Iindidi zeemveliso
YS-FACE10.1-CR-FP
I-YS-FACE10.1-CR-FP sisixhobo sokulawula ufikelelo esisebenzisa i-biometric nesikrini esikhulu, esine-10.1-intshi HD touch display, esixhasa ukuqondwa kobuso, ukuqinisekiswa komnwe, ikhadi le-RFID, i-PIN, kunye ne-QR code. Yenzelwe iindawo ezibonakala kakhulu nezeeprojekthi, kwaye inika ukusebenza okukhawulezayo, okuchanekileyo, nokukhuselekileyo kulawulo lwofikelelo.
Cela iQuote yakho
Nceda unikeze iinkcukacha ezimbalwa ngezantsi, kwaye iqela lethu liza kubuyela kuwe kungekudala ngexabiso elilungiselelwe wena.
I-YS-FACE10.1-CR-FP sisixhobo sokulawula ufikelelo lwe-biometric esineskrini esikhulu nesebenza kakhulu, esiyilelwe izicelo zamashishini amakhulu kunye neeprojekthi ezithile. Idibanisa ukuqaphela ubuso kukukhanya okubonakalayo nokuqinisekiswa kweminwe, amakhadi e-RFID, i-PIN, kunye neekhowudi ze-QR, kwaye ixhasa iimeko zokuqaphela umsebenzisi omnye kunye nabasebenzisi abaninzi.
Ixhotyiswe ngekhamera ye-SONY eyi-2MP yokukhanya okubonakalayo ne-infrared kunye netekhnoloji ephucukileyo yokuchonga ubuso ngoko nangoko, esi sixhobo sithintela ngokufanelekileyo ukukhohlisa ngeefoto neevidiyo ngelixa siqinisekisa ukuchongwa okuchanekileyo phantsi kweemeko zokukhanya okunamandla, ukukhanya okuphantsi, kunye nokukhanya okuvela ngasemva. Itekhnoloji ye-WDR nokuchongwa kwemaskhi kuphucula ngakumbi uzinzo lokuchonga kwiimeko ezintsonkothileyo zobomi bokwenyani.
I-terminal ine-10.1-intshi ye-HD capacitive touch screen, enika ukubonakala okugqwesileyo kunxibelelwano lomsebenzisi nokuqinisekiswa kobuni. Ixhasa i-TCP/IP, i-WiFi, i-USB, i-4G onokuyikhetha, kunye nonxibelelwano lwe-cloud, kwaye inika ii-interface zolawulo lokufikelela eziqhelekileyo ezibandakanya i-relay output, i-Wiegand input/output, i-door sensor, i-exit button, kunye ne-alarm output. I-YS-FACE10.1-CR-FP ilungele izakhiwo zeeofisi, iikhampasi, iifektri, amaziko karhulumente, kunye neeprojekthi ezinkulu zolawulo lokungena.
Iimpawu
Iindlela ezininzi zokuqinisekisa
Ixhasa ukuqondwa kobuso ngokukhanya okubonakalayo, ukuqinisekiswa kweminwe, ikhadi le-RFID, i-PIN, kunye nokuqinisekiswa kwe-QR code, ibonelela ngezisombululo zolawulo lokufikelela eziguquguqukayo kubasebenzi, iindwendwe, kunye nabasebenzisi bexeshana.
I-Camera ezi-2 ze-SONY & Ukuqaphela Ubuso NgokuNgoku
Izixhobiswe ngekhamera ze-SONY 2MP zokukhanya okubonakalayo neze-infrared ezine-tekhnoloji ephucukileyo yokubona ubomi, ukuthintela ngokufanelekileyo ukukhohliswa ngeefoto neevidiyo.
Ukuqaphela okukhawulezayo nokuchanekileyo
Inika isantya sokuchonga esingaphantsi kwesi-0.2 sekondi ngokuchaneka okuphezulu, ilungele ulawulo lokungena lwemihla ngemihla kunye neendawo zokungena ezinabantu abaninzi.
Inkxaso ye-WDR nokuFunyanwa kweZigqubuthelo zobuso
Itekhnoloji ye-Wide Dynamic Range (WDR) iqinisekisa ukuchongwa kobuso okuchanekileyo phantsi kweemeko zokukhanya okunamandla, ukukhanya okuncinci, kunye nokukhanya okuvela ngasemva, kwaye ikwaxhasa ukuchongwa kobuso xa unxibe iimaski.
Isikrini esichukumisekayo esikhulu se-HD esizi-intshi ezili-10.1
Iza nesikrini sokuchukumisa i-HD esiyi-10.1-intshi (800×1280), esibonelela ngomboniso ocacileyo kunye nentsebenziswano ephuculweyo yomsebenzisi kulawulo lokufikelela.
Ii-Intifeyisi eziPhucukileyo zoLawulo loFikelelo
Ixhasa i-relay output, i-Wiegand input/output, isensor yasemnyango, iqhosha lokuphuma, kunye ne-alarm output ukuze kuqinisekiswe udibaniso oluthembekileyo lwenkqubo yokulawula ufikelelo.
Ukudityaniswa kweNkqubo okulula
Ixhasa i-TCP/IP, i-USB disk, i-WiFi, i-4G onokuyikhetha, kunye nonxibelelwano lwe-cloud, iyahambelana neenkqubo zolawulo lokungena, iiturnstiles, izitshixo zombane, kunye namaqonga okhuseleko.
Iiparamitha
| Imodeli | YS-FACE10.1-CR-FP |
| Indlela yokuqaphela | Ukuqaphela ubuso, Iphasiwedi, Ikhadi le-RFID, Umnqwazi womnwe (ikhowudi ye-QR ikhethekile) |
| Indlela Yokuchonga | 1:1, 1:N |
| Uchano lokuQonda | ≥99.70% |
| Isantya sokwamkela | < 0.2s |
| Umgama wokufunyanwa | 0.5–2.5m (0.5–1.5m ngokubona ubuso obuphilayo) |
| Ukufunyanwa kobuso bukhoma | Ikhamera yamehlo amabini, ukuthintela ukuqhatheka kweefoto neevidiyo |
| Inkqubo yokusebenza | I-Linux 3.10 |
| Isisebenzisi | Dual-core ARM Cortex-A7 @ 1.2GHz, NPU: 1.2T |
| Inkumbulo | 512MB DDR3L RAM, 8GB eMMC |
| Uboniso | Isikrini sokuchukumisa i-capacitive se-10.1″ HD (800*1280) |
| Ikhamera | Ikhamera ebukhoma ye-2MP WDR enemibala + ye-2MP IR |
| Ukukhanya okuzalisayo | I-LED emhlophe + izibane zokuzalisa ze-IR ezimbini |
| Umthamo Wobuso | 50,000 (100,000 ngokuzikhethela) |
| Umthamo wekhadi | 150,000 |
| Umthamo wamanqaku omnwe | 50,000 (100,000 ngokuzikhethela) |
| Umthamo wephasiwedi | 5,000 (50,000 ngokuzikhethela) |
| Umthamo wokurekhoda | 500,000 iirekhodi |
| Unxibelelwano | TCP/IP, USB (i-WiFi, i-4G, i-Cloud ikhethekile) |
| Ujongano loLawulo loFikelelo | Irelay, iWiegand 26/34, isivamvo somnyango, iqhosha lokuphuma |
| Umthombo wamandla | DC 12V / 2A |
| Ukufakwa | Isibambi sodonga, isimi setafile; ibhakethi yokujikeleza ikhethekile |
| Izinto | I-alloy ye-aluminiyam |
| Ubungakanani bemveliso | 299*161*20mm |
| Iwaranti | Iwaranti yonyaka omnye, inkxaso yobuchwepheshe yobomi bonke |
Imibuzo Ebuzwa Rhoqo
Ewe, siyayixhasa i-OEM ne-ODM customization, kuquka i-hardware, i-firmware, ilogo, kunye nokupakishwa.
Kuxhomekeke kwimodeli, izixhobo zethu zinokuxhasa ukuqaphela ubuso, umnqwazi wesandla, umzobo wesandla, ikhadi le-RFID, i-QR code/ibhakhowudi, okanye umdibaniso wezi ndlela.
Ewe. Sinikezela ngesoftware yolawulo simahla, evumela ukuba ulawule abasebenzisi, izixhobo, iirekhodi zokubakho, kunye neemvume zokufikelela ngokulula.
Ewe. Izixhobo zethu zokuqaphela ubuso zinokusebenzisana ngokungenamthungo nenkqubo yakho ekhoyo yokulawula ufikelelo ngeendlela zokudibanisa eziqhelekileyo ezifana ne-Wiegand, RS485, RS232, TCP/IP, okanye umqondiso wereleyi. Sikwabonelela nge-SDK ne-API kuphuhliso lwesibini nokudityaniswa kwenkqubo.
Akukho MOQ ifunekayo. Ukhululekile uku-odola nangayiphi na imilinganiselo. Sinikezela ngezaphulelo ezikwinqanaba ngokuxhomekeke kubungakanani be-odolo.
Zonke izixhobo ziza newaranti yonyaka omnye kunye nenkxaso yobuchwepheshe yobomi bonke.
Ixesha lethu lokuhambisa lixhomekeke kuhlobo lwemveliso kunye nobungakanani boodawo:
Ixesha eliqhelekileyo lokuvelisa: 1–3 iintsuku zokusebenza
Ixesha Lokwenziwa Kwenani Elikhulu: Kuya kugqitywa ngokusekelwe kubungakanani be-odolo kunye neemfuno zokwenza ngokwezifiso. Siza kunika ixesha elichanekileyo lokuhanjiswa emva kokuqinisekiswa kwe-odolo.
Uvavanyo loMgangatho: Zonke iimveliso ziyavavanywa ngokupheleleyo phambi kokuba zipakishwe ukuqinisekisa ukusebenza okuthembekileyo.
Ukuba ufuna ixesha elichanekileyo lokugqitywa kweprojekthi yakho, nceda uqhagamshelane neqela lethu lezentengiso, kwaye siya kukunika ishedyuli eneenkcukacha ngokukhawuleza.
Zonke iimveliso zithunyelwa ngqo ukusuka kumzi-mveliso wethu oseShenzhen. Sisebenzisa inethiwekhi yaseShenzhen yezothutho ephucukileyo, sinikezela ngothutho ngolwandle, ngenqwelomoya, ngomhlaba, kunye nokuthunyelwa okukhawulezayo. Siza kukhetha eyona ndlela yokuthumela ilungele wena ngokusekelwe kwindawo okuyo, izinto ozikhethayo, kunye neenkcukacha zoluhlu lwakho, ukuqinisekisa ukuhanjiswa okukhuselekileyo nokufika ngexesha.
Siyaxhasa uluhlu olubanzi lwemigaqo yorhwebo lwamazwe ngamazwe, kuquka i-EXW, i-FOB, i-CIF, i-DDU, i-DDP, i-CY/CY, i-FCA, i-FAS, i-DAP, kunye ne-DPU. Le migaqo inokukhethwa ngokusekelwe kwiimfuno zeprojekthi yakho.
Samkela iintshukumo-mali zebhanki, amakhadi etyala, kunye neendlela ezahlukeneyo zokuhlawula kwi-intanethi ukuqinisekisa ukuba iintengiselwano zethu zihamba kakuhle kwaye kulula.
Inkampani yethu isekelwe eShenzhen, kwiphondo laseGuangdong, eTshayina.



