Iindidi zeemveliso
YS-FACE4.3-CR-QR
Esi sixhobo sokulawula ufikelelo esibona ubuso, esizi-intshi ezi-4.3, sixhasa ukubona ubuso, ukuskenwa kwe-QR code, ikhadi le-RFID, kunye nokuqinisekiswa kwe-PIN, sinika ulawulo lofikelelo olukhuselekileyo noluguquguqukayo kwiiofisi, kwiikhampasi, nakwiiiprojekthi zorhwebo.
Cela iQuote yakho
Nceda unikeze iinkcukacha ezimbalwa ngezantsi, kwaye iqela lethu liza kubuyela kuwe kungekudala ngexabiso elilungiselelwe wena.
I-YS-FACE4.3-CR-QR sisixhobo esincinci sokulawula ufikelelo esibona ubuso, esizi-intshi ezi-4.3, esiyilelwe iinkqubo zala maxesha zokulawula ufikelelo ezifuna isiqinisekiso se-QR khowudi kunye nesebiyometri. Idibanisa ukubona ubuso kukukhanya okubonakalayo nokuskenwa kwe-QR khowudi, ukufundwa kwamakhadi e-RFID, kunye nesiqinisekiso se-PIN, ixhasa isiqinisekiso esiguquguqukayo sobuni babasebenzi, iindwendwe, kunye nabasebenzisi bexeshana.
Ixhotyiswe ngeekhamera ezimbini ze-HD, izibane ze-infrared, kunye netekhnoloji ephucukileyo yokuqaphela ubuso obuphilayo, esi sixhobo sithintela ngokufanelekileyo ukukhohlisa ngeefoto neevidiyo ukuqinisekisa ukuqatshelwa okukhuselekileyo nokuchanekileyo. Itekhnoloji ye-Wide Dynamic Range (WDR) yenza ukuba isebenze ngokuthembekileyo phantsi kokukhanya okunamandla, ukukhanya okuncinci, kunye neemeko zokukhanya okusemva, ngelixa ukufunyanwa kweemaski kuvumela ukuqatshelwa kobuso nokuba abasebenzisi banxibe iimaski.
Ixhobiswe ngeqonga eline-dual-core ARM Cortex-A7 eline-AI acceleration, esi sixhobo sinika isantya sokuchonga esingaphantsi kwemizuzwana engama-0.2 kwaye sixhasa ukuchongwa kobuso kwabasebenzisi abaninzi. Ngeendlela zokunxibelelana ezibanzi eziquka i-TCP/IP, i-USB, i-WiFi, i-RS485 ne-4G onokuzikhetha, unxibelelwano lwe-cloud, kunye ne-OSDP onokuyikhetha, sinokudityaniswa ngokulula nezilawuli zokungena, ii-turnstile, kunye namaqonga okhuseleko. Inkxaso yezaziso zexesha lokwenyani kunye nojongano lwe-alam oluguquguqukayo ziyenza ilungele izakhiwo zeeofisi, iikhampasi, amaziko orhwebo, kunye neeprojekthi zolawulo lokungena.
Iimpawu
Iindlela ezininzi zokuqinisekisa
Ixhasa ukuqaphela ubuso, ukuskenwa kwe-QR code, ikhadi le-RFID, kunye nokuqinisekiswa kwe-PIN, nto leyo eyenza ukuba kubekho ulawulo oluguquguqukayo lokungena lwabasebenzi neendwendwe.
Ukubona Ubuso Okuphilayo Nokuthintela Ukuqhathwa
Itekhnoloji ephucukileyo yokufumanisa ubunyani ithintela ngokufanelekileyo ukukhohlisa ngeefoto neevidiyo, iqinisekisa ukuqinisekiswa kobuni okukhuselekileyo.
Ukuqaphela okukhawulezayo nokuchanekileyo
Inika isantya sokuchonga esingaphantsi kwemizuzwana engama-0.2 ngokuchaneka okuphezulu, ilungele iimeko zolawulo lokungena zemihla ngemihla nezineentshukumo ezininzi.
Inkxaso ye-WDR nokuFunyanwa kweZigqubuthelo zobuso
Itekhnoloji ye-Wide Dynamic Range (WDR) iqinisekisa ukuchongwa kobuso okuchanekileyo phantsi kweemeko zokukhanya okunamandla, ukukhanya okuncinci, kunye nokukhanya okuvela ngasemva, kwaye ikwaxhasa ukuchongwa kobuso xa unxibe iimaski.
Ii-Intifeyisi eziPhucukileyo zoLawulo loFikelelo
Ixhasa i-relay output, i-Wiegand 26/34, isivamvo somnyango, iqhosha lokuphuma, i-alarm output, i-fire input, kunye ne-RS485, 4G, ne-OSDP onokuzikhethela kuzo ukuze kudityaniswe iinkqubo zomgangatho weprojekthi.
Ukudityaniswa kweNkqubo okulula
Ixhasa i-TCP/IP, i-USB disk, i-WiFi, i-RS485 ne-4G onokuzikhethela, kunye nonxibelelwano lwe-cloud, iyahambelana neenkqubo zolawulo lokungena, iiturnstile, kunye namaqonga okhuseleko.
Isikrini Sokuchukumisa esiyi-4.3-intshi esinoYilo lobuNgcali
Isikrini sokuchukumisa i-capacitive esiyi-4.3-intshi esinesakhelo esincinci, esiyilelwe ufakelo lobuchwepheshe lolawulo lokufikelela kwiindawo zorhwebo nakwii-projekthi.
Iiparamitha
| Imodeli | YS-FACE4.3-CR-QR |
| Indlela yokuqaphela | Ukuqondwa kobuso, i-QR Code, i-password/i-PIN, ikhadi le-RFID |
| Indlela Yokuchonga | 1:1, 1:N |
| Isantya sokuchonga ubuso | < 0.2s |
| Umgama wokufunyanwa | 0.5–2.5m |
| Ukufunyanwa kobuso bukhoma | Ixhasa ukubonwa kobuso bukhoma, kunye nokulwa imifanekiso neevidiyo ezikhohlisayo. |
| Inkqubo yokusebenza | Ilinux |
| Isisebenzisi | I-Single-core ARM Cortex-A7 @ 1.2GHz, i-NPU: 0.6T |
| Inkumbulo | 256MB DDR RAM, 4GB EMMC |
| Uboniso | Isikrini sokuchukumisa se-LCD esiyi-4″ esine-capacitive |
| Ikhamera | Ikhamera ye-2MP HD enemibala ye-WDR + ikhamera ye-2MP ye-infrared |
| Ukukhanya okuzalisayo | Isibane sokugcwalisa se-LED esigqamisa + izibane ezimbini ze-infrared ezinamandla aphezulu |
| Umthamo Wobuso | 5,000 (50,000 ngokuzikhethela) |
| Umthamo weKhadikhadi le-QR | 15,000 |
| Umthamo wekhadi | 15,000 |
| Umthamo wokurekhoda | 500,000 iirekhodi |
| Unxibelelwano | TCP/IP, USB (i-WiFi, i-RS485, i-4G, i-Cloud ngokuzikhethela) |
| Ujongano loLawulo loFikelelo | Isiphumo se-relay, i-Wiegand (WG engenayo / ephumayo), iqhosha lokuphuma, isiphumo sesilumkiso somnyango / se-alam |
| Umthombo wamandla | DC 12V / 1A |
| Ulwimi | IsiNgesi, isiSpanish, isiTurkish, kunye nezinye iilwimi ezingaphezu kwama-20 ezineemiyalelo ezithethwayo |
| Ibhetri yokuxhasa | Okukhethwayo |
| Ukufakwa | Isibambi sodonga, isimi setafile; ibhakethi yokujikeleza ikhethekile |
| Ubungakanani bemveliso 165 | 187.5*87.5*26mm |
| Iwaranti | Iwaranti yonyaka omnye, inkxaso yobuchwepheshe yobomi bonke |
Imibuzo Ebuzwa Rhoqo
Ewe, siyayixhasa i-OEM ne-ODM customization, kuquka i-hardware, i-firmware, ilogo, kunye nokupakishwa.
Kuxhomekeke kwimodeli, izixhobo zethu zinokuxhasa ukuqaphela ubuso, umnqwazi wesandla, umzobo wesandla, ikhadi le-RFID, i-QR code/ibhakhowudi, okanye umdibaniso wezi ndlela.
Ewe. Sinikezela ngesoftware yolawulo simahla, evumela ukuba ulawule abasebenzisi, izixhobo, iirekhodi zokubakho, kunye neemvume zokufikelela ngokulula.
Ewe. Izixhobo zethu zokuqaphela ubuso zinokusebenzisana ngokungenamthungo nenkqubo yakho ekhoyo yokulawula ufikelelo ngeendlela zokudibanisa eziqhelekileyo ezifana ne-Wiegand, RS485, RS232, TCP/IP, okanye umqondiso wereleyi. Sikwabonelela nge-SDK ne-API kuphuhliso lwesibini nokudityaniswa kwenkqubo.
Akukho MOQ ifunekayo. Ukhululekile uku-odola nangayiphi na imilinganiselo. Sinikezela ngezaphulelo ezikwinqanaba ngokuxhomekeke kubungakanani be-odolo.
Zonke izixhobo ziza newaranti yonyaka omnye kunye nenkxaso yobuchwepheshe yobomi bonke.
Ixesha lethu lokuhambisa lixhomekeke kuhlobo lwemveliso kunye nobungakanani boodawo:
Ixesha eliqhelekileyo lokuvelisa: 1–3 iintsuku zokusebenza
Ixesha Lokwenziwa Kwenani Elikhulu: Kuya kugqitywa ngokusekelwe kubungakanani be-odolo kunye neemfuno zokwenza ngokwezifiso. Siza kunika ixesha elichanekileyo lokuhanjiswa emva kokuqinisekiswa kwe-odolo.
Uvavanyo loMgangatho: Zonke iimveliso ziyavavanywa ngokupheleleyo phambi kokuba zipakishwe ukuqinisekisa ukusebenza okuthembekileyo.
Ukuba ufuna ixesha elichanekileyo lokugqitywa kweprojekthi yakho, nceda uqhagamshelane neqela lethu lezentengiso, kwaye siya kukunika ishedyuli eneenkcukacha ngokukhawuleza.
Zonke iimveliso zithunyelwa ngqo ukusuka kumzi-mveliso wethu oseShenzhen. Sisebenzisa inethiwekhi yaseShenzhen yezothutho ephucukileyo, sinikezela ngothutho ngolwandle, ngenqwelomoya, ngomhlaba, kunye nokuthunyelwa okukhawulezayo. Siza kukhetha eyona ndlela yokuthumela ilungele wena ngokusekelwe kwindawo okuyo, izinto ozikhethayo, kunye neenkcukacha zoluhlu lwakho, ukuqinisekisa ukuhanjiswa okukhuselekileyo nokufika ngexesha.
Siyaxhasa uluhlu olubanzi lwemigaqo yorhwebo lwamazwe ngamazwe, kuquka i-EXW, i-FOB, i-CIF, i-DDU, i-DDP, i-CY/CY, i-FCA, i-FAS, i-DAP, kunye ne-DPU. Le migaqo inokukhethwa ngokusekelwe kwiimfuno zeprojekthi yakho.
Samkela iintshukumo-mali zebhanki, amakhadi etyala, kunye neendlela ezahlukeneyo zokuhlawula kwi-intanethi ukuqinisekisa ukuba iintengiselwano zethu zihamba kakuhle kwaye kulula.
Inkampani yethu isekelwe eShenzhen, kwiphondo laseGuangdong, eTshayina.



