayo, kwaye inesakhiwo sokubona ubuso bukhona, itekhnoloji ye-WDR, kunye nokubona imaski, nto leyo eyenza ukuba ilungele izakhiwo zorhwebo kunye neenkqubo zokulawula ufikelelo ezisekelwe kwiiprojekthi.
Cela iQuote yakho
Nceda unikeze iinkcukacha ezimbalwa ngezantsi, kwaye iqela lethu liza kubuyela kuwe kungekudala ngexabiso elilungiselelwe wena.
I-YS-FACE5-CR-FP sisixhobo sokulawula ufikelelo esisebenza nge-biometric esikumgangatho ophezulu, esiyilelwe iinkqubo zokulawula ufikelelo zale mihla. Idibanisa ukuqaphela ubuso ngokukhanya okubonakalayo nokuqinisekisa ngomnwe, ikhadi le-RFID, i-PIN, kunye nekhowudi ye-QR, kwaye ixhasa iimeko zokuqaphela umsebenzisi omnye okanye abasebenzisi abaninzi.
Ixhotyiswe ngeekhamera ezimbini ze-2MP kunye netekhnoloji ephucukileyo yokubona ubuso ngoko nangoko, esi sixhobo sithintela ngokufanelekileyo ukukhohlisa ngeefoto neevidiyo ngelixa siqinisekisa ukubonwa okuchanekileyo phantsi kweemeko zokukhanya okomeleleyo, ukukhanya okuphantsi, kunye neemeko zokukhanya okuvela ngasemva. Itekhnoloji ye-WDR kunye nokubonwa kwemaskhi kuphucula ngakumbi uzinzo lokubona kwiimeko zokwenyani.
Ine-5-intshi ye-HD capacitive touch screen kunye nekhava ye-aluminiyam alloy, esi sixhobo sinomoya woyilo oluqinileyo nolugqibeleleyo olulungele ukufakwa eludongeni. Ixhasa i-TCP/IP, i-WiFi, i-USB, i-RS485, kunye nonxibelelwano lwe-cloud, kwaye ibonelela ngezikhokelo ezininzi zolawulo lokufikelela eziquka i-relay output, i-Wiegand 26/34, i-door sensor, i-exit button, i-alarm output, i-fire input, i-anti-passback, i-interlock, kunye ne-OSDP onokuyikhetha, nto leyo eyenza ilungele iiofisi, izakhiwo zorhwebo, iiprojekthi zokuhlala, kunye neenkqubo zolawulo lokufikelela kumashishini.
Iimpawu
Iindlela ezininzi zokuqinisekisa
Ixhasa ukuqondwa kobuso ngokukhanya okubonakalayo, ukuqinisekiswa kweminwe, ikhadi le-RFID, i-PIN, kunye ne-QR code ukuze ulawulo lokufikelela lube lulula kwaye lukhuseleke.
Ukubona Ubuso Okuphilayo Nokuthintela Ukuqhathwa
Itekhnoloji ephucukileyo yokubona ubunyani ithintela ngokufanelekileyo ukukhohlisa ngeefoto neevidiyo, iqinisekisa ukuqinisekiswa kobuni okuthembekileyo.
Ukuqaphela okukhawulezayo nokuchanekileyo
Isantya sokuchonga esingaphantsi kwemizuzwana engama-0.2 kunye nokuchaneka okuphezulu, kulungele ulawulo lokungena lwemihla ngemihla kunye neendawo zokungena ezinabantu abaninzi.
Inkxaso ye-WDR nokuFunyanwa kweZigqubuthelo zobuso
Itekhnoloji ye-Wide Dynamic Range (WDR) iqinisekisa ukuqaphela ubuso okuzinzileyo nokuchanekileyo phantsi kweemeko zokukhanya okunamandla, ukukhanya okuphantsi, kunye nokukhanya okusemva, kunye nenkxaso yokuqaphela ubuso xa unxibe iimaski.
Ii-Intifeyisi eziPhucukileyo zoLawulo loFikelelo
Ixhasa i-relay output, i-Wiegand 26/34, isivamvo somnyango, iqhosha lokuphuma, i-alarm output, i-fire input, i-anti-passback, i-interlock, i-tamper alarm, kunye ne-OSDP onokukhetha ukuyifaka ukuze idityaniswe neprojekthi.
Ukudityaniswa kweNkqubo okulula
Ixhasa i-TCP/IP, i-USB disk, i-WiFi, i-RS485, kunye nonxibelelwano lwe-cloud, iyahambelana nabalawuli bokungena, iiturnstiles, izitshixo zombane, kunye namaqonga okhuseleko.
Isikrini Sokuchukumisa se-HD esizi-intshi ezi-5 esinekhava ye-aluminiyam
Iza nesikrini sokuchukumisa i-HD esizi-intshi ezi-5 esenziwe nge-aluminiyam ehlanganisiweyo eyomeleleyo, eyilelwe ufakelo lobuchwephesha olusongelwe eludongeni kwiiprojekthi zorhwebo nezolawulo lokungena.
Iiparamitha
| Imodeli | YS-FACE5-CR-FP |
| Indlela yokuqaphela | Ukuqaphela ubuso, Iphasiwedi, Ikhadi le-RFID, Umnqwazi womnwe (ikhowudi ye-QR ikhethekile) |
| Indlela Yokuchonga | 1:1, 1:N |
| Uchano lokuQonda | ≥99.70% |
| Isantya sokwamkela | < 0.2s |
| Umgama wokufunyanwa | 0.5–2.5m (0.5–1.5m ngokubona ubuso obuphilayo) |
| Ukufunyanwa kobuso bukhoma | Ikhamera yamehlo amabini, ukuthintela ukuqhatheka kweefoto neevidiyo |
| Inkqubo yokusebenza | I-Linux 3.10 |
| Isisebenzisi | Dual-core ARM Cortex-A7 @ 1.2GHz, NPU: 0.6T |
| Inkumbulo | 256MB DDR3L RAM, 4GB eMMC |
| Uboniso | Isikrini sokuchukumisa i-HD capacitive esiyi-5″ (720*1280) |
| Ikhamera | Ikhamera ebukhoma ye-2MP WDR enemibala + ye-2MP IR |
| Ukukhanya okuzalisayo | I-LED emhlophe + izibane zokuzalisa ze-IR ezimbini |
| Umthamo Wobuso | 5,000 (50,000 ngokuzikhethela) |
| Umthamo wekhadi | 15,000 (150,000 ngokuzikhethela) |
| Umthamo wamanqaku omnwe | 10,000 (100,000 onokukhetha) |
| Umthamo wephasiwedi | 5,000 (50,000 ngokuzikhethela) |
| Umthamo wokurekhoda | 500,000 iirekhodi |
| Unxibelelwano | TCP/IP, USB, RS485 (i-WiFi, i-4G, i-Cloud ngokuzikhethela) |
| Ujongano loLawulo loFikelelo | Irelay, iWiegand 26/34, isivamvo somnyango, iqhosha lokuphuma |
| Umthombo wamandla | DC 12V / 2A |
| Ukufakwa | Isibambi sodonga, isimi setafile; ibhakethi yokujikeleza ikhethekile |
| Izinto | I-alloy ye-aluminiyam |
| Ubungakanani bemveliso | 188*80*20mm |
| Iwaranti | Iwaranti yonyaka omnye, inkxaso yobuchwepheshe yobomi bonke |
Imibuzo Ebuzwa Rhoqo
Ewe, siyayixhasa i-OEM ne-ODM customization, kuquka i-hardware, i-firmware, ilogo, kunye nokupakishwa.
Kuxhomekeke kwimodeli, izixhobo zethu zinokuxhasa ukuqaphela ubuso, umnqwazi wesandla, umzobo wesandla, ikhadi le-RFID, i-QR code/ibhakhowudi, okanye umdibaniso wezi ndlela.
Ewe. Sinikezela ngesoftware yolawulo simahla, evumela ukuba ulawule abasebenzisi, izixhobo, iirekhodi zokubakho, kunye neemvume zokufikelela ngokulula.
Ewe. Izixhobo zethu zokuqaphela ubuso zinokusebenzisana ngokungenamthungo nenkqubo yakho ekhoyo yokulawula ufikelelo ngeendlela zokudibanisa eziqhelekileyo ezifana ne-Wiegand, RS485, RS232, TCP/IP, okanye umqondiso wereleyi. Sikwabonelela nge-SDK ne-API kuphuhliso lwesibini nokudityaniswa kwenkqubo.
Akukho MOQ ifunekayo. Ukhululekile uku-odola nangayiphi na imilinganiselo. Sinikezela ngezaphulelo ezikwinqanaba ngokuxhomekeke kubungakanani be-odolo.
Zonke izixhobo ziza newaranti yonyaka omnye kunye nenkxaso yobuchwepheshe yobomi bonke.
Ixesha lethu lokuhambisa lixhomekeke kuhlobo lwemveliso kunye nobungakanani boodawo:
Ixesha eliqhelekileyo lokuvelisa: 1–3 iintsuku zokusebenza
Ixesha Lokwenziwa Kwenani Elikhulu: Kuya kugqitywa ngokusekelwe kubungakanani be-odolo kunye neemfuno zokwenza ngokwezifiso. Siza kunika ixesha elichanekileyo lokuhanjiswa emva kokuqinisekiswa kwe-odolo.
Uvavanyo loMgangatho: Zonke iimveliso ziyavavanywa ngokupheleleyo phambi kokuba zipakishwe ukuqinisekisa ukusebenza okuthembekileyo.
Ukuba ufuna ixesha elichanekileyo lokugqitywa kweprojekthi yakho, nceda uqhagamshelane neqela lethu lezentengiso, kwaye siya kukunika ishedyuli eneenkcukacha ngokukhawuleza.
Zonke iimveliso zithunyelwa ngqo ukusuka kumzi-mveliso wethu oseShenzhen. Sisebenzisa inethiwekhi yaseShenzhen yezothutho ephucukileyo, sinikezela ngothutho ngolwandle, ngenqwelomoya, ngomhlaba, kunye nokuthunyelwa okukhawulezayo. Siza kukhetha eyona ndlela yokuthumela ilungele wena ngokusekelwe kwindawo okuyo, izinto ozikhethayo, kunye neenkcukacha zoluhlu lwakho, ukuqinisekisa ukuhanjiswa okukhuselekileyo nokufika ngexesha.
Siyaxhasa uluhlu olubanzi lwemigaqo yorhwebo lwamazwe ngamazwe, kuquka i-EXW, i-FOB, i-CIF, i-DDU, i-DDP, i-CY/CY, i-FCA, i-FAS, i-DAP, kunye ne-DPU. Le migaqo inokukhethwa ngokusekelwe kwiimfuno zeprojekthi yakho.
Samkela iintshukumo-mali zebhanki, amakhadi etyala, kunye neendlela ezahlukeneyo zokuhlawula kwi-intanethi ukuqinisekisa ukuba iintengiselwano zethu zihamba kakuhle kwaye kulula.
Inkampani yethu isekelwe eShenzhen, kwiphondo laseGuangdong, eTshayina.



