Iindidi zeemveliso
Isixhobo Sokungqinisisa Ukuphuma Kwezithuthi Ezipakweyo – YS-QPX02B
I-Terminal yokuHlawula nokuQinisekisa yokuPhuma kweZithuthi yenzelwe ukulawula ukuphuma kwezithuthi, ixhasa ukuqinisekiswa kweethikithi, ukuqinisekiswa kweekhowudi ze-QR, kunye nemisebenzi enxulumene neentlawulo phambi kokuba kuvulwe isithintelo.
Ixhotyiswe nge-LCD display, iskenara ye-QR code, iprinta yeirisithi, kunye ne-intercom enekhamera, esi sixhobo sivumela inkqubo yokuphuma ehlangeneyo kwiindawo zokupaka ezilawulwayo okanye ezingalawulwayo. Imiyalelo ecacileyo esikrinini kunye nonxibelelwano lwangoko lunceda ukunciphisa uxinzelelo ekuphumeni nokuphucula amava omsebenzisi.
Yakhelwe ngesakhelo sentsimbi esomeleleyo kunye nenkqubo yokulawula ethembekileyo, ilungele iindawo zokuphuma kwiindawo zokupaka iimoto zorhwebo, zikawonke-wonke, nezokuhlala ezifuna ukusebenza okuzinzileyo nokusebenzayo.
Cela iQuote yakho
Nceda unikeze iinkcukacha ezimbalwa ngezantsi, kwaye iqela lethu liza kubuyela kuwe kungekudala ngexabiso elilungiselelwe wena.
◆ Ukuqinisekiswa nokuGqitywa kokuPhuma okusebenzayo: Yenzelwe ukujonga amatikiti, ukuqinisekisa iikhowudi ze-QR, kunye nokunika imvume yokuphuma.
◆ Isiboniso Esicacileyo SoLawulo Lwezithuthi: Isikrini se-LCD sibonisa iziphumo zokuqinisekisa, izikhokelo, kunye nemiyalelo yokuphuma.
◆ Ukuqaphela iKhowudi ye-QR okuthembekileyo: Isikena se-QR code esibona ebusuku siqinisekisa ukufundwa okuchanekileyo kwiimeko zokukhanya okuphantsi.
◆ I-Intercom yokuphathwa kweempazamo: I-intercom esebenza ngekhamera yenza uncedo lukhawuleze kwiindawo zokuphuma.
◆ Isakhiwo esomeleleyo nesingadingi kulungiswa rhoqo: Iinxalenye ezikumgangatho wezoshishino ezinesingxobo sentsimbi esomeleziweyo.
Iiparamitha
| Imodeli | YS-QPX02B |
| Ubungakanani bemveliso | 455*370*1550 mm / 455*435*1550 mm( Ubude*Ububanzi*Ukuphakama ) |
| Izinto zeKhabhathi | Intsimbi egudiswe ngomoya opholileyo |
| Ubukhulu beMathiriyeli | ≥1.5 mm (Inokulungiswa) |
| Umbala womveliso | Mthubi Nomnyama (Unokulungiswa) |
| Isikrini sokubonisa | Isibonisi se-LCD, esinokukhethwa esiyi-10.1 intshi |
| Isifundi seKhowudi ye-QR | Isikena se-QR/se-barcode esinombono wasebusuku |
| Uchano lokuQonda | ≥95% |
| Inkqubo ye-Intercom | Ikhamera eyakhelweyo, imakrofoni, isipikha kunye neqhosha lomnxeba |
| Ibhodi engundoqo yokulawula | Ibhodi engundoqo yokulawula upakisho lwenguqulelo yangaphandle |
| Inkqubo yelizwi | Ibhodi yelizwi yehlabathi yonke yeelwimi ezininzi |
| Indlela yonxibelelwano | I-Ethernet (TCP/IP) Okukhethwayo: WiFi / 4G |
| Umthombo wamandla | AC 220V ±10%, 50Hz / 60Hz |
| Imeko yomsebenzi | Yangaphakathi / Yangaphandle (ukusebenza emini nobusuku) |
| Iphakheji | Thumela ngaphandle ikhathron yomthi |
| Iwaranti | Unyaka omnye |
| Isicelo | Iindawo zokupaka ezirhwebayo, Iindawo zokupaka zikawonke-wonke nezomasipala, Izakhiwo zeofisi neevenkile ezinkulu, Iindawo zokupaka zoluntu lwabahlali |
Imibuzo Ebuzwa Rhoqo
Isikhululo sokuphuma siyilelwe ukuqinisekisa amatikiti neekhowudi ze-QR phambi kokuphuma kwezithuthi, kuqinisekiswa ukuba kuphela izithuthi ezigunyazisiweyo ezinokuphuma kwindawo yokupaka.
Ixhasa ukuqinisekiswa kwamatikiti neekhowudi ze-QR kwaye inokudityaniswa neenkqubo zokuhlawulela indawo yokupaka okanye izikhululo zokuhlawula, kuxhomekeke kwiimfuno zeprojekthi.
I-intercom esebenzisa ikhamera ivumela abaqhubi ukuba baqhagamshelane nomsebenzisi kwangoko ukuba itikiti okanye i-QR code ayikwazi ukuchongwa.
Ewe. Isiboniso se-LCD esidityanisiweyo sibonisa iziphumo zokuqinisekisa, izikhokelo, kunye nezalathiso zokuphuma ngokucacileyo kubaqhubi.
Ewe. Itheminali ingadityaniswa neeyona ezithintela ukungena, isoftware yolawulo lwendawo yokupaka, kunye neenkqubo ze-LPR njengenxalenye yesisombululo esipheleleyo sokuphuma kwindawo yokupaka.
I-terminal iza newaranti yonyaka omnye. Ngethuba lewaranti, iinxalenye ezonakeleyo xa zisetyenziswa ngendlela eqhelekileyo ziya kulungiswa okanye zitshintshwe. Inkxaso yobuchwepheshe yobomi bonke kunye nokubonelelwa ngeenxalenye ezitshintshayo ziyafumaneka emva kwexesha lewaranti.



