YS-QR01
I-YS-QR01 yiSifundi seKhadi lokuLawula uNgenelo leKhowudi ye-QR esikrelekrele esiyilelwe iinkqubo zokhuseleko zale mihla. Inesantya esiphezulu sokufunda, ukuchaneka okuphezulu kokuqaphela, kunye nokuhambelana okugqwesileyo. Ngeendawo zokudibanisa ze-RS485, RS232, Wiegand, USB, kunye ne-TCP/IP, idibana ngokungenamthungo neenkqubo ezahlukeneyo zokulawula ungenelo kunye namaqonga. Ilungele ulawulo lokungena e-ofisini, iinkqubo zokungena zabakhenkethi noluntu, amaziko ezokhenketho, iiholo zeenkonzo zikarhulumente, iigede ezikrelekrele, kunye neenkqubo zasekhaya ezikrelekrele.
Cela iQuote yakho
Nceda unikeze iinkcukacha ezimbalwa ngezantsi, kwaye iqela lethu liza kubuyela kuwe kungekudala ngexabiso elilungiselelwe wena.
| Imodeli | YS-QR01 |
| Ukuhlalutya inkxaso | Ikhowudi ye-QR, iBarcode kunye nekhadi le-RFID |
| Ukuphindaphinda | 125Khz / 13.56Mhz |
| Imiyalelo yokufunda | Ukujikela okujolise kwikhamera okungama-45° |
| Isantya sokufunda | Ngaphantsi kwe-200ms |
| Umda wokufunda | 0-20cm |
| Umbhalo oKhethekileyo | Ukuqaliswa okuzenzekelayo, Isalathiso se-beep |
| Ujongano | RS485, RS232, Wiegand, USB, kunye ne-TCP/IP |
| Ubungakanani bemveliso | 86*86*42mm / 3.4*3.4*1.7in ( Ubude*Ububanzi*Ukuphakama ) |
| Ubunzima bemveliso | 0.15kg |
Zonke iimveliso zethu ziza newaranti efikelela kwiminyaka emibini, nto leyo ebonisa ukuzithemba kwethu kumgangatho nokuqina kwazo.
Iimveliso eziqhelekileyo: 1–3 iintsuku zokusebenza
Ixesha lokwenene lokuhanjiswa linokwahluka kuxhomekeke kwi-odolo.
Zonke iimveliso zithunyelwa ngqo ukusuka kumzi-mveliso wethu oseShenzhen. Sisebenzisa inethiwekhi yaseShenzhen yezothutho ephucukileyo, sinikezela ngothutho ngolwandle, ngenqwelomoya, ngomhlaba, kunye nokuthunyelwa okukhawulezayo. Siza kukhetha eyona ndlela yokuthumela ilungele wena ngokusekelwe kwindawo okuyo, izinto ozikhethayo, kunye neenkcukacha zoluhlu lwakho, ukuqinisekisa ukuhanjiswa okukhuselekileyo nokufika ngexesha.
Siyaxhasa uluhlu olubanzi lwemigaqo yorhwebo lwamazwe ngamazwe, kuquka i-EXW, i-FOB, i-CIF, i-DDU, i-DDP, i-CY/CY, i-FCA, i-FAS, i-DAP, kunye ne-DPU. Le migaqo inokukhethwa ngokusekelwe kwiimfuno zeprojekthi yakho.
Samkela iintshukumo-mali zebhanki, amakhadi etyala, kunye neendlela ezahlukeneyo zokuhlawula kwi-intanethi ukuqinisekisa ukuba iintengiselwano zethu zihamba kakuhle kwaye kulula.
Inkampani yethu isekelwe eShenzhen, kwiphondo laseGuangdong, eTshayina.



