Iindidi zeemveliso
Isixhobo sokunika amatikiti okungena epakini – YS-QPX01A
Isixhobo sokunika amatikiti zokungena kwindawo yokupaka siyilelwe ukulawula ukungena kwezithuthi, sinika amatikiti ngokukhawuleza nangokuthembekileyo kwiindawo zokungena.
Idibanisa ushicilelo lwamathikithi olukhawulezayo, ukufundwa kweekhowudi ze-QR ezibona ebusuku, isiboniso se-LCD, kunye nonxibelelwano lwe-intercom kwisixhobo esinye esincinci. Abaqhubi banokufumana amathikithi okungena ngokukhawuleza okanye baskeni iikhowudi ze-QR, ngelixa abasebenzisi benokubonelela ngoncedo lwangoko nangoko ngenkqubo ye-intercom yekhamera efakiweyo.
Ngekhabhathi yentsimbi eyomeleleyo kakhulu kunye namacandelo akumgangatho wezoshishino, esi sisasazi siqinisekisa ukusebenza okuzinzileyo kwiindawo ezixakekileyo, ezingaphandle, nakwiindawo zokupaka ezisebenza iiyure ezingama-24 ngosuku, iintsuku ezisi-7 ngeveki.
Cela iQuote yakho
Nceda unikeze iinkcukacha ezimbalwa ngezantsi, kwaye iqela lethu liza kubuyela kuwe kungekudala ngexabiso elilungiselelwe wena.
◆ Ukukhutshwa kweeTikiti okukhawulezayo loLawulo loNgeno: Ukuprintwa kweetike ngesantya esiphezulu kuqinisekisa ukungena kwezithuthi ngokutyibilikayo ngamaxesha oxineneyo.
◆ Ufikelelo ngeKhowudi ye-QR neTikiti: Ixhasa amatikiti ashicilelweyo kunye neekhowudi ze-QR zeselula ngokuskenwa okuthembekileyo emini nasebusuku.
◆ Isibonisi se-LCD esidibeneyo: Imiyalelo ecacileyo yokungena kunye nemeko yenkqubo yabaqhubi.
◆ Uncedo lwe-Intercom olusekelwe kwikhamera: Ikhamera eyakhelweyo kunye ne-intercom zonxibelelwano lwangoko nengoko negumbi lolawulo.
◆ Uyilo lwangaphandle lwezoshishino: Ikhabhathi yentsimbi eyomeleleyo yokusebenza ngaphandle ngokuzinzileyo iiyure ezingama-24 ngosuku, iintsuku ezisi-7 ngeveki.
Iiparamitha
| Imodeli | YS-QPX01A |
| Ubungakanani bemveliso | 455*370*1550 mm / 455*435*1550 mm( Ubude*Ububanzi*Ukuphakama ) |
| Izinto zeKhabhathi | Intsimbi egudiswe ngomoya opholileyo |
| Ubukhulu beMathiriyeli | ≥1.5 mm (Inokulungiswa) |
| Umbala womveliso | Ompunga Nomnyama (Unokulungiswa) |
| Isikrini sokubonisa | Isibonisi se-LCD, esinokukhethwa esiyi-10.1 intshi |
| Ushicileli wamatikiti | Iprinta yamaphepha aqinileyo yezoshishino / Iprinta yezisweli ezishushu |
| Umthamo wamatikiti | Malunga namatikiti angama-700 (kuxhomekeke kubukhulu bomphezulu) |
| Isifundi seKhowudi ye-QR | Isikena se-QR/se-barcode esinombono wasebusuku |
| Uchano lokuQonda | ≥95% |
| Inkqubo ye-Intercom | Ikhamera eyakhelweyo, imakrofoni, isipikha kunye neqhosha lomnxeba |
| Ibhodi engundoqo yokulawula | Ibhodi engundoqo yokulawula upakisho lwenguqulelo yangaphandle |
| Inkqubo yelizwi | Ibhodi yelizwi yehlabathi yonke yeelwimi ezininzi |
| Indlela yonxibelelwano | I-Ethernet (TCP/IP) Okukhethwayo: WiFi / 4G |
| Umthombo wamandla | AC 220V ±10%, 50Hz / 60Hz |
| Imeko yomsebenzi | Yangaphakathi / Yangaphandle (ukusebenza emini nobusuku) |
| Iphakheji | Thumela ngaphandle ikhathron yomthi |
| Iwaranti | Unyaka omnye |
| Isicelo | Iindawo zokupaka ezirhwebayo, Iindawo zokupaka zikawonke-wonke nezomasipala, Izakhiwo zeofisi neevenkile ezinkulu, Iindawo zokupaka zoluntu lwabahlali |
Imibuzo Ebuzwa Rhoqo
Esi sixhobo sisetyenziswa kwiingeno zeepaki zeemoto ukunika amatikiti okungena okanye ukufunda iikhowudi ze-QR, sivumela izithuthi ukuba zingene kwindawo yokupaka ngendlela ecwangcisiweyo nelawulwayo.
Ewe. Ixhotyiswe ngesifundi se-QR code esibona ebusuku kunye nesibonisi se-LCD esicacileyo, iqinisekisa ukusebenza okuthembekileyo emini nasebusuku.
Isixhobo sokukhupha amatikiti sixhasa ukukhupha amatikiti ngesantya esiphezulu, sisilungele ixesha lokuxinana kwezithuthi kunye neendawo zokungena kwiindawo zokupaka ezinomthamo ophezulu.
Ewe. Inkqubo ye-intercom yekhamera eyakhelweyo ngaphakathi ivumela abaqhubi ukuba banxibelelane negumbi lolawulo ukuze bafumane uncedo xa kufuneka.
Ewe. Ikhabhathi yenziwe ngentsimbi eyomeleleyo kwaye yenzelwe iimeko zangaphandle okanye ezingaphandle kancinci, ixhasa ukusebenza iiyure ezingama-24 ngosuku, iintsuku ezisi-7 ngeveki.
I-terminal iza newaranti yonyaka omnye. Ngethuba lewaranti, iinxalenye ezonakeleyo xa zisetyenziswa ngendlela eqhelekileyo ziya kulungiswa okanye zitshintshwe. Inkxaso yobuchwepheshe yobomi bonke kunye nokubonelelwa ngeenxalenye ezitshintshayo ziyafumaneka emva kwexesha lewaranti.



