Iindidi zeemveliso
YS-FACE4.3L-CR
Esi sixhobo sokulawula ufikelelo esibona ubuso, esizi-intshi ezi-4.3, sixhasa ukubonwa kobuso, ikhadi le-RFID, kunye nokuqinisekiswa kwe-PIN ukuze kuqinisekiswe isazisi ngokukhuselekileyo nangempumelelo kwiinkqubo zanamhlanje zokulawula ufikelelo.
Cela iQuote yakho
Nceda unikeze iinkcukacha ezimbalwa ngezantsi, kwaye iqela lethu liza kubuyela kuwe kungekudala ngexabiso elilungiselelwe wena.
I-YS-FACE4.3L-CR sisixhobo esincinci sokulawula ufikelelo esisebenzisa ukuchonga ubuso obuyi-intshi ezi-4.3, esiyilelwe ukuqinisekisa isazisi ngokukhuselekileyo nangobukrelekrele. Idibanisa ukuchonga ubuso ngokukhanya okubonakalayo kunye nokuqinisekiswa kwekhadi le-RFID ne-PIN, ixhasa iindlela ezininzi zokuchonga ukuze ihlangabezane neemfuno ezahlukeneyo zolawulo lofikelelo.
Ixhotyiswe ngekhamera ezimbini ze-HD kunye netekhnoloji ephucukileyo yokubona ubuso bukhona, esi sixhobo sithintela ngokufanelekileyo ukuqhatheka ngeefoto neevidiyo, siqinisekisa ukubonwa okuchanekileyo nokuthembekileyo kwiimeko zokwenyani. Itekhnoloji ye-Wide Dynamic Range (WDR) yenza ukuba isebenze ngokuzinzileyo phantsi kokukhanya okunamandla, ukukhanya okuncinci, kunye neemeko zokukhanya okuvela ngasemva, ngelixa ukubonwa kweemaski kuvumela ukubonwa kobuso nokuba abasebenzisi banxibe iimaski.
Ixhobiswe ngepulosela esebenzisa i-AI kunye nee-algorithms zokuchonga eziphuculweyo, esi sixhobo sinika isantya sokuchonga esingaphantsi kwemizuzwana engama-0.2 kunye nokuchaneka okuphezulu. Ngeendlela zonxibelelwano eziguquguqukayo eziquka i-TCP/IP, i-WiFi, i-U-disk, kunye nokudityaniswa nekhompyutha yasemafini (cloud), sinokudityaniswa lula naba lawuli bokungena, iilocks zombane, kunye neenkqubo ze-turnstile. I-interface yeelwimi ezininzi kunye nemiyalelo yelizwi ziyenza ilungele ii-ofisi, iifektri, izakhiwo zokuhlala, izikolo, kunye nezinye iindawo zokusetyenziswa kulawulo lokungena lwezorhwebo.
Iimpawu
Iindlela ezininzi zokuqinisekisa
Ixhasa ukuqondwa kobuso, ikhadi le-RFID, kunye nokuqinisekiswa kwe-PIN kulawulo oluguquguqukayo lokufikelela.
Ukubona Ubuso Okuphilayo Nokuthintela Ukuqhathwa
Ukuqaphela ubomi okukwinqanaba eliphezulu kuthintela ngokufanelekileyo uhlaselo lweefoto neevidiyo, kuqinisekisa ukuqinisekiswa kobuni okukhuselekileyo.
Ukuqaphela okukhawulezayo nokuchanekileyo
Isantya sokuchonga esingaphantsi kwemizuzwana engama-0.2 kunye nokuchaneka okuphezulu, kulungele iindawo zokungena ezinentshukumo eninzi.
Inkxaso ye-WDR nokuFunyanwa kweZigqubuthelo zobuso
Itekhnoloji ye-Wide Dynamic Range yenza ukuba kubekho ukuboni okuthembekileyo phantsi kweemeko zokukhanya ezinzima, inenkxaso yokubona ubuso naxa kunxitywe iimaski.
Ukudityaniswa kweNkqubo okulula
Ixhasa i-TCP/IP, i-WiFi, i-U-disk, kunye nonxibelelwano lwe-cloud, iyahambelana neenkqubo zolawulo lokufikelela, izitshixo zombane, kunye nee-turnstile.
Ujongano lweelwimi ezininzi
Inkxaso eyakhelweyo yesiNgesi, isiSpanish, isiTurkish, kunye nezinye iilwimi ezingaphezu kwama-20 ezineemiyalelo ezithethwayo.
Uyilo olufanelekileyo nolobuchwepheshe
Isikrini sokuchukumisa i-capacitive esiyi-4.3-intshi esinomzimba omncinci, esilungele ukufakwa eludongeni kulawulo lokufikelela.
Iiparamitha
| Imodeli | YS-FACE4.3L-CR |
| Indlela yokuqaphela | Ukuqaphela ubuso, Iphasiwedi/i-PIN, Ikhadi le-RFID |
| Indlela Yokuchonga | 1:1, 1:N |
| Isantya sokuchonga ubuso | < 0.2s |
| Umgama wokufunyanwa | 0.5–2.5m |
| Ukufunyanwa kobuso bukhoma | Ixhasa ukubonwa kobuso bukhoma, kunye nokulwa imifanekiso neevidiyo ezikhohlisayo. |
| Inkqubo yokusebenza | Ilinux |
| Isisebenzisi | I-Single-core ARM Cortex-A7 @ 0.8GHz, i-NPU: 0.8T |
| Inkumbulo | 256MB DDR RAM, 4GB EMMC |
| Uboniso | Isikrini sokuchukumisa se-LCD se-capacitive esiyi-4.3″ |
| Ikhamera | Ikhamera ye-1MP HD enemibala ye-WDR + ikhamera ye-1MP ye-infrared |
| Ukukhanya okuzalisayo | Isibane sokugcwalisa se-LED esigqamisa + izibane ezimbini ze-infrared ezinamandla aphezulu |
| Umthamo Wobuso | 5,000 |
| Umthamo wekhadi | 5,000 |
| Umthamo wokurekhoda | 500,000 iirekhodi |
| Unxibelelwano | TCP/IP, i-WiFi, i-disk ye-USB, ilifu |
| Ujongano loLawulo loFikelelo | Isiphumo se-relay, i-Wiegand (WG engenayo / ephumayo), iqhosha lokuphuma, isiphumo sesilumkiso somnyango / se-alam |
| Umthombo wamandla | DC 12V / 1A |
| Ulwimi | IsiNgesi, isiSpanish, isiTurkish, kunye nezinye iilwimi ezingaphezu kwama-20 ezineemiyalelo ezithethwayo |
| Ibhetri yokuxhasa | Okukhethwayo |
| Ubungakanani bemveliso | 130*125*61.7mm |
| Iwaranti | Iwaranti yonyaka omnye, inkxaso yobuchwepheshe yobomi bonke |
Imibuzo Ebuzwa Rhoqo
Ewe, siyayixhasa i-OEM ne-ODM customization, kuquka i-hardware, i-firmware, ilogo, kunye nokupakishwa.
Kuxhomekeke kwimodeli, izixhobo zethu zinokuxhasa ukuqaphela ubuso, umnqwazi wesandla, umzobo wesandla, ikhadi le-RFID, i-QR code/ibhakhowudi, okanye umdibaniso wezi ndlela.
Ewe. Sinikezela ngesoftware yolawulo simahla, evumela ukuba ulawule abasebenzisi, izixhobo, iirekhodi zokubakho, kunye neemvume zokufikelela ngokulula.
Ewe. Izixhobo zethu zokuqaphela ubuso zinokusebenzisana ngokungenamthungo nenkqubo yakho ekhoyo yokulawula ufikelelo ngeendlela zokudibanisa eziqhelekileyo ezifana ne-Wiegand, RS485, RS232, TCP/IP, okanye umqondiso wereleyi. Sikwabonelela nge-SDK ne-API kuphuhliso lwesibini nokudityaniswa kwenkqubo.
Akukho MOQ ifunekayo. Ukhululekile uku-odola nangayiphi na imilinganiselo. Sinikezela ngezaphulelo ezikwinqanaba ngokuxhomekeke kubungakanani be-odolo.
Zonke izixhobo ziza newaranti yonyaka omnye kunye nenkxaso yobuchwepheshe yobomi bonke.
Ixesha lethu lokuhambisa lixhomekeke kuhlobo lwemveliso kunye nobungakanani boodawo:
Ixesha eliqhelekileyo lokuvelisa: 1–3 iintsuku zokusebenza
Ixesha Lokwenziwa Kwenani Elikhulu: Kuya kugqitywa ngokusekelwe kubungakanani be-odolo kunye neemfuno zokwenza ngokwezifiso. Siza kunika ixesha elichanekileyo lokuhanjiswa emva kokuqinisekiswa kwe-odolo.
Uvavanyo loMgangatho: Zonke iimveliso ziyavavanywa ngokupheleleyo phambi kokuba zipakishwe ukuqinisekisa ukusebenza okuthembekileyo.
Ukuba ufuna ixesha elichanekileyo lokugqitywa kweprojekthi yakho, nceda uqhagamshelane neqela lethu lezentengiso, kwaye siya kukunika ishedyuli eneenkcukacha ngokukhawuleza.
Zonke iimveliso zithunyelwa ngqo ukusuka kumzi-mveliso wethu oseShenzhen. Sisebenzisa inethiwekhi yaseShenzhen yezothutho ephucukileyo, sinikezela ngothutho ngolwandle, ngenqwelomoya, ngomhlaba, kunye nokuthunyelwa okukhawulezayo. Siza kukhetha eyona ndlela yokuthumela ilungele wena ngokusekelwe kwindawo okuyo, izinto ozikhethayo, kunye neenkcukacha zoluhlu lwakho, ukuqinisekisa ukuhanjiswa okukhuselekileyo nokufika ngexesha.
Siyaxhasa uluhlu olubanzi lwemigaqo yorhwebo lwamazwe ngamazwe, kuquka i-EXW, i-FOB, i-CIF, i-DDU, i-DDP, i-CY/CY, i-FCA, i-FAS, i-DAP, kunye ne-DPU. Le migaqo inokukhethwa ngokusekelwe kwiimfuno zeprojekthi yakho.
Samkela iintshukumo-mali zebhanki, amakhadi etyala, kunye neendlela ezahlukeneyo zokuhlawula kwi-intanethi ukuqinisekisa ukuba iintengiselwano zethu zihamba kakuhle kwaye kulula.
Inkampani yethu isekelwe eShenzhen, kwiphondo laseGuangdong, eTshayina.



