Iindidi zeemveliso
Imojuli yomthambo wesandla enekhamera enye
I- Imojuli yomthambo wesandla enekhamera enye sisombululo sokuchonga nge-biometric esisebenza kakhulu esidibanisayo Ukuthwebula imifanekiso ngekhamera ezimbini ze-RGB + IR ukuze kuphuculwe ukufunyanwa kwemithambo yengalo, umzobo wengalo, kunye nokufunyanwa kobomi. Inomgama obanzi wokufanekisa kunye nobuchule obuphucukileyo bokuthintela ubuqhetseba, ibonelela ngokuqinisekiswa okukhawulezayo, okuchanekileyo, nokungenamqhagamshelwano kwezokhuseleko, ulawulo lokufikelela, kunye nee-aplikheshini zezixhobo ezikrelekrele.
Yenzelwe ukudityaniswa kobuchwepheshe, le modyuli iyakwazi ukuxhasa Ukufunyanwa kwesundu ngamacala amaninzi, ukukhupha imithambo yengalo ngokuchaneka okuphezulu, kunye nokulungiswa kwemifanekiso ngexesha lokwenene. Isakhiwo sayo sekhamera enye sibamba ngaxeshanye zombini iiprinta zengqiniba ezingaphandle kunye nemithambo yangaphakathi yengqiniba, siqinisekisa ukhuseleko olugqibeleleyo kunye nozinzo nokuba kukukhanya okunamandla okanye kwiimeko zokukhanya okuphantsi.
Le modyuli iyahambelana ne I-Windows, i-Android, i-Linux, kwaye ibonelela ngenkxaso ye-SDK/API kuphuhliso olongezelelweyo olungenamagingi. Ilungele iiturnstiles, iilokha ezikrelekrele, iikiosks, iitheminali zokuthengisa ezikrelekrele, kunye nezinye izisombululo zokuqinisekisa isazisi.
Cela iQuote yakho
Nceda unikeze iinkcukacha ezimbalwa ngezantsi, kwaye iqela lethu liza kubuyela kuwe kungekudala ngexabiso elilungiselelwe wena.
| Imodeli | Imojuli yomthambo wesandla enekhamera enye |
| Ubungakanani | 38*38*10.5mm ( Ubude*Ububanzi*Ukuphakama ) |
| Isivamvo somfanekiso | Ukuthatha imifanekiso nge-RGB enye + IR |
| Isigqibo | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Ubungakanani bePixel | 2.8 µm * 2.8 µm |
| Isantya soqinisekiso | 1:N < umzuzwana o-1 |
| Ukunyaniseka | 99.5% kunye nokuFunyanwa okuPhilayo |
| Izinga Lokwamkelwa Okungeyonyani (FAR) | Ngaphantsi kwe-0.00001% |
| Izinga lokwaliwa okungeyonyani (FRR) | < 0.01% |
| Umthamo weMithambo yeNtende | Iirekhodi ezili-10,000 |
| Umda wokubona | 92° (DFOV) |
| Sebenzisa i-engile | Ukuqatshelwa okuzungezileyo |
| Ilensi | 3.2mm, F/NO 2.4 |
| I-OS Exhaswayo | Iifestile,I-Android,I-Linux,I-Wince,I-Mac OS |
| Ujongano | Isokethi yee-pin ezi-5 ne-1.25mm |
| I-voltage/i-current yokusebenza | I-USB DC +5V / < 200mA |
| Ukwenza ngokwezifiso | I-SDK/API kunye ne-OEM/ODM ziyaxhaswa |
Imibuzo Ebuzwa Rhoqo
Ewe. Sinikezela nge-software yeWindows neyeAndroid esele ilungele ukusetyenziswa, yokuvavanya, yokubhalisa, kunye nolawulo lwezixhobo.
Ewe. Abasebenzisi bayiqinisekisa kumgama oyi-5–20 cm, beqinisekisa ucoceko nobomi obude.
Le modyuli ixhasa ukufanisa okuchaneke kakhulu kunye nokufunyanwa kobomi nge-99.5%.
Ewe. Sinikezela ngee-SDKs nee-APIs ezipheleleyo zeWindows, i-Android, iLinux, kunye nezinye iiplatfomu ukukunceda udibanise imodyuli ngokulula.
I-USB, i-UART, i-RS232/RS485, i-Wiegand, okanye i-TCP/IP kuxhomekeke kwimodeli.
Ukuthatha kuthatha i-0.1s, kwaye ukuqinisekiswa kugqitywa ngaphantsi kwe-0.5s.
Ukuya kutsho kwiitemplates eziyi-10,000 zalapha ekuhlaleni; ezingenamda xa kudityaniswe iseva.
Iiturnstiles, iigeyithi zikaloliwe ongaphantsi komhlaba/zesikhululo seenqwelomoya, izakhiwo zeofisi, iilokha ezikrelekrele, iivenkile ezikrelekrele, iikiosks, kunye nezitshixo zeengcango ezikrelekrele.
Ewe. Iipateni zeemithambo zegazi esandleni zingaphakathi, nto leyo eyenza ukuba ingakwazi ukukhohliswa ziifoto, iividiyo, kunye nezandla zobuxoki.
Zonke izixhobo ziza newaranti yonyaka omnye kunye nenkxaso yobuchwepheshe yobomi bonke.
Akukho MOQ ifunekayo. Ukhululekile uku-odola nangayiphi na imilinganiselo. Sinikezela ngezaphulelo ezikwinqanaba ngokuxhomekeke kubungakanani be-odolo.
Zonke iimveliso zithunyelwa ngqo ukusuka kumzi-mveliso wethu oseShenzhen. Sisebenzisa inethiwekhi yaseShenzhen yezothutho ephucukileyo, sinikezela ngothutho ngolwandle, ngenqwelomoya, ngomhlaba, kunye nokuthunyelwa okukhawulezayo. Siza kukhetha eyona ndlela yokuthumela ilungele wena ngokusekelwe kwindawo okuyo, izinto ozikhethayo, kunye neenkcukacha zoluhlu lwakho, ukuqinisekisa ukuhanjiswa okukhuselekileyo nokufika ngexesha.
Siyaxhasa uluhlu olubanzi lwemigaqo yorhwebo lwamazwe ngamazwe, kuquka i-EXW, i-FOB, i-CIF, i-DDU, i-DDP, i-CY/CY, i-FCA, i-FAS, i-DAP, kunye ne-DPU. Le migaqo inokukhethwa ngokusekelwe kwiimfuno zeprojekthi yakho.
Samkela iintshukumo-mali zebhanki, amakhadi etyala, kunye neendlela ezahlukeneyo zokuhlawula kwi-intanethi ukuqinisekisa ukuba iintengiselwano zethu zihamba kakuhle kwaye kulula.
Inkampani yethu isekelwe eShenzhen, kwiphondo laseGuangdong, eTshayina.



