Iindidi zeemveliso
YS-FACE7-CR-FP
Esi sixhobo sokuchonga ubuso esizi-intshi ezisi-7 sixhasa ukuchongwa kobuso, ukuqinisekiswa kweminwe, ikhadi le-RFID, kunye nokungqinisisa nge-PIN, sinika ulawulo lokungena oluneemfuneko eziphezulu nolweendlela ezininzi ze-biometric kwiinkqubo zorhwebo, ezoshishino, nezezamashishini amakhulu.
Cela iQuote yakho
Nceda unikeze iinkcukacha ezimbalwa ngezantsi, kwaye iqela lethu liza kubuyela kuwe kungekudala ngexabiso elilungiselelwe wena.
I-YS-FACE7-CR-FP sisixhobo sokulawula ufikelelo esisebenza kakhulu, esine-intshi ezisi-7, esisebenzisa iindlela ezininzi zokuqinisekisa isazisi ngomzimba, esiyilelwe ulawulo olukhuselekileyo nolukhulu lwesazisi. Idibanisa ukuqondwa kobuso ekukhanyeni okubonakalayo, ukuqinisekiswa kweminwe, ukuqinisekiswa kwekhadi le-RFID, kunye nokufakwa kwe-PIN, ibonelela ngolawulo lufikelelo oluguquguqukayo noluthembekileyo kwiinkampani nakwiindawo zorhwebo.
Ixhotyiswe ngekhamera ezimbini ze-HD, izibane ze-infrared, kunye netekhnoloji ephucukileyo yokubona ubuso bukhona, esi sixhobo sithintela ngokufanelekileyo ukuqhathwa ngeefoto neevidiyo ngelixa siqinisekisa ukubonwa okuchanekileyo kwiimeko zokwenyani. Itekhnoloji ye-Wide Dynamic Range (WDR) yenza ukuba isebenze ngokuzinzileyo phantsi kokukhanya okunamandla, ukukhanya okuncinci, nakwiimeko apho ukukhanya kuvela ngasemva, kwaye ukubonwa kweemaski kuvumela ukubonwa kobuso nokuba abasebenzisi banxibe iimaski.
Ixhobiswe ngeqonga le-ARM Cortex-A7 eline-AI acceleration, esi sixhobo sinika isantya esikhawulezayo sokuchonga esingaphantsi kwemizuzwana engama-0.2 ngelixa sikwazi ukuxhasa abasebenzisi abaninzi. Ngeendlela ezininzi zonxibelelwano eziquka i-TCP/IP, i-USB, i-RS485, i-WiFi, kunye nokudityaniswa nekhompyutha yasemafini (cloud), inokudityaniswa ngokungenamthungo nezilawuli zokungena, iilocks zombane, kunye neenkqubo ze-turnstile. Isikrini sayo esikhulu esichukumisekayo esiyi-7-intshi kunye nojongano olulwimi ezininzi ziyenza ilungele izakhiwo zeofisi, iifektri, iikhampasi, iindawo zokuhlala, kunye nezinye iindawo ezinokulawulwa ukungena kwabantu abaninzi.
Iimpawu
Iindlela ezininzi zokuqinisekisa
Ixhasa ukuqondwa kobuso, ukuqondwa kweminwe, ikhadi le-RFID, kunye nokuqinisekiswa kwe-PIN kulawulo oluguquguqukayo lokufikelela.
Ukubona Ubuso Okuphilayo Nokuthintela Ukuqhathwa
Ukuqaphela ubomi okukwinqanaba eliphezulu kuthintela ngokufanelekileyo uhlaselo lweefoto neevidiyo, kuqinisekisa ukuqinisekiswa kobuni okukhuselekileyo.
Ukuqaphela okukhawulezayo nokuchanekileyo
Isantya sokuchonga esingaphantsi kwemizuzwana engama-0.2 kunye nokuchaneka okuphezulu, kulungele iindawo zokungena ezinentshukumo eninzi.
Inkxaso ye-WDR nokuFunyanwa kweZigqubuthelo zobuso
Itekhnoloji ye-Wide Dynamic Range yenza ukuba kubekho ukuboni okuthembekileyo phantsi kweemeko zokukhanya ezinzima, inenkxaso yokubona ubuso naxa kunxitywe iimaski.
Ukudityaniswa kweNkqubo okulula
Ixhasa i-TCP/IP, i-WiFi, i-U-disk, kunye nonxibelelwano lwe-cloud, iyahambelana neenkqubo zolawulo lokufikelela, izitshixo zombane, kunye nee-turnstile.
Ujongano lweelwimi ezininzi
Inkxaso eyakhelweyo yesiNgesi, isiSpanish, isiTurkish, kunye nezinye iilwimi ezingaphezu kwama-20 ezineemiyalelo ezithethwayo.
Uyilo olufanelekileyo nolobuchwepheshe
Isikrini sokuchukumisa i-capacitive esizi-intshi ezisi-7 esixhasa ukufakwa eludongeni, ukufakwa kwesitendi kwidesktop, kunye neebrakethi ze-turnstile onokuzikhetha, esilungele iimeko ezahlukeneyo zokusetyenziswa kulawulo lokungena.
Iiparamitha
| Imodeli | YS-FACE7-CR-FP |
| Indlela yokuqaphela | Ukuqaphela ubuso, Ukuqaphela iminwe, Iphasiwedi/i-PIN, Ikhadi le-RFID |
| Indlela Yokuchonga | 1:1, 1:N |
| Isantya sokuchonga ubuso | < 0.2s |
| Umgama wokufunyanwa | 0.5–2.5m |
| Ukufunyanwa kobuso bukhoma | Ixhasa ukubonwa kobuso bukhoma, kunye nokulwa imifanekiso neevidiyo ezikhohlisayo. |
| Inkqubo yokusebenza | Ilinux |
| Isisebenzisi | I-Single-core ARM Cortex-A7 @ 0.8GHz, i-NPU: 0.8T |
| Inkumbulo | 256MB DDR RAM, 4GB EMMC |
| Uboniso | Isikrini sokuchukumisa se-LCD esiyi-7″ esine-capacitive |
| Ikhamera | Ikhamera ye-1MP HD enemibala ye-WDR + ikhamera ye-1MP ye-infrared |
| Ukukhanya okuzalisayo | Isibane sokugcwalisa se-LED esigqamisa + izibane ezimbini ze-infrared ezinamandla aphezulu |
| Umthamo Wobuso | 5,000 |
| Umthamo wamanqaku omnwe | 10,000 |
| Umthamo wekhadi | 15,000 |
| Umthamo wokurekhoda | 500,000 iirekhodi |
| Unxibelelwano | TCP/IP, USB (i-WiFi, i-Cloud, i-RS485 ngokuzikhethela) |
| Ujongano loLawulo loFikelelo | Isiphumo se-relay, i-Wiegand (WG engenayo / ephumayo), iqhosha lokuphuma, isiphumo sesilumkiso somnyango / se-alam |
| Umthombo wamandla | DC 12V / 1A |
| Ulwimi | IsiNgesi, isiSpanish, isiTurkish, kunye nezinye iilwimi ezingaphezu kwama-20 ezineemiyalelo ezithethwayo |
| Ibhetri yokuxhasa | Okukhethwayo |
| Ukufakwa | Isibambi sodonga, isimi setafile; ibhakethi yokujikeleza ikhethekile |
| Ubungakanani bemveliso | 245*130*27mm |
| Iwaranti | Iwaranti yonyaka omnye, inkxaso yobuchwepheshe yobomi bonke |
Imibuzo Ebuzwa Rhoqo
Ewe, siyayixhasa i-OEM ne-ODM customization, kuquka i-hardware, i-firmware, ilogo, kunye nokupakishwa.
Kuxhomekeke kwimodeli, izixhobo zethu zinokuxhasa ukuqaphela ubuso, umnqwazi wesandla, umzobo wesandla, ikhadi le-RFID, i-QR code/ibhakhowudi, okanye umdibaniso wezi ndlela.
Ewe. Sinikezela ngesoftware yolawulo simahla, evumela ukuba ulawule abasebenzisi, izixhobo, iirekhodi zokubakho, kunye neemvume zokufikelela ngokulula.
Ewe. Izixhobo zethu zokuqaphela ubuso zinokusebenzisana ngokungenamthungo nenkqubo yakho ekhoyo yokulawula ufikelelo ngeendlela zokudibanisa eziqhelekileyo ezifana ne-Wiegand, RS485, RS232, TCP/IP, okanye umqondiso wereleyi. Sikwabonelela nge-SDK ne-API kuphuhliso lwesibini nokudityaniswa kwenkqubo.
Akukho MOQ ifunekayo. Ukhululekile uku-odola nangayiphi na imilinganiselo. Sinikezela ngezaphulelo ezikwinqanaba ngokuxhomekeke kubungakanani be-odolo.
Zonke izixhobo ziza newaranti yonyaka omnye kunye nenkxaso yobuchwepheshe yobomi bonke.
Ixesha lethu lokuhambisa lixhomekeke kuhlobo lwemveliso kunye nobungakanani boodawo:
Ixesha eliqhelekileyo lokuvelisa: 1–3 iintsuku zokusebenza
Ixesha Lokwenziwa Kwenani Elikhulu: Kuya kugqitywa ngokusekelwe kubungakanani be-odolo kunye neemfuno zokwenza ngokwezifiso. Siza kunika ixesha elichanekileyo lokuhanjiswa emva kokuqinisekiswa kwe-odolo.
Uvavanyo loMgangatho: Zonke iimveliso ziyavavanywa ngokupheleleyo phambi kokuba zipakishwe ukuqinisekisa ukusebenza okuthembekileyo.
Ukuba ufuna ixesha elichanekileyo lokugqitywa kweprojekthi yakho, nceda uqhagamshelane neqela lethu lezentengiso, kwaye siya kukunika ishedyuli eneenkcukacha ngokukhawuleza.
Zonke iimveliso zithunyelwa ngqo ukusuka kumzi-mveliso wethu oseShenzhen. Sisebenzisa inethiwekhi yaseShenzhen yezothutho ephucukileyo, sinikezela ngothutho ngolwandle, ngenqwelomoya, ngomhlaba, kunye nokuthunyelwa okukhawulezayo. Siza kukhetha eyona ndlela yokuthumela ilungele wena ngokusekelwe kwindawo okuyo, izinto ozikhethayo, kunye neenkcukacha zoluhlu lwakho, ukuqinisekisa ukuhanjiswa okukhuselekileyo nokufika ngexesha.
Siyaxhasa uluhlu olubanzi lwemigaqo yorhwebo lwamazwe ngamazwe, kuquka i-EXW, i-FOB, i-CIF, i-DDU, i-DDP, i-CY/CY, i-FCA, i-FAS, i-DAP, kunye ne-DPU. Le migaqo inokukhethwa ngokusekelwe kwiimfuno zeprojekthi yakho.
Samkela iintshukumo-mali zebhanki, amakhadi etyala, kunye neendlela ezahlukeneyo zokuhlawula kwi-intanethi ukuqinisekisa ukuba iintengiselwano zethu zihamba kakuhle kwaye kulula.
Inkampani yethu isekelwe eShenzhen, kwiphondo laseGuangdong, eTshayina.



