Iindidi zeemveliso
YS-FACE5-CR-QR
Esi sixhobo sokulawula ufikelelo esine-intshi ezi-5 esisebenzisa ukuchonga ubuso sixhasa ukuchonga ubuso, ukuskenwa kwe-QR code, ikhadi le-RFID, kunye nokuqinisekiswa kwe-PIN, sinikezela ulawulo lofikelelo olukhuselekileyo noluguquguqukayo kwiinkqubo zorhwebo nezozigxile kukhuseleko.
Cela iQuote yakho
Nceda unikeze iinkcukacha ezimbalwa ngezantsi, kwaye iqela lethu liza kubuyela kuwe kungekudala ngexabiso elilungiselelwe wena.
I-YS-FACE5-CR-QR sisixhobo sokulawula ufikelelo esisebenza kakhulu, esiyi-5-intshi, esikwaziyo ukubona ubuso, esiyilelwe iinkqubo zokulawula ufikelelo zorhwebo nezo zikhathalele kakhulu ukhuseleko. Idibanisa ukubona ubuso kukukhanya okubonakalayo nokuskenwa kwe-QR code, ukufundwa kwamakhadi e-RFID, kunye nokuqinisekiswa nge-PIN, ixhasa ukuqinisekiswa kobuni okuguquguqukayo kwabasebenzi, iindwendwe, kunye nabasebenzi abagunyazisiweyo.
Ixhotyiswe ngeekhamera ezimbini ze-HD, izibane ze-infrared, kunye netekhnoloji ephucukileyo yokuqaphela ubuso obuphilayo, esi sixhobo sithintela ngokufanelekileyo ukukhohlisa ngeefoto neevidiyo ukuqinisekisa ukuqatshelwa okukhuselekileyo nokuchanekileyo. Itekhnoloji ye-Wide Dynamic Range (WDR) yenza ukuba isebenze ngokuthembekileyo phantsi kokukhanya okunamandla, ukukhanya okuncinci, kunye neemeko zokukhanya okusemva, ngelixa ukufunyanwa kweemaski kuvumela ukuqatshelwa kobuso nokuba abasebenzisi banxibe iimaski.
Ixhobiswe ngepulosiphoni ye-dual-core ARM Cortex-A7 enesantya esikhawulezisiweyo se-AI, esi sixhobo sinika isantya sokuchonga esingaphantsi kwemizuzwana engama-0.2 kwaye sixhasa ukuchongwa kobuso kwabasebenzisi abaninzi. Ngeendlela zonxibelelwano nezilawuli zokufikelela ezibanzi ezibandakanya i-TCP/IP, i-RS485, i-USB, i-WiFi, uqhagamshelo lwe-cloud, kunye ne-OSDP onokuyikhetha, sinokudityaniswa ngokulula nezilawuli zokufikelela, ii-turnstile, iinkqubo ze-alam, kunye namaqonga okhuseleko. Indlu yayo eyenziwe nge-aluminiyam alloy kunye nenkxaso ye-anti-passback, i-interlock, i-alam yokuphazanyiswa, kunye nengeniso yomlilo ziyenza ilungele izakhiwo zeofisi, iikhampasi, iindawo zemizi-mveliso, kunye neenkqubo zolawulo lokungena ezifuna ukhuseleko oluphezulu.
Iimpawu
Iindlela ezininzi zokuqinisekisa
Ixhasa ukuqaphela ubuso, ukuskenwa kwe-QR code, ikhadi le-RFID, kunye nokuqinisekiswa kwe-PIN, nto leyo eyenza ukuba kubekho ulawulo oluguquguqukayo lokungena lwabasebenzi neendwendwe.
Ukubona Ubuso Okuphilayo Nokuthintela Ukuqhathwa
Itekhnoloji ephucukileyo yokufumanisa ubunyani ithintela ngokufanelekileyo ukukhohlisa ngeefoto neevidiyo, iqinisekisa ukuqinisekiswa kobuni okukhuselekileyo.
Ukuqaphela okukhawulezayo nokuchanekileyo
Isantya sokuchonga esingaphantsi kwemizuzwana engama-0.2 kunye nokuchaneka okuphezulu, sixhasa ulawulo olusebenzayo lokufikelela kwiindawo ezinabantu abaninzi.
Inkxaso ye-WDR nokuFunyanwa kweZigqubuthelo zobuso
Itekhnoloji ye-Wide Dynamic Range (WDR) iqinisekisa ukuchongwa kobuso okuthembekileyo phantsi kweemeko zokukhanya okugqithisileyo, ukukhanya okuncinci, kunye nokukhanya okusemva, kunye nenkxaso yokuchonga ubuso xa unxibe iimaski.
Ii-Intifeyisi eziPhucukileyo zoLawulo loFikelelo
Ixhasa i-relay output, i-Wiegand 26/34, i-RS485, isivamvo somnyango, iqhosha lokuphuma, i-alarm output, i-fire input, i-anti-passback, i-interlock, kunye ne-OSDP onokukhetha ukuyifaka ukuze idityaniswe nenkqubo yokhuseleko.
Ukudityaniswa kweNkqubo okulula
Ixhasa i-TCP/IP, i-RS485, i-USB disk, i-WiFi, kunye nonxibelelwano lwe-cloud, iyahambelana neenkqubo zolawulo lokungena, iiturnstile, kunye namaqonga e-alamu.
Isikrini Sokuchukumisa esizi-intshi ezi-5 esinekhava ye-Aluminiyam
Isikrini sokuchukumisa i-HD esizi-intshi ezi-5, esibekwe kwisigqubuthelo esomeleleyo se-aluminiyam alloy, esiyilelwe ufakelo lobuchwepheshe nolawulo lokufikelela olunokhuseleko oluphezulu.
Iiparamitha
| Imodeli | YS-FACE5-CR-QR |
| Indlela yokuqaphela | Ukuqondwa kobuso, i-QR Code, i-password/i-PIN, ikhadi le-RFID |
| Indlela Yokuchonga | 1:1, 1:N |
| Isantya sokuchonga ubuso | < 0.2s |
| Umgama wokufunyanwa | 0.5–2.5m |
| Ukufunyanwa kobuso bukhoma | Ixhasa ukubonwa kobuso bukhoma, kunye nokulwa imifanekiso neevidiyo ezikhohlisayo. |
| Inkqubo yokusebenza | Ilinux |
| Isisebenzisi | I-Single-core ARM Cortex-A7 @ 1.2GHz, i-NPU: 0.6T |
| Inkumbulo | 256MB DDR RAM, 4GB EMMC |
| Uboniso | Isikrini sokuchukumisa se-LCD esiyi-4″ esine-capacitive |
| Ikhamera | Ikhamera ye-2MP HD enemibala ye-WDR + ikhamera ye-2MP ye-infrared |
| Ukukhanya okuzalisayo | Isibane sokugcwalisa se-LED esigqamisa + izibane ezimbini ze-infrared ezinamandla aphezulu |
| Umthamo Wobuso | 5,000 (50,000 ngokuzikhethela) |
| Umthamo weKhadikhadi le-QR | 15,000 |
| Umthamo wekhadi | 15,000 |
| Umthamo wokurekhoda | 500,000 iirekhodi |
| Unxibelelwano | TCP/IP, USB, RS485 (i-WiFi, i-Cloud ikhethekile) |
| Ujongano loLawulo loFikelelo | Isiphumo se-relay, i-Wiegand (WG engenayo / ephumayo), iqhosha lokuphuma, isiphumo sesilumkiso somnyango / se-alam |
| Umthombo wamandla | DC 12V / 1A |
| Ulwimi | IsiNgesi, isiSpanish, isiTurkish, kunye nezinye iilwimi ezingaphezu kwama-20 ezineemiyalelo ezithethwayo |
| Ibhetri yokuxhasa | Okukhethwayo |
| Ukufakwa | Isibambi sodonga, isimi setafile; ibhakethi yokujikeleza ikhethekile |
| Ubungakanani bemveliso 165 | 188*80*20mm |
| Iwaranti | Iwaranti yonyaka omnye, inkxaso yobuchwepheshe yobomi bonke |
Imibuzo Ebuzwa Rhoqo
Ewe, siyayixhasa i-OEM ne-ODM customization, kuquka i-hardware, i-firmware, ilogo, kunye nokupakishwa.
Kuxhomekeke kwimodeli, izixhobo zethu zinokuxhasa ukuqaphela ubuso, umnqwazi wesandla, umzobo wesandla, ikhadi le-RFID, i-QR code/ibhakhowudi, okanye umdibaniso wezi ndlela.
Ewe. Sinikezela ngesoftware yolawulo simahla, evumela ukuba ulawule abasebenzisi, izixhobo, iirekhodi zokubakho, kunye neemvume zokufikelela ngokulula.
Ewe. Izixhobo zethu zokuqaphela ubuso zinokusebenzisana ngokungenamthungo nenkqubo yakho ekhoyo yokulawula ufikelelo ngeendlela zokudibanisa eziqhelekileyo ezifana ne-Wiegand, RS485, RS232, TCP/IP, okanye umqondiso wereleyi. Sikwabonelela nge-SDK ne-API kuphuhliso lwesibini nokudityaniswa kwenkqubo.
Akukho MOQ ifunekayo. Ukhululekile uku-odola nangayiphi na imilinganiselo. Sinikezela ngezaphulelo ezikwinqanaba ngokuxhomekeke kubungakanani be-odolo.
Zonke izixhobo ziza newaranti yonyaka omnye kunye nenkxaso yobuchwepheshe yobomi bonke.
Ixesha lethu lokuhambisa lixhomekeke kuhlobo lwemveliso kunye nobungakanani boodawo:
Ixesha eliqhelekileyo lokuvelisa: 1–3 iintsuku zokusebenza
Ixesha Lokwenziwa Kwenani Elikhulu: Kuya kugqitywa ngokusekelwe kubungakanani be-odolo kunye neemfuno zokwenza ngokwezifiso. Siza kunika ixesha elichanekileyo lokuhanjiswa emva kokuqinisekiswa kwe-odolo.
Uvavanyo loMgangatho: Zonke iimveliso ziyavavanywa ngokupheleleyo phambi kokuba zipakishwe ukuqinisekisa ukusebenza okuthembekileyo.
Ukuba ufuna ixesha elichanekileyo lokugqitywa kweprojekthi yakho, nceda uqhagamshelane neqela lethu lezentengiso, kwaye siya kukunika ishedyuli eneenkcukacha ngokukhawuleza.
Zonke iimveliso zithunyelwa ngqo ukusuka kumzi-mveliso wethu oseShenzhen. Sisebenzisa inethiwekhi yaseShenzhen yezothutho ephucukileyo, sinikezela ngothutho ngolwandle, ngenqwelomoya, ngomhlaba, kunye nokuthunyelwa okukhawulezayo. Siza kukhetha eyona ndlela yokuthumela ilungele wena ngokusekelwe kwindawo okuyo, izinto ozikhethayo, kunye neenkcukacha zoluhlu lwakho, ukuqinisekisa ukuhanjiswa okukhuselekileyo nokufika ngexesha.
Siyaxhasa uluhlu olubanzi lwemigaqo yorhwebo lwamazwe ngamazwe, kuquka i-EXW, i-FOB, i-CIF, i-DDU, i-DDP, i-CY/CY, i-FCA, i-FAS, i-DAP, kunye ne-DPU. Le migaqo inokukhethwa ngokusekelwe kwiimfuno zeprojekthi yakho.
Samkela iintshukumo-mali zebhanki, amakhadi etyala, kunye neendlela ezahlukeneyo zokuhlawula kwi-intanethi ukuqinisekisa ukuba iintengiselwano zethu zihamba kakuhle kwaye kulula.
Inkampani yethu isekelwe eShenzhen, kwiphondo laseGuangdong, eTshayina.



