Iindidi zeemveliso
Isilawuli sokufikelela somnyango omnye
I-TCP/IP 1 door 2 ways access controller yenye yezilawuli zokungena ze-TCP/IP ezisebenzisa inethiwekhi ye-TCP/IP esemgangathweni woshishino. Akukho mda kubuninzi bezixhobo. Idibanisa ii-card reader ezimbini ukuze kwenzeke ukutshekisha amakhadi xa kungena okanye kuphumwa emnyango kunye nokuthintela ukuphuma kwakhona emva kokungena. Kwaye ine-WEB management eyakhelweyo kwaye singayilawula ngokuthe ngqo.
Cela iQuote yakho
Nceda unikeze iinkcukacha ezimbalwa ngezantsi, kwaye iqela lethu liza kubuyela kuwe kungekudala ngexabiso elilungiselelwe wena.
◆ Dibanisa ngokuthe ngqo unxibelelwano lwe-10MTCP/IP kunye nokusebenza okugqwesileyo kokuthumela.
◆ Umthamo omkhulu we-flash unokugcina idatha iminyaka eli-10 nokuba akukho mbane.
◆ Zonke ii-interface zokufaka zinokhuseleko lwe-optocoupler kwaye inkqubo izinzile ngakumbi.
◆ Iseva ye-WEB inenkqubo yokulawula ufikelelo eyakhelweyo. Singakwazi ukulawula nokubeka iliso ngexesha lokwenene, kwaye akukho mfuneko yokufaka isoftware.
◆ Ixesha lendawo lolawulo lokufikelela lingafikelela kumaqela angama-16, kwaye iqela ngalinye lingaba neendlela zokuqinisekisa ezahlukileyo.
◆ Inkxaso yovqinisekiso olu-manyeneyo: Ikhadi, ikhadi+PSW, PSW, amakhadi amabini, ukuvulwa kwekhadi lokuqala, isibali-xesha somnyango, i-alam enesibali-xesha.
◆ Xhasa ukulawula ukusuka kude ukuvula okanye ukuvala ucango, i-alam, kunye ne-alam yomlilo.
◆ Xhasa isoftware yokulawula iingcango nge-WEB kwaye wenze ukhuselo olukumgangatho wehlabathi lokuthintela ukudlula kwesigunyaziso esiphelelweyo.
◆ Inkxaso yokuphuma kwe-alam yeziganeko ezininzi ezifana nekhadi elingasebenziyo nexesha, i-alam yocango, ucango oluvuliweyo ixesha elide.
◆ Zonke ii-interfaces ze-wiegand ziyahambelana neprothokholi ye-wiegand efana ne-26, 34, 37.
◆ Idatha ithunyelwa ngokuzenzekelayo ngaphandle komda wobuninzi babalawuli bokufikelela.
◆ Misela ngokwahlukeneyo ukusebenza kwekhadi ngalinye.
◆ Zonke izilawuli zethu zokufikelela ziyaxhasa ufakelo oluxubeneyo lwe-485 kunye nezilawuli ze-TCP/P.
◆ Xhasa ukubakho kwamaxesha okusebenza kunye nomsebenzi wokujikeleza komgcini okwi-intanethi.
◆ Xhasa umonithala wolawulo lwexesha lokwenyani ngabasebenzisi abaninzi nezixhobo ezininzi.
◆ Ukusebenzisa ikhamera ye-IP ukuze kwenziwe ukubeka iliso kwinethiwekhi ngexesha lokwenene nokuthathwa kwevidiyo.
Iiparamitha
| Umsebenzisi | 30000 |
| Isiganeko | 50000 |
| Isiganeko se-alam | 60000 |
| Unxibelelwano | TCP / IP |
| Umgama Wonxibelelwano | Ulawulo lwesoftware ngaphandle kwemida |
| Isifundi sekhadi | Iprotokholi kaWiegand |
| Indlela yokuvula ucango | Ikhadi, Ikhadi+PSW, PSW, Ikhadi eliphindwe kabini, Isofthiwe, Ipasisi yasimahla, Qhobosha iqhosha, Itayimitha yasemnyango |
| Isifundi sekhadi | 2 |
| Ukuphuma kwesilumkiso | 1 |
| Ingeniso ye-alam | 1 |
| Ingeniso ye-alamu yomlilo | 1 |
| Ukuphuma kwesilumkiso somlilo | 1 |
| Iqhosha lokukhulula | 1 |
| Ingeniso yeSivakalisi soCango | 1 |
| Valela i-Output | 1 |
| Unxibelelwano lwe-TCP/IP | 1 |
| Ubungakanani bephaneli | 210*125*22mm / 6.3*4.9*0.9in ( Ubude*Ububanzi*Ukuphakama ) |
| Ubunzima bephaneli | 0.2kg |
| Ivoltheji yokusebenza | 12V |
| Umphakamo womsebenzi | <80mA |
| Amandla Alinganisiweyo | ≤5W |
Imibuzo Ebuzwa Rhoqo
Zonke iimveliso zethu ziza newaranti efikelela kwiminyaka emibini, nto leyo ebonisa ukuzithemba kwethu kumgangatho nokuqina kwazo.
Iimveliso eziqhelekileyo: 1–3 iintsuku zokusebenza
Ixesha lokwenene lokuhanjiswa linokwahluka kuxhomekeke kwi-odolo.
Zonke iimveliso zithunyelwa ngqo ukusuka kumzi-mveliso wethu oseShenzhen. Sisebenzisa inethiwekhi yaseShenzhen yezothutho ephucukileyo, sinikezela ngothutho ngolwandle, ngenqwelomoya, ngomhlaba, kunye nokuthunyelwa okukhawulezayo. Siza kukhetha eyona ndlela yokuthumela ilungele wena ngokusekelwe kwindawo okuyo, izinto ozikhethayo, kunye neenkcukacha zoluhlu lwakho, ukuqinisekisa ukuhanjiswa okukhuselekileyo nokufika ngexesha.
Siyaxhasa uluhlu olubanzi lwemigaqo yorhwebo lwamazwe ngamazwe, kuquka i-EXW, i-FOB, i-CIF, i-DDU, i-DDP, i-CY/CY, i-FCA, i-FAS, i-DAP, kunye ne-DPU. Le migaqo inokukhethwa ngokusekelwe kwiimfuno zeprojekthi yakho.
Samkela iintshukumo-mali zebhanki, amakhadi etyala, kunye neendlela ezahlukeneyo zokuhlawula kwi-intanethi ukuqinisekisa ukuba iintengiselwano zethu zihamba kakuhle kwaye kulula.
Inkampani yethu isekelwe eShenzhen, kwiphondo laseGuangdong, eTshayina.



