Iindidi zeemveliso
YS-PPT01
Esi sisixhobo sokuhlawulela indawo yokupaka esizisebenzelayo esidityaniswe ngokupheleleyo, esiyilelwe iindawo zokupaka ezingaphakathi nezingaphandle. Ixhasa iindlela ezininzi zentlawulo eziquka amaphepha emali, iingqekembe, amakhadi asebhankini, kunye neentlawulo nge-QR code, nto leyo eyenza ukuba ukuqokelelwa kwemali yokupaka kube ngokukhawuleza, okukhuselekileyo, nongadingi mntu ojongileyo.
Yakhelwe ngekhabhinethi yentsimbi engatyiwayo ekumgangatho wezoshishino kunye nenkqubo yokulawula esekelwe kwi-Android, le terminali iqinisekisa ukusebenza okuzinzileyo kwiimeko ezinzima ngelixa inika amava omsebenzisi ahamba kakuhle ngescreen esikhulu sokuchukumisa esisebenza ngokucofa. Ilungele iindawo zokupaka ezikwishishini, iindawo zikawonke-wonke zokupaka, iindawo zokuhlala, izikhululo zezothutho, kunye neeprojekthi zokupaka ezikrelekrele.
Cela iQuote yakho
Nceda unikeze iinkcukacha ezimbalwa ngezantsi, kwaye iqela lethu liza kubuyela kuwe kungekudala ngexabiso elilungiselelwe wena.
1. Uyilo lweKhabhathi yoMgangatho weziShishini neyangaphandle
- Ikhabhathi yentsimbi engatyiwayo enobukhulu bompayipi obuyi-1.8 mm
- Isakhiwo esichasene nokugqwala, esingangenwa luthuli nemvula
- Isiseko esinokuzaliswa ngamanzi esikhethwayo ukuze kube nozinzo olungcono.
- Uluhlu olubanzi lwamaqondo obushushu okusebenza: -40℃ ukuya ku +80℃
- Inkqubo yokutshixa enamanqaku amaninzi adityanisiweyo yokuphucula ukhuseleko
- Umcu wokukhanya we-LED ofakwe ngaphakathi ukuze kubonakale ebusuku.
2. Isikrini Esikhulu Sokuchukumisa Nokusebenza Okulula
- Isikrini sokuchukumisa i-capacitive esiyi-18.5-intshi
- Isiboniso esikhanya kakhulu esilungele ukusetyenziswa ngaphandle
- Ujongano lomsebenzisi olulula nolucacileyo lweenkqubo zentlawulo ezikhawulezayo
- Inkqubo yokusebenza ye-Android 5.0 yokusebenza okuzinzileyo
- Ixhasa i-UI yeelwimi ezininzi kunye nesoftware eyenziwe ngokwezifiso.
3. Iindlela Zokuhlawula Ezininzi Ezixhaswayo
- Intlawulo ngemali yesikhumba kunye nesichazi esizisebenzelayo
- Ukwamkelwa kwengqekembe nokutshintshwa kwayo
- Intlawulo ngokhadi lwasebhankini nangokhadi letyala
- Intlawulo ngekhowudi ye-QR (udityaniso lwentlawulo yeselula)
- Intlawulo yekhadi ye-IC / ID / NFC engenabuchulo
- Iyahambelana neemodyuli zokufunda amakhadi ze-POS ezi-3-kwisi-1
4. Gqibezela inkqubo yokuhlawula ngokwakho
- Ukubalwa kweentlawulo okuzenzekelayo
- Intlawulo ngemali, ngetyala, okanye nge-QR code
- Ukuprinta irisithi emva kwentlawulo
- Isikhokelo selizwi nempendulo yesandi
- Inkqubo yesilumkiso nezaziso zeempazamo
5. Uyilo lweNkqubo oluHlanganiswayo noluNokulungiswa ngokweMfuno
- Isakhiwo sangaphakathi esinamacandelo ukuze kulula ukusilungisa.
- Iimodyuli zehardware kunye nemisebenzi yesoftware zinokulungiswa ngokweemfuno.
- Ixhasa iimali ezininzi emva kovavanyo lwemali engumzekelo.
- Ifanelekile kwiiprojekthi zenkqubo yokupaka ze-OEM / ODM
Iiparamitha
| Imodeli | YS-PPT01 |
| Ubungakanani bemveliso | 600*700*1650mm ( Ubude*Ububanzi*Ukuphakama ) |
| Izinto | Intsimbi engatyiwayo |
| Umbala womveliso | Mnyama (Unokulungiswa) |
| Isikrini | Isikrini sokuchukumisa i-capacitive esiyi-18.5 intshi |
| Inkqubo | I-Android 5.0 |
| Indlela yokufaka | Ukugrumba / Ukugcina |
| Ubukhulu bompompo | 1.8 mm |
| Inokuzaliswa ngamanzi | Ewe |
| Izibane | Umcu wokukhanya we-LED ofakwe ngaphakathi |
| Inkxaso yeentlawulo | I-nothi yebhanki Ingqekembe Ikhadi lebhanki / Ikhadi letyala Ikhowudi ye-QR Ikhadi le-IC / ID / NFC |
| Ukuphathwa kwemali | Imojuli yokwamkelwa kwemali yephepha Imojuli yokutshintsha imali yephepha Imojuli yokwamkela iingqekembe Imojuli yokutshintsha iingqekembe |
| Ukufunda Ikhadi neKhowudi | Isifundi sekhadi le-POS esinye esineendlela ezintathu Isifundi sekhadi le-IC/ID esingadingi kuchukunyiswa Isikena se-QR / sebhakhowudi |
| Ukuprinta | Iprinta yirhasiithi (Ixhasa iiprinta ezimbini) |
| Indlela yonxibelelwano | I-Ethernet (TCP/IP) Okuzikhethelayo: WiFi / 4G |
| Umthombo wamandla | AC 220V ±10%, 50Hz / 60Hz |
| Iqondo lobushushu lokusebenza | -40℃ ~ +80℃ |
| Iphakheji | Thumela ngaphandle ikhathron yomthi |
| Iwaranti | Unyaka omnye |
| Isicelo | Iindawo zokupaka ezirhwebayo Iindawo zokupaka zikawonke-wonke nezomasipala Indawo yokupaka yendawo yokuhlala Iinkqubo Zokupaka Ezikrelekrele Nezingenankathalo |
Imibuzo Ebuzwa Rhoqo
Ewe. I-terminal yenzelwe iimeko zangaphandle enekhabhathi yentsimbi engatyiwayo, isakhiwo esingangenwa ngamanzi nengqungu, uluhlu olubanzi lwamaqondo obushushu okusebenza ukusuka ku -40℃ ukuya ku +80℃, kunye nesiseko esinokuzaliswa ngamanzi esikhethwayo ukuze yomelele ngakumbi. Ilungele ukusebenza ixesha elide ngaphandle.
I-terminal iyakwazi ukwamkela iindlela ezininzi zentlawulo, eziquka:
● Iimali zephepha (ezineenguqulelo ezenzekelayo)
● Iingqekembe (ukwamkelwa nokutshintshwa)
● Amakhadi ebhanki namakhadi etyala
● Intlawulo ngekhowudi ye-QR
● Amakhadi e-IC / ID / NFC angenanto yokudibana
Oku kwenza ukuba kubekho iindlela zokuhlawula eziguquguqukayo kwiimeko ezahlukeneyo zokupaka.
Ewe. Le nkqubo iyakwazi ukusebenza ngemali eyahlukeneyo. Uvavanyo lwemali lunokwenziwa ukuba kunikwe iisampulu zeephepha-mali okanye iingqekembe. Iimodyuli zokwamkela zinokulungiselelwa ngokweemfuno zemali yasekuhlaleni.
Ewe. Le terminal isebenza nge-Android 5.0 system, kwaye zombini iinkqubo zesoftware kunye nojongano lomsebenzisi zinokulungiswa ngokweemfuno, kuquka ulwimi, indlela yokuhlawula, ulwakhiwo lwe-screen, kunye nokudityaniswa namaqonga olawulo lokupaka angaphandle nge-API okanye i-SDK.
Ewe. Le terminali iyakwazi ukuprinta irisithi emva kokuhlawula kwaye inokufakwa iimodyuli zoshicilelo ezimbini ukuze ithembeke ngakumbi kwiindawo zokupaka ezixakekileyo.
Le nkqubo iquka amanyathelo amaninzi okhuseleko:
● Ibhokisi yemali ekhuselwe ngephasiwedi
● Ikhabhathi enqunyulwayo ngamanqaku amaninzi
● Imodyuli yesilumkiso yeemeko ezingaqhelekanga
● Ukuphathwa kwemali okukhuselekileyo kunye noyilo oluchasene nokuphazanyiswa
Ezi mpawu ziqinisekisa ukusebenza okukhuselekileyo nokuthembekileyo kwiindawo ezingajongwanga.
Ewe. Le terminal ixhasa unxibelelwano lwe-Ethernet (TCP/IP) kwaye inokudityaniswa neenkqubo zokuqaphela iipleyiti zelayisensi, isoftware yolawulo lwendawo yokupaka, kunye namaqonga angaphandle. Unxibelelwano lwe-4G okanye i-WiFi olukhethwayo luyafumaneka.
Uyilo olumoduli lwenza ukuba kulula ukugcinwa nokutshintshwa kwezixhobo ezithile ezifana neeprinta, iimodyuli zentlawulo, okanye izikena. Ugcino oluqhelekileyo ubukhulu becala lubandakanya ukucoca nokuhlolwa rhoqo kweemodyuli zemali engxoweni nezemali yesinyithi.
I-terminal iza newaranti yonyaka omnye. Ngethuba lewaranti, iinxalenye ezonakeleyo xa zisetyenziswa ngendlela eqhelekileyo ziya kulungiswa okanye zitshintshwe. Inkxaso yobuchwepheshe yobomi bonke kunye nokubonelelwa ngeenxalenye ezitshintshayo ziyafumaneka emva kwexesha lewaranti.



