Iindidi zeemveliso
YS-SXDZ01
Le Gesi ye-Boom Barrier yisisombululo esizisebenzelayo sokulawula ukungena kwezithuthi, eyilelwe iingeno zeendawo zokupaka, iindawo zokuhlala, izakhiwo zorhwebo, kunye neendawo ezilawulwayo zohambo lwezithuthi.
Inika ulawulo lokungena nokuphuma kwezithuthi olukhawulezayo, oluzinzileyo, nolukhuselekileyo, inceda ekuphuculeni ukusebenza kakuhle kwezithuthi kunye nokhuseleko lwendawo.
Le nkqubo iyahambelana nokudityaniswa nokuqatshelwa kweepleyiti zenombolo (LPR), amakhadi e-RFID, izifundi zekhowudi ye-QR, kunye neenkqubo zokulawula ukude.
Inokudityaniswa ngokulula kwiiplatifomu zolawulo lweendawo zokupaka kunye neenkqubo zolawulo lokungena zabanye abantu, kusetyenziswa ii-interface eziqhelekileyo.
Yakhelwe ngomzimba oqinileyo kunye nenkqubo yemoto ethembekileyo, isango elithintelayo lifanelekile ukusebenza ixesha elide ngaphandle kwiimeko ezahlukeneyo.
Ubude be-boom obunokulungiswa, isantya sokuvula, kunye nolawulo olulogiki zikwenza ikwazi ukuziqhelanisa neemfuno ezahlukeneyo zesiza kunye neemeko zendlela.
Cela iQuote yakho
Nceda unikeze iinkcukacha ezimbalwa ngezantsi, kwaye iqela lethu liza kubuyela kuwe kungekudala ngexabiso elilungiselelwe wena.
◆ Ukusebenza okuzinzileyo nokukhawulezayo: Yenzelwe ukufikelela kwezithuthi rhoqo, isebenza kakuhle xa ivulwa kwaye ivalwa.
◆ Iindlela Zokulawula Ezininzi: Ixhasa iinkqubo ze-LPR, amakhadi e-RFID, iikhowudi ze-QR, isilawuli esikude, kunye nokusebenza ngamaqhosha.
◆ Iinketho ze-boom eziguquguqukayo: Ifumaneka ngengalo ethe tye, ingalo esongwayo, okanye ingalo yocingo ukuze ilingane neendlela ezahlukeneyo zokungena.
◆ Isantya Sokuvula Esilungelelanisekayo: Isantya sokuvula nokuvala singalungiselelwa ngokusekelwe kwiimfuno zokuhamba kwezithuthi.
◆ Uyilo oluqinileyo lwangaphandle: Indlu yokugcina engangenwa yimozulu, efanelekileyo kusetyenziso lwangaphandle lwexesha elide.
◆ Ukuhlanganiswa lula kweNkqubo: Ixhasa i-interface zolawulo ezisemgangathweni kwiinkqubo zokupaka nolawulo lokufikelela.
Iiparamitha
| Imodeli | YS-SXDZ01 |
| Umbala womveliso | Mthubi / Mpunga (Unokulungiswa) |
| Izinto zeKhabhathi | Intsimbi engatyiwayo |
| Ubungakanani bekhabhathi | 350*280*980mm ( U*B* P ) |
| Uhlobo lweGatsha eliqhushayo | Ingalo ethe tye / Ingalo esongwayo / Ingalo yocingo / Ukusonga nge-90° / Ukusonga nge-180° |
| Ubude boMkhono weBoom | 3–6 m (Inokulungiswa) |
| Isantya sokuVula / sokuVala | 1s – 6s (Elungelelanisekayo) |
| Uhlobo lomatshini | Imoto ye-DC engenazibhrashi |
| Amandla eNjini | 120W |
| Umthombo wamandla | DC 24V |
| Indlela yokulawula | LPR / RFID / Ikhowudi ye-QR / Isilawuli esikude / Iqhosha lokucofa |
| Umsebenzi Wokukhusela | Ukuthintela ukudilika / Ukuzibuyisela ngokuzenzekelayo / Ukukhululwa kaxakeka |
| Iqondo lobushushu lokusebenza | -25℃ ~ 70℃ |
| Umgangatho wokukhusela | Ipasi-5, i-4 |
| Umgama wokulawula okude | ≤100m |
| Umswakama Wokusebenza | ≤90% |
| Isicelo | Iindawo zokupaka / Iindawo zokuhlala / Izakhiwo zorhwebo |
Imibuzo Ebuzwa Rhoqo
Esi sango sokuthintela iinqwelo-mafutha esisebenza ngomoya silungele iindawo zokupaka iimoto, iindawo zokuhlala, izakhiwo zeofisi, iikhampasi, iifektri, kunye neendawo zokungena kweenqwelo-mafutha ezilawulwayo.
Iyakuqhagamshelana nenkqubo yokuqaphela iipleyiti zelayisensi (LPR), iinkqubo zamakhadi e-RFID, iinkqubo zamatikiti zekhowudi ye-QR, kunye nezixhobo zokulawula ukude.
Ewe. Ubude be-boom nohlobo lwe-arm zingalungiswa ngokweemfuno ngokobubanzi be-lane kunye neemfuno zendawo.
Ewe. Isango elithintelayo lenzelwe iimeko zangaphandle kwaye lingasebenza ngokuthembekileyo phantsi kweemeko zemozulu ezahlukeneyo.
Ewe. Ixhasa i-interface zolawulo eziqhelekileyo kwaye inokudityaniswa namaqonga okupaka nawokulawula ukufikelela avela kwiinkampani zangaphandle.
Ewe. Iinkonzo ze-ODM neze-OEM ziyafumaneka, kuquka uyilo olwenzelwe wena, ukubekwa kophawu, kunye nokucwangciswa kokusebenza.
Kuxhomekeke kwindlela oyikhethayo yokufaka.
Ukongeza kwizixhobo zokubona izithuthi ezisebenzisa umjikelo womhlaba wesiqhelo, sikwaxhasa nokubonwa kwezithuthi okusebenzisa irada, okungadingi waya ezifihlwe emhlabeni kwaye kuvumela ufakelo olukhawulezayo nolucocekileyo.
Hayi. Isango elithintela lixhotyiswe ngokhuseleko oluthintela ukutyunyuzwa kunye nokuzibuyisela ngokuzenzekelayo.
Ukuba ingalo ye-boom idibana nomqobo ngelixa isebenza, iya kuyeka okanye ibuyele umva ngokuzenzekelayo ukuthintela umonakalo kwiimoto.
Esi sithintelo sokuvala esityhutyhuzayo sinewaranti yonyaka omnye.
Ngethuba lewaranti, naziphi na iziphene ezibangelwe kukusetyenziswa okuqhelekileyo ziya kulungiswa okanye zitshintshwe simahla.



