YS-TTG05
YS-TTG05 Biletli Turnike Geçidi, QR kodu, barkod, RFID, e-bilet, sport zaly abunalygy, waka mekany, metro, stadion, sergi we zyýaratçy giriş ce gözegçilik taslamalary üçin döredildi.
Baha teklibiňizi soraň
Aşakda käbir maglumatlary berip beriň, we toparymyz size gysga wagtda şahsylaşdyrylan baha teklibini ugrar.

The Biletli Turnike Geçidi bilet tassyklamagy, agzalyk barlagy, töleg ýygnamagy we gelenleriň akymyny dolandyrmagy talap edýän ýerler üçin döredilen, özleşdirip bolýan giriş gözegçilik çözgüdidir.
Bu önüm, taslama talaplaryna görä QR kod skanerleri, barkod okaýjylar, RFID kart okaýjylar, e-bilet ulgamlary, sportzaly agzalyk ulgamlary, metro töleg ulgamlary, waka bilet satuw platformalary we üçünji tarap ce giriş gözegçilik programma üpjünçiligi bilen birleşdirilip bilner.
Bu önüm, el bilen bilet barlagyny azaltmaga, giriş netijeliligini ýokarlandyrmaga, rugsatsyz ce girişiň öňüni almaga we gelýänler, agzalar, ýolagçylar we işgärler üçin has rahat giriş ce tejribesini döretmäge kömek edýär.
YUNSHAO, waka meýdançalary, sportzallar, fitness ce merkezleri, metro bekedleri, stadionlar, sergiler, dynç alyş seýilgähleri, syýahatçylyk ýerleri we beýleki bilet ýa-da agzalyk esasly ce giriş gözegçilik taslamalary üçin özleşdirip bolýan bilet turniket derweze çözgütlerini hödürleýär.
Aýratynlyklar
Bilet we Agzalyk ce Giriş Gözegçiligi
QR kod, barkod, RFID kart, e-bilet, mobil bilet, agzalyk karty we töleg ce giriş tassyklamasy üçin döredilen.
Köp Tassyklama Usullary
QR kod skaneri, barkod okaýjy, RFID kart okaýjy, IC kart, e-bilet, mobil bilet, agzalyk karty, ýüz tanama we uzakdan dolandyryş ce girişini goldaýar.
Üçünji tarap ulgam integrasiýasy
Bilet satuw platformalary, sportzaly dolandyryş ulgamlary, metro töleg ulgamlary, gelýänleri dolandyryş ulgamlary, agzalyk ulgamlary we ce giriş gözegçilik programma üpjünçiligi bilen birleşdirilip bilner.
Myhmanlar we ýolagçylaryň rahat akymy
Giriş tizligini ýokarlandyrmaga, ce el bilen barlamak basyşyny azaltmaga we myhmanlar, agzalar we ýolagçylar üçin tertipli giriş cess cessini saklamaga kömek edýär.
Ýokary hereketli ýerler üçin amatly
Wakalar mekany, sport zallary, fitnes centers, metro stansiýalary, stadionlar, dynç alyş seýilgähleri, sergiler, syýahatçylyk ýerleri, muzeýler we şuňa meňzeş giriş ce gözegçilik zonalary üçin amatly.
Yzarlama Garşy Aýyrmak
Gurluşykly datçikler rugsatsyz yzarlamany, ters geçişi we adaty bolmadyk cess hereketini ýüze çykarmaga kömek edýär.
Saýlama gapy wariantlary
Taslama talaplaryna görä tizlik gapylary, tripod turniketler, flap böwetler, aýlawly gapylar ýa-da beýleki turniket görnüşleri bilen düzülip bilner.
OEM / ODM ýöriteleşdiriş
Gapynyň görnüşi, ululygy, zolak giňligi, skaner ýerleşişi, şkaf reňki, logotip, cess gözegçilik usuly we ulgam interfeýce saýlama edilip bilner.
Parametreler
| Modeli | YS-TTG05 |
| Önümiň ölçegi | 2100*220*1150mm / 82.7*8.7*45.3in (U*Gi*B) |
| Önümiň reňki | Kümüş (Özleşdirilip bilýän) |
| Geçelginiň ini | 750 mm / 21,7 inç (proýekt talaplaryna görä sazlap bolýar) |
| Derweze panel materialy | Akril (Özleşdirilip bilýär) |
| Çarçuwanyň materialy | Adaty 304 poslamaýan polat (Islege görä 316 poslamaýan polat) |
| Motor görnüşi | Çotgasyz motor |
| Geçiş ugry | Bir taraplaýyn / Iki taraplaýyn |
| Aragatnaşyk | Gury kontakt, Relay Signal, RS485, RS232, Wiegand, TCP/IP, SDK/API |
| Girişi dolandyrmak | QR Kod, Barkod, RFID Kartoçka, IC Kartoçka, E-Bilet, Jübi Telefon Bileti, Agza Kartoçkasy, Ýüz Tanama, Uzakdan Dolandyryş |
| Ulanyş senariýalary | Waka, Sportzaly, Fitness Center, Metro Stansiýasy, Stadion, Sergi Zaly, Güýmenje Parky, Syýahatçylyk Ýerleri, Muzeý, Aeroport |
| Tok üpjünçiligi | AC 220V / 110V, 50/60Hz |
| Iş temperaturasy | -30 °C ~ 70 °C |
| Iş gurşawy | Içerki / Daşarky |
| Özleşdiriş | OEM / ODM goldanýar |
Iň köp berilýän soraglar
Hawa. Geçelge görnüşi, önümiň ululygy, geçelgiň ini, skaneriň ýerleşişi, şkafyň reňki, cess gözegçilik usuly we aragatnaşyk interfeýsi ce taslama talaplaryňyza görä ýöriteleşdirilip bilner.
Ol QR kod, barkod, RFID kartoçka, IC kartoçka, elektron bilet, mobil bilet, agzalyk kartoçkasy, ýüz tanama we uzakdan dolandyryş cess goldap biler.
Hawa. Geçelge, goldanýan interfeýsler ces arkaly üçünji tarap bilet ulgamlary, sportzal agzalyk ulgamlary, metro töleg ulgamlary, zyýaratçylary dolandyryş ulgamlary we cess gözegçilik platformalary bilen integrasiýa edip biler.
Hawa. Ol sportzal agzalarynyň cess QR kod, RFID kartoçka, agzalyk kartoçkasy, ýüz tanama ce ýa-da üçünji tarap sportzal dolandyryş programma üpjünçiligi bilen integrasiýa arkaly girmegini goldap biler.
Hawa. Ol ýöriteleşdirilen metro stansiýalary, tranzit girelgeleri we töleg esasly giriş gözegçilik taslamalary üçin QR kody, RFID karty, bilet ýa-da üçünji tarap töleg ulgamy bilen birleşdirilip bilner.
Biz TCP/IP, RS485, RS232, Wiegand, Relay, SDK we API integrasiýa wariantlaryny goldaýarys.
YUNSHAO, turniket derwezesiniň enjamlary üçin 3 ýyl kepillik we ömürlik tehniki goldaw berýär. Integrirlenen ce giriş gözegçilik enjamlarynyň ce kepillik şertleri konfigurasiýa baglylykda üýtgäp biler.



